Neseniai kilęs skandalas dėl „Grigeo Klaipėda“ į Kuršių marias leidžiamų nuotekų paskatino pilietines Lietuvos iniciatyvas boikotuoti nešvarų verslą ir jo gaminamą produkciją. „Iki“- vienas  didžiausių šalies prekybos tinklų – atsisakė prekiauti šios bendrovės gaminamu popieriumi, o žmonės, ypač jaunesni – atsisakė „Grigeo Klaipėda“ produkciją pirkti.
Prieš Naujuosius Lietuvos kultūros ministerija atlikusi patikrinimą nustatė, kad Anykščiuose UAB „Atvirai“ leidžiamas laikraštis „Šilelis“ klaidino visuomenę nurodydamas savo tiražą. Savaitraštis „Šilelis“ buvo leidžiamas 1000 egzempliorių tiražu, tačiau bendrovės direktorius Linas Bitvinskas deklaravo, kad laikraštis eina 3000 egzempliorių tiražu, tokiu būdu apgaudinėdamas ne tik  valstybės institucijas, bet ir reklamos davėjus – užsakydami skelbimą žmonės tikėjosi, kad jį pamatys bent 3000 skaitytojų, o skaitė trigubai mažiau.
Ar Jums svarbus paslaugų teikėjo ar prekių gamintojo skaidrumas?

 

Raimondas BALSYS, teisininkas, ūkininkas, Anykščių rajono Tarybos narys nuo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos:

-Žinoma, kad labai svarbu, jog įmonė, kurios paslaugas ar prekes perku, būtų atsakinga ir skaidri. Tačiau neįsivaizduoju, kaip vartotojas gali nustatyti įmonės skaidrumą? „Grigeo Klaipėda“ atvejis taip pat iki galo neištirtas, neįvertintas. Kol kas pasikliaujame tik žiniasklaidos paviešintais faktais, bet galutinių išvadų apie tyrimą nėra.
O dėl „Šilelio“ laikraščio, tai šis leidinys manęs nepasiekia, aš jo neskaitau. Apie portalą „Nykščiai“  nuo seno turiu susidaręs nuomonę, kad tai politinis projektas. Tiesa, „Nykščiai“ bandė tapti nuosaikesniais, tačiau man šis portalas išliko kaip nepatikimas šaltinis. Taigi, žinios apie šios redakcijos veiklos neskaidrumą man įtakos neturi – aš nebuvau ir nesu jų skaitytojas.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Troškūnai

  Nuoroda

  Gerbiame R. Balsį. Geras dosnus drąsus žmogus. Jam nėra ko bijoti. Tikrai Nykščius paksistas Galvonas įkūrė kad laimėti rinkimus. Niekas nuo to laiko nepasikeitė. Lindo ir lenda nemuilinti vienon vieton tai dėl to žmonės jų ir neskaito.

  Prieš mėnesį
 • Sveikinu

  Nuoroda

  Drąsus protingas vyras Balsys! Daugiau tokių! Su šventėm!

  Prieš mėnesį
 • Esmė

  Nuoroda

  Nesvarbu kokiais būdais šis portalas bando pritraukti būsimus politinės reklamos užsakovus, bet jau šiandieninis faktas rodo - Seimo narių, anykštėnų padirinkimą ir šventinio sveikinimo paskelbimą ne šiame portale, o tame kurį bandoma apipilti nuotekomis :) Teisingumas laimi...
  Su Valstybės atkūrimo švente!

  Prieš mėnesį
 • Jonas

  atsakymas į: Esmė Nuoroda

  Nenavatna. Pijoko baba dabar vedėja dirba

  Prieš mėnesį
 • Graudūs verksmai ant Anykščių

  Nuoroda

  Ekologija ir "Grigeo" čia minimi tik tam, kad konkurentui "Šileliui" trinktelėti. Štai kur šuva pakastas. Ir aklam matosi, ir durnam aišku. Kapitalizmas, blin... Čia tas pats, kas amerikonų noras, kad ES pirktų brangias dujas iš jų, o ne pigesnes iš rusų. Vat tep!!! :)

  Prieš mėnesį
 • Pritariu 100 procentu. Anyksta tik iesko priezasciu kaip ikast konkurentui.

  Prieš mėnesį
 • Tavo laisvė skaityti kas patinka. Jukš iš čia!

  Prieš mėnesį
 • Chi chi chi :)

  atsakymas į: Ui Nuoroda

  Kam čia nervai neatlaiko? :)

  Prieš mėnesį
 • nu kam tu taip tiesiai, galimejo ir svelniau

  Prieš mėnesį
 • nebeįdomu

  Nuoroda

  Su švente. Oi,oi Jūs skaidruoliai. Pasirinkimo laisvė,ką skaityti. Tai susidaro toks įspūdis,kaip klausimas pateiktas toks ir atsakymas. Anykštai du priešai tai Tubis ir Nykščiai.

  Prieš mėnesį
 • O

  atsakymas į: nebeįdomu Nuoroda

  Kiek atsimenu Anykšta buvo visų valdžių priešas. Ypač Alesionkos.

  Prieš mėnesį
 • Taigi aha !

  atsakymas į: O Nuoroda

  Alesionka mat yra laimėjęs bylą teisme prieš "Anykštą" dėl garbės ir orumo žeminimo. :)

  Prieš mėnesį
 • Jonas

  atsakymas į: Taigi aha ! Nuoroda

  Buvo tokia byla Ir prisiteisė Alesionka pinigų.Tada komunistas Tautvydas Kontrimavičius dar buvo redaktoriumi. ANYKŠTA valdžios subinėn nelenda. Gali gerai gyventi ir be valdžios pinigų. Todėl skalbia kailius visiems kas kaip kiaulės prilenda prie valdiško lovio ir lapsi mūsų pinigus.

  Prieš mėnesį
 • Tep

  Nuoroda

  Profkes balų ištirkit ir tvorų išverskit bu žvejodamas apeit balų neįmanoma 5 metrai turi būt praėjimas

  Prieš mėnesį
 • Anykšta teisi - skaidrumas labai svarbu. Ypač "samagonui" ... :)

  Prieš mėnesį
 • Degtinė

  atsakymas į: . Nuoroda

  O Sovietiniais laikais aš buvau ir "Skaidrioji", ir net "Kristalinė".

  Prieš mėnesį
 • .

  atsakymas į: Degtinė Nuoroda

  kas kad buvai - jau seniai sunaudota ir išsisiota...:)

  Prieš mėnesį
 • teisingai

  atsakymas į: . Nuoroda

  Anyksta, kitus mato o save ? gal reiktu nuo saves pradet, lygiai zurnalistui, lygiai tarybos nariams.

  Prieš mėnesį
 • .

  atsakymas į: teisingai Nuoroda

  Nuo savęs pilstyti ir pirmam pradėt nekultūringa net Anykščiuose... :) Gal geriau jau pasiūlyti pradėt tarybos nariui...:) ?

  Prieš mėnesį
 • tai ar kas tirs

  Nuoroda

  kodel profkes bala uztersta ,juk kol nebuvo siltadarziu ,to nebuvo ,o jie nemato kas dedasi panosej o sneka apie kursiu marias

  Prieš mėnesį