Penktadienį Kauno rajone vyks valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos tarybos posėdis, kuriame planuojama patvirtinti dalį kandidatų vienmandatėse apygardose bei aptarti aplinkosaugos iniciatyvas.

 

Kaip BNS sakė partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis, turėtų būti patvirtinti maždaug 45 kandidatai vienmandatėse apygardose būsimuose Seimo rinkimuose.

„Tai pirmiausia yra tie Seimo nariai, kurie dabar yra Seime. Bus ir ne dabartinių Seimo narių, bet jie susiję su partija“, – sakė R. Karbauskis.

Pasak jo, taip pat bus kalbamasi, kaip partija galėtų paremti įvairias aplinkosaugines iniciatyvas.

„Mes turime tikrai labai daug iniciatyvų visuomenininkų dėl aplinkosaugos. Bandysime tas iniciatyvas paremti“, – sakė „valstiečių“ lyderis.

Parlamento rinkimai vyks šių metų spalį. Anykščiuose nuo "valstiečių" turėtų kandidatuoti Tomas Tomilinas. 

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Analitikė

  Nuoroda

  Ar tik ne šis veikėjas kažkada buvo Prunskienės padėjėju?

  Prieš 2 mėnesių
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Kam mums balsuot už ne vietinį eikit jūs valstiečiai ir valstietės geriau Jacunskas ir jaunas ir daktaras

  Prieš 2 mėnesių
 • Atsakymas

  atsakymas į: Kaimietis Nuoroda

  Vyksta susitikimai su juo, kad ir šį antradienį bus susitikimas, mačiau skelbimą, atvykit ir paklausit apie viską kas domina.

  Prieš mėnesį
 • Yla

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  Kam jis įdomus, kad gaišti laiką ir susitikinėti. Yra savų kandidatų, kam tas svetimas?

  Prieš mėnesį
 • Kaimietis

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  Kur skelbimą matėt?

  Prieš mėnesį
 • Atsakymas

  atsakymas į: Kaimietis Nuoroda

  Skiemonyse skelbimų lentoje ir kažkas sakė, kad ir Kurkliuose bus, antradienį, reikia seniūnams paskambinti jie tiksliau pasakys

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Vos tik Tomilinas į Seimą koją įkėlė, tai iškart pasakė, kad reikia kelti padėjėjų atlyginimus, dabar jie yra nuo 986 iki 2.076 eurų, žinoma, ir sau pasistengė atlyginimus pasididinti, ne kartą per kadenciją didinosi.
  Už karbauskinius balsuoti, tai yra tas pats kas už konservatorius ir liberalus balsuoti, ta pati dešinioji politika, atstovaujant oligarchijos interesus, tarnavimas JAV, ES interesams, bet ne Lietuvos.

  Prieš 2 mėnesių
 • klausimas

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  O čia tik Tomilino patarėjams ar ir konservatorių partijos seimūnų patarėjams?

  Prieš mėnesį
 • ULBA

  Nuoroda

  Tai labai rimtas kandidatas kuris nedalivauja viešame šau,kaip pvz.musu cirkininkai Antanas ar Sergiejus.Karbauskininkai labai daug padarė dėl Lietuvos žmoniu,aišku neišvengė ir kvailu klaidu.O renkant i seima reikia žiurėti ne i iškirpte ar groži o ko siekia,ka gali padaryri kandidatas dėl Lietuvos.

  Prieš 2 mėnesių
 • MAMA Viešintos

  atsakymas į: ULBA Nuoroda

  Cirkininkas ant mūsų krašto yra tik vienas. Arba sėa, arba dalyvaus reikia nkimuose. Paplokome cirko žonglieriui.į

  Prieš 2 mėnesių
 • Ciocė

  Nuoroda

  Pensininkai balsuos už valstiečius,nes padidėjo pensijos.Ar jie savo pinigais padidino pensijas,ar atėmė iš verslo,padidino akcizus,pakėlė mokesčius ir pakelė pensijas. Daugiau pinigų atsirado biudžete,tai centus padalino pensininkams.

  Prieš 2 mėnesių
 • Keista

  atsakymas į: Ciocė Nuoroda

  Aš ir nežinojau, kad Sodra finansuoja verslininkus. Man 100 eurų daug. Pensijų pakėlimas ne tiek patiems pensininkams parama, kiek jų anūkams ir vaikams, nes seneliai niekada nepagaili atliekamo euro dovanoti anūkams.

  Prieš 2 mėnesių
 • Apie kandidatą

  Nuoroda

  "Geri šito pono darbai' po pusmečio pasijaus. Verslą apgavo, pasirašytas sutartys sužlugdė. Profsąjungų niekuo nepagrįstų melagysčių prisiklausė ir transportą su visa logistiką broliams lenkams atidavė.Investuotojai matydami kas čia vyksta, padus pasipustė ir į saugias šalis aktyvus kelia. Čia visiški kvailiai žaidžiantys socialinius žaidimus vardan asmeninio intereso, bet valstybės ateities, gerovės sąskaita.

  Prieš 2 mėnesių
 • !

  atsakymas į: Apie kandidatą Nuoroda

  Žmogus kovoja už paprasta darbuotoja, už darbuotojâ!!!!! O tai LIetuvos veslininkams nepatinka! jiems visada negerai, vis mažai! Tai kodel emigruoja visi ten kur stiprios profsajungos, kur neleidžia tyciotis verslininkams iš darbuotoju!

  Prieš 2 mėnesių
 • Atsakymas 2

  atsakymas į: ! Nuoroda

  O kodėl pas mus emigruoja ukrainiečiai, lygiai dėl tos pačios priežasties mūsiškiai emigruoja ir tegul į sveikatą. Tai atimkim viską iš verslininkų, padalinkim kaip Leninas dalino darbuotojams, o Tomiliną darbininkų valdžios vadu pastatykim. :-)

  Prieš mėnesį
 • Labai konkretu

  atsakymas į: Apie kandidatą Nuoroda

  Lygiai tą pati galima parašyti: konservatoriai "darbai' po pusmečio pasijaus. Verslą apgavo, pasirašytas sutartys sužlugdė. Profsąjungų niekuo nepagrįstų melagysčių prisiklausė ir transportą su visa logistiką broliams lenkams atidavė.Investuotojai matydami kas čia vyksta, padus pasipustė ir į saugias šalis aktyvus kelia. Čia visiški kvailiai žaidžiantys socialinius žaidimus vardan asmeninio intereso, bet valstybės ateities, gerovės sąskaita."

  Prieš 2 mėnesių
 • sodietė

  Nuoroda

  Galit lot kiek norit bet daromų valstieciu geru darbu negali nematyti. Cia koncervai siunta, kad jie sugebėjo tik visku atimti.,

  Prieš 2 mėnesių
 • Sodietei

  atsakymas į: sodietė Nuoroda

  Kas Leliūnuose geresnio? pravarysit ir šituos rinkimus Ramūnas jau laimėjo ir europarlamento ir savivaldybės , prezidento nu da vieni liko:)

  Prieš 2 mėnesių
 • XX

  Nuoroda

  Tai, kad nėra iš ko daugiau rinktis, Valstiečių seimūnai vieninteliai kurie atvažiuoja pabendrauti su žmonėmis, išklausyti juos. Gal ir ne visiems gali padėti, bet jie ne visagaliai. Tačiau darbai kalba už juos, jau vien tik keturis kartus keltos pensijos, vaiko pinigai, min atlyginimas. Kviečiu diskutuoti su konkrečiais įrodymais. Blogai vardinkit kas blogai.

  Prieš 2 mėnesių
 • Oponentas Kazys

  atsakymas į: XX Nuoroda

  Rinktis visada yra iš ko. Sutikime, kad yra darbų kuriuos padarėte, bet sutikime ir su tuo kas akis bado. Kai žmonės užima tokias pozicijas, bet elgiasi pagal kaimo mužiko supratimą, čia ir susisiekimo ministro klausimas, ir jūsų Skvernelio tautinių mažumų paliestas klausimas ir susireikšminimas prezidento atžvilgiu ir kelių asfaltavimai ir daugelis kitų, tai kažin ar mane įtikinsite už jus balsuoti vien dėl mano pensijos padidinimo. Čia kaip sakoma, geri darbai kartais būna durnumu sugadinti.

  Prieš 2 mėnesių
 • apsaugok viespatie

  Nuoroda

  nuo tokio kandidato, nezino bet aiskina, pirma pasidometu, o ka gero Anyksciams padare? 0 ne viena karta teko susidurti

  Prieš 2 mėnesių
 • Apsaugosiu

  atsakymas į: apsaugok viespatie Nuoroda

  Anykščius valdo ne valstiečiai, o buvęs komunistas, persidažęs konservatoriumi su savo chebra ir socdemais. Kokius išsirinkai - tokius ir turi. Kam Viešpatį trukdai?

  Prieš 2 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: Apsaugosiu Nuoroda

  Tremtyje gimęs ir tapęs komunistu, tinka labiau?

  Prieš 2 mėnesių
 • Saugok saugok

  atsakymas į: Apsaugosiu Nuoroda

  tarp kitko toj chebroj ir valstiečiai yra. Be to, dabar kalba eina ne apie savivaldos, o apie seimo rinkimus. Ypatingai bukiems paaiškinu: jie valdys Lietuvą, o ne Anykščius.

  Prieš 2 mėnesių
 • Ypatingai bukas

  atsakymas į: Saugok saugok Nuoroda

  Anykščiai ne Lietuvoje? O aš maniau, kad Anykščių r. tai vienas iš daugelio Lietuvos rajonų :) :) :)

  Prieš 2 mėnesių
 • apsaugok

  atsakymas į: apsaugok viespatie Nuoroda

  viešpatie nuo buko mąstymo- kada pagaliau suprasime, kad seimas turi kurti įstatymus, kurie tinka visai Lietuvai, o savai hebrai!

  Prieš 2 mėnesių
 • Tikrai?

  atsakymas į: apsaugok Nuoroda

  Apsaugoti nuo to buko, kuris bukam po kabineto langu buką pasodino...? Ne?

  Prieš 2 mėnesių
 • Pensininkas

  atsakymas į: apsaugok Nuoroda

  A tai pensijas pakelė, vaiko pinigus ir minimumą kêlê tik saviems? Nežinojau, ainu saskaitu tikrt!

  Prieš 2 mėnesių
 • Kitas pensininkas

  atsakymas į: Pensininkas Nuoroda

  Ne sąskaitos tikrinti, o džiaugtis reikia, kad pagaliau ir pensininkai ir vaikai tavo valdžiai savi žmonės, sava hebra, nors tris metus pasidžiaugėm.

  Prieš 2 mėnesių
 • nu

  Nuoroda

  koks skirtumas ka isrenka ,vistiek apvogs tauta

  Prieš 2 mėnesių
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Smagu, kad bus iš ko rinktis kandidatų sąraše. Manau, kad šis kandidatas jaunas, aktyvus ir jau pasižymėjęs politinėje padangėje.

  Prieš 2 mėnesių
 • Anykštėnas

  atsakymas į: Anykštėnė Nuoroda

  Pasižymi populistiniais pliurpalais. Toks jaunas ir neskiria šiaudų nuo pelų.

  Prieš 2 mėnesių
 • XX

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Gal galima konkrečiau?

  Prieš 2 mėnesių
 • konkreciai

  atsakymas į: XX Nuoroda

  vaiko pinigai kam jie skiremi, kodel profkej besimokanties moka, o kolegijose ir universitetuose ne, antra, vaiko pinigus moket pradejo, bet neatskaitomo minimumo nebeliko, o uz vaika jis buvo pirma 100, o tolau po du simtus, tad jei turi tris vaikus, tai butu 100 evru, na dabar moka 150, tai va tuos 50 ir dave. ir galeciau vardint ir vardint. aisku yra ir geru darbu.

  Prieš 2 mėnesių
 • Kitas pensininkas

  atsakymas į: konkreciai Nuoroda

  Jei jau tamstai nepritaiko atskaitomojo minimumo tai uždirbi tikrai ne 900 bet žymiai daugiau nes iki 2500.00 eur pritaiko NPD. Tiesa mažėjančia tvarka, bet juk reikia ir kitiems biudžeto darbuotojams išlaikyti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Vmi8

  atsakymas į: konkreciai Nuoroda

  Tai 50 davė ar atėmė? Atsakyk konkrečiai.

  Prieš 2 mėnesių
 • to manyk toliau

  Nuoroda

  Jūsų paties bukumas atsispindi komentare

  Prieš 2 mėnesių
 • Manyk toliau

  atsakymas į: to manyk toliau Nuoroda

  argumentas geležinis: "pats kvailys", gerai Mikė Pūkuotukas yra pasakęs: "vieni turi proto, kiti - ne. Ir viskas". Ką čia ir besiginčyti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Manau

  Nuoroda

  puikus pasirinkimas. Kiek žinoma tai vienas iš aktyviausių Seimo narių, sprendžiant socialinius klausimus, daug kovojantis už paprastus žmones, Mūsų šeima tik už valstiečius.

  Prieš 2 mėnesių
 • valstietietės

  atsakymas į: Manau Nuoroda

  baikit rašinėt geriau eikit prasivaikščiot:)

  Prieš 2 mėnesių
 • Aha

  atsakymas į: Manau Nuoroda

  Žinom, Regina!

  Prieš 2 mėnesių
 • Manyk toliau

  atsakymas į: Manau Nuoroda

  nereikia čia viešai demonstruoti savo bukumo...

  Prieš 2 mėnesių
 • žaliukas

  atsakymas į: Manyk toliau Nuoroda

  Tamsta ne ta koja iš lovos išlipai? Žmogus bent savo nuomonę išreiškė, kas šios visuotinės tolerancijos laikais yra sveikintina ir skatintina. O Jūs tuoj įžeidinėti. O gal Jūs prieš toleranciją? Šiais laikais tai nemadinga ir smerktina.

  Prieš 2 mėnesių
 • Manyk toliau

  atsakymas į: žaliukas Nuoroda

  aš irgi išreiškiau savo nuomonę nuomonės reiškėjo atžvilgiu. O gal aš negalėjau reikšti nuomonės apie išreikštą nuomonę? Gal jus gandragalvis, kuriems visur patyčios ir priešai vaidenasi? Gal tik gandragalviams galima reikšti savo nuomonę, o kitiems ne?

  Prieš 2 mėnesių
 • Rinkėjai

  Nuoroda

  Gal vėl pasiilgot konservatorių? Džiaukis padidėjusia pensija ar vaiko pinigais, bo atėjį kiti nuims. Aš tik už valstiečius.

  Prieš 2 mėnesių
 • Populistam ne

  Nuoroda

  Šio kandidato Anykščiams nereikia, nes turime savo žmonių tinkamu į seimą.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi aha !

  atsakymas į: Populistam ne Nuoroda

  Turit turit, kur gi ne! Nusenusį Baurą ir susimovusį per "baurakarbauskinį + šmigelskinį" projektą "Vaiginą į merus" dabartinį Obelevičiaus patarėją Vaiginą. Ir manot, kad prakištumėt ?

  Prieš 2 mėnesių
 • Apmaudas

  atsakymas į: Taigi aha ! Nuoroda

  Gaila kad Alesionkos nebeturim, tą tai tikrai su savo eilėraščiais prakištumėm.

  Prieš 2 mėnesių
 • Be pykčio

  atsakymas į: Apmaudas Nuoroda

  Leonas jau apsišiko Seimo rinkimuose. Kiek gavo balsų kai kandidatavo 2012 metais? Mūsų apygardoje lygiai 45. Reikia pripažinti, kad visame sąraše jis buvo populiariausias. Bet kai vienas plakatas atnešė tik 0.00... balso...

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Yra,tikrai ne už Lansbergiu klaną

  Prieš 2 mėnesių
 • Rinkėja

  Nuoroda

  Ačiū, atsikandom. Nežinau, ar dar yra bent vienas sveiko proto žmogus, kuris balsuotų už Karbauskį ir jo kompaniją.

  Prieš 2 mėnesių
 • Rinkėjas.

  atsakymas į: Rinkėja Nuoroda

  O Jūs ponia matyt ekstrasensė. Kad žinot apie visus, kaip jie galvoja. O gal pagal Jus yra tik viena tiesa ir viena tikra partija?

  Prieš 2 mėnesių