Anykščių-Panevėžio Seimo rinkimų vienmandatė apygarda pervadinta į Deltuvos šiaurinę apygardą. 2019 metų gruodžio mėnesį mūsų apygardoje gyveno 32 tūkst. 532 rinkėjai.

Apygarda sudaryta iš 46 apylinkių - 35 Anykščių rajono ir 11 Panevėžio rajono. 

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Nu joo...

  Nuoroda

  Šiaurės Korėja, pietų Korėja.... :)

  Prieš 4 mėnesių
 • X - man

  Nuoroda

  Teko skaityti Vyriausios rinkimų komisijos puslapyje apie pakeitimus. Na ką, lyg ir mieliau skambėjo arčiau dūšios buvo Anykščių - Panevėžio rinkiminės apygardos pavadinimas, tiesiogiai atspindintis regioną ir jo rinkėjus, bet balsuoti žmonės paprastai eina, ne dėl pavadinimų, o rinkdami tą, kuris jų nuomone geriausiai atstovaus jų interesus.

  Prieš 4 mėnesių
 • Be pykčio

  atsakymas į: X - man Nuoroda

  Maloniau skaityti seną pavadinimą nebuvo. Reikia pagirti VRK, kad puoselėja tautiškumą ir istorijos suvokimą. Esame seną ir garbingą tauta ir savo šaknų įgarsinimas yra labai svarbus. Imkime pavyzdį iš žemaičių ir didžiuokimės, kad ne MTS, kolūkių pagrindu pasirenkami pavadinimai. Sekantis etapas, suformuoti teisingas seniūnijojų ribas, kad jos būtų ne pagal kolūkių ribas, o pagal parapijas.

  Prieš 4 mėnesių
 • X - man

  atsakymas į: Be pykčio Nuoroda

  Seniūnijų ribas Anykščių rajone reiktų perbraižyti, dalį Andrioniškio seniūnijos prijungti prie Anykščių seniūnijos, kitą perleisti Viešintų seniūnui. Ir kas svarbiausia įkurti papildomą Anykščių miesto seniūniją.

  Prieš 4 mėnesių
 • Be pykčio

  atsakymas į: X - man Nuoroda

  Keista, kodėl reiktų naikinti Andrioniškio, o ne mažesnę Traupio seniūniją? Kokia logika? Jei rimtai, tai reiktų prie Andrioniškio seniūnijos prijungti Inkūnų parapiją, o prie mažiausios Traupio prijungti kaimus, kurie priklauso Traupio parapijai. Anykščių miesto seniūnijos gali ir nebūti, nes visas funkcijas atlieka savivaldybės skyriai. Tai labai pozityvu paslaugų vartotojų požiūriu.

  Prieš 4 mėnesių
 • X - man

  atsakymas į: Be pykčio Nuoroda

  Traupio seniūnija nors ir nedaug, bet visgi yra didesnė negu Andrioniškio. Ir kaip tokiu atveju daryti jungtį, su kuo ir kam padalinti "traupiečių" kraštą? Ir visgi reikėtu įkurti Anykščių miesto seniūniją, kaip yra padaryta ne viename Lietuvos regione.

  Prieš 4 mėnesių