Neseniai kilęs skandalas dėl „Grigeo Klaipėda“ į Kuršių marias leidžiamų nuotekų paskatino pilietines Lietuvos iniciatyvas boikotuoti nešvarų verslą ir jo gaminamą produkciją. „Iki“- vienas  didžiausių šalies prekybos tinklų – atsisakė prekiauti šios bendrovės gaminamu popieriumi, o žmonės, ypač jaunesni – atsisakė „Grigeo Klaipėda“ produkciją pirkti.
Prieš Naujuosius Lietuvos kultūros ministerija atlikusi patikrinimą nustatė, kad Anykščiuose UAB „Atvirai“ leidžiamas laikraštis „Šilelis“ klaidino visuomenę nurodydamas savo tiražą. Savaitraštis „Šilelis“ buvo leidžiamas 1000 egzempliorių tiražu, tačiau bendrovės direktorius Linas Bitvinskas deklaravo, kad laikraštis eina 3000 egzempliorių tiražu, tokiu būdu apgaudinėdamas ne tik  valstybės institucijas, bet ir reklamos davėjus – užsakydami skelbimą žmonės tikėjosi, kad jį pamatys bent 3000 skaitytojų, o skaitė trigubai mažiau.
Ar Jums svarbus paslaugų teikėjo ar prekių gamintojo skaidrumas?

 

 Sergejus JOVAIŠA, LR Seimo narys nuo partijos Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai:

-Skaidrumas visada svarbus. Bet koks melas gimdo tolimesnį melą. Tai skatina nepasitikėjimą, kad galime sulaukti ne tik tolimesnių manipuliacijų ir ne tik skaičiais, bet ir skleidžiamomis nuomonėmis.
Klysti galbūt ir žmogiška, tačiau likti klaidoje – šėtoniška. Jeigu jie pripažino, ką padarė, linkėčiau gražaus atsiprašymo.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Vieną sako kitą daro

  Nuoroda

  Pasveikinai pats per Šilelį.

  Prieš 4 mėnesių
 • Teisingai

  Nuoroda

  kalbi Sergejau tačiau ,,Nykščiams" nemačys. Visi žino kas jie tokie.

  Prieš 4 mėnesių
 • Vilija Blinkevičiūtė: „Minimalus atlyginimas turi būti ir padoresnis, ir teisingesnis“

  Nuoroda

  Nejaugi piliečiai tokie dundukai?!

  Prieš 5 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Sulauksi... Atsiprašys...

  Prieš 5 mėnesių
 • Mokytojas

  Nuoroda

  Teisingai Sergejus Jovaiša sako. Čypas su Trinkūnu turėtų viešai atsiprašyti kad apsimelavo o tą šventeivą Vyskupą spyrti lauk

  Prieš 5 mėnesių