Kitą savaitę posėdžiausiančiai Anykščių rajono tarybai pateiktas sprendimo projektas, kuriame siūloma pradėti Anykščių kūrybos ir dailės mokyklos reorganizavimo, prijungiant ją prie Anykščių muzikos mokyklos, procedūras.


Skelbiama, kad reorganizavimo tikslas –  efektyviau naudoti savivaldybės biudžeto lėšas.
Po reorganizacijos mokykla turės naują pavadinimą – Anykščių meno mokykla. Meno mokyklos pareigybių skaičių sumažinus 3,4 pareigybe, per metus bus sutaupyta apie 45 281,99 Eur.

 

Kūrybos ir dailės mokykloje 2019–2020 metais  ugdoma 143 vaikai ir 9 suaugę, Muzikos mokykloje ugdoma 185 vaikai ir 7 suaugę.
Reorganizavus Kūrybos ir dailės mokyklą, ugdymo procesas ir toliau vyktų dabartinėse mokyklų patalpose.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ar

  Nuoroda

  Nevertėtų sumažint Anykščių švietimo skyriaus ir švietimo pagalbos etatus , gal taip geriau sutaupytumėt lėšas.Neaišku ką šviečia Mėlynienė ir kokią pagalbą suteikia Bakšienė ir aplamai ar ne perdaug tosia įstaigose bobelių trinančių savo sėdynes daugelį metų.Ar reikia tokių dviejų įstaigų?

  Prieš 4 savaičių
 • Bus gal padidinti pedagogu atlyginimai , dabar jie skundziasi kad algos vidurkis tik apie 430 eu.neatskaicius mokesciu.

  Prieš mėnesį
 • tik rai

  Nuoroda

  pritariu ,tik naikint savybleda ,mums zmonems is jos jokios naudos tik islaidos

  Prieš mėnesį
 • xxx

  Nuoroda

  sutaupytu lesu uzteks mero ir jo pavaduotojo algom pakelti

  Prieš mėnesį
 • Klausimas lieka tas pats

  Nuoroda

  Kiek sutaupytume lėšų, reorganizavus Anykščių r. savivaldybę, atskirus jos skyrius prijungiant prie Utenos r. savivaldybės ?
  Susidarytų ne vienas milijonas :-)

  Prieš mėnesį