UAB Anykščų komunalinis ūkis įvardino pagrindinę daugiabučių renovacijos problemą Anykščių rajone. Tai - darbų vėlavimas.


"Pagrindinė renovacijos (modernizavimo) darbų vėlavimo  problema ta, kad nėra rangos darbų pirkėjų, t.y. įmonės nedalyvauja pirkimuose. Neįvykus  konkursui, reikia pakartotinai jį skelbti, o tai užima papildomai laiko, kelia gyventojų  nepasitenkinimą, jog  nevyksta  darbai. Šiuo atveju mes, kaip administratorius, turime vadovautis šios programos nuostatomis ir nieko pakeisti negalime. Tad gyventojams belieka kantriai laukti", - "Anykštai" sakė UAB Anykščių komunalinis ūkis direktorius Kazys Šapoka.

 Visą interviu su K.Šapoka skaitykite laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • mama

  Nuoroda

  Džiaugiamės kad reikia laukt,dar geriau būtu kad nerenovuotu.Nenorim renovacijos.Mūsų name pencininkai užbalsavo kad renovuotu.

  Prieš mėnesį
 • Kad

  Nuoroda

  Jau su bankrutavo Anykščių statibine įmonė

  Prieš mėnesį
 • nu

  Nuoroda

  bankai ,ir rezimas apvogs pigu verga vel ???? vadinasi renovacija

  Prieš mėnesį
 • kad

  Nuoroda

  ta renovacija, tai yra darbo parupinimas saviems, ir legalus pinigu atemimas is zmoniu.

  Prieš mėnesį
 • valdininkija

  Nuoroda

  nemoka dirbti ir nesugeba ,pats laikas naikinti savybleda ,nes ji niekam nereikalinga ,tai tik islaidos ir keliami mums mokesciai

  Prieš mėnesį
 • Esmė

  Nuoroda

  Rangovai nenori dalyvauti darbų pirkimo konkurse su neužtikrinančiu pirkimo įsipareigojimų įvykdymu užsakovu. Problema tame, kad užsakovas yra politinio pasitikėjimo įtakojama įmonė ir valdoma nuo politikų priklausomo vadovo.

  Prieš mėnesį
 • pencinykas

  Nuoroda

  a tai ziurekit jau plytelas nukriti nuo renovuoto namo, kur stovi ant kampo, einant i ziburio parduotuve, ot gaunas renovacija

  Prieš mėnesį