Praėjusį ketvirtadienį, sausio 16 dieną, visi septyni mobilūs Anykščių rajono laiškininkai gavo naujus tarnybinius automobilius "Dacia Stepway".

 "Mobiliųjų laiškininkų tarnybiniai automobiliai pažymėti Lietuvos pašto skiriamosiomis spalvomis bei logotipu, tad atokiose sodybose gyvenantys žmonės iš tolo atpažins mūsų darbuotoją. Darbo priemonių modernizavimas ir darbuotojų darbo sąlygų gerinimas – viena pagrindinių sričių, į kurią Lietuvos paštas yra numatęs ilgalaikes investicijas, tad šių automobilių skyrimas – tik vienas iš būsimų etapų. Tačiau tai nereiškia, kad pamiršome savo klientus – įgyvendinę  mobilaus laiškininko projektą, būsime dar arčiau žmonių, nes nebe pastarieji eis į paštą, tačiau paštas pas juos atvyks į namus suteikti visų pašto paslaugų. Džiugina tai, kad mūsų teikiamomis paslaugomis naudotis galės ir sergantys, pagyvenę ar atokiose vietovėse gyvenantys mūsų klientai, kuriems nueiti iki pašto neretai buvo iššūkis, todėl pagalbos tekdavo prašyti kaimynų ar artimųjų – mobilų laiškininką išsikviesti į namus jie nemokamai gali ir „laidiniu“ telefonu“, - sakė Lietuvos pašto Tinklo direktorius Jonas Sadauskas.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Nepirktu

  Nuoroda

  Iš jankiu sušiktos technikos galėtų su sraigtasparniai paštą pristatyti tiesiai ant stogo

  Prieš mėnesį
 • Ni

  atsakymas į: Nepirktu Nuoroda

  Jankiu nemyli??

  Prieš mėnesį
 • ????

  Nuoroda

  Gal ir pažvejoti,pagrybauti bus galima nulėkti. Tiesiog klausimas.

  Prieš mėnesį
 • Jei keliaus iš Rusijos siuntos ar pasieks ta pačia dieną

  Prieš mėnesį
 • Tai

  Nuoroda

  Jei nereikia pastatų gal mobilūs paštininkai viską pas save namuose laikys įvairius siuntinius ir pinigus

  Prieš mėnesį
 • Tai

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Paštininko pareiga ir tikslas, kad siuntiniai, registruotos siuntos ir laiškai, pinigai ir kt. pasiektų žmogų ar įstaiga tą pačią dieną. Nereikia jokių papildomai išlaikyti sandėlių.

  Prieš mėnesį
 • Modernėja

  Nuoroda

  Naujos technologijos, mobiliųjų paštininkų kompiuteriai ir spausdintuvai susieti su duomenų bazėmis. Elektriniai dviračiai, visiškai nauji automobiliai.Nebereikia paštui išlaikyti didelį kiekį darbuotojų, pastatų, ir t.t. Gerėja ir daugėja paštininkų darbo kokybė ir kiekybė. Paštas, kaip ir visas pasaulis atsinaujiną.

  Prieš mėnesį
 • Ada

  Nuoroda

  ATSIPRAŠAU -KREIPINYJE turi būti ŽMONĖS :) Raidelė ''pabėgo''..

  Prieš mėnesį
 • Ada

  Nuoroda

  Mieli monės,kam TAI aktualu: AŪŪ!!!? AR jūs perskaitot tik pirmą sakinį teksto ir darote savo išvadas?Taigi perskaitykite tekstą iki galo,juk tiek nedaug parašyta..Rašoma:mobilūs laiškininkai suteiks VISAS PAŠTO PASLAUGAS....BET šios paslaugos bus kaimų ir atokesnių gyvenviečių gyventojams..

  Prieš mėnesį
 • Angele

  Nuoroda

  Tai gal mokescius bus galima susimoket ir kazkokius tai pirkinius ussakius nupirks ir atves namo , labai patogi paslauga gyvenant toliau nuo miestelio.

  Prieš mėnesį
 • nu

  Nuoroda

  Paštas dirba nuostolingai o mašinos nuliovos nu jo geras????

  Prieš mėnesį
 • Šitie

  Nuoroda

  Ne vežioja jokių laikraščių, aiškiai parašyta kad išsikviesti gali į namus mobilieji paštininkai kurie suteiks paslaugas namuose sergantiem

  Prieš mėnesį
 • Valdas

  Nuoroda

  Gyvenu Puntuko g. uzasakyta laikrasti gaudavau apie puse devyniu , o dabar tikiuosiu gaut anksti ,apie puse astuoniu , vistik su masina greiciau atves negu pactininke su dviraciu.

  Prieš mėnesį