Savo nuomonę portalui anyksta.lt apie kilusį „Grigeo“ taršos skandalą išsakė Anykščių rajono tarybos narys, liberalas Mindaugas Sargūnas.


„Kilęs "Grigeo" skandalas atkreipė didelį Lietuvos gyventojų dėmesio. Manau, tai yra vienas iš didžiausio žmogaus godumo pavyzdžio, kai pelnas yra svarbiau, už bet kokias kitas vertybes. Taip elgtis gali tik visiškai „supuvę“ žmonės. Galvoju, kad tikslingai įrengti slapti nuotekų vamzdynai tikrai nevyko be įmonės vadovų žinios. Taip nusikalsdama įmonė taupydavo per metus 1500 000€. Matome, kad pradedami kelti kaltinimai paprastiems darbuotojams, kurie tik vykdė vadovų paliepimus. Vadovai atsiprašinėja ir sako „nieko nežinojome“, tačiau tokia jų versija netikiu ir netikėsiu. Vadovai, gebantys samdyti geriausius advokatus, greičiausiai kalti neliks, o vargšai darbuotojai, kurie buvo atsakingi už nuotekas, turės nueiti ilgą kelią su teisėsauga ir nebūtinai jis baigsis laimingai. Gaila, bet šiai dienai tokius pavyzdžius matome Lietuvoje. Tikrai „Gritė“ produkcijos savo pirkiniuose vengsiu, nors tokiu būdu galiu parodyti protestą prieš tokį nusikalstamumą. Mane dar neramina mintis, o kas, jeigu Lietuvoje dar ne viena tokia įmonė yra, kuri taip stipriai teršia mūsų gamtą, vardan didesnio pelno”, - komentavo M.Sargūnas.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Tikrai?

  Nuoroda

  Ar čia tas Luko Pakelčio "pakaitalas" prabilo?

  Prieš mėnesį
 • Vacys

  atsakymas į: Tikrai? Nuoroda

  Mano baba sakydavo - benkarto vaikas !

  Prieš mėnesį
 • Vaidotas

  Nuoroda

  Visas šitas "Grigeo" reikalas ganėtinai išpūstas ir didžioji dalis kaltinimų pamatysite kaip subliūkš. Prokurorė rado kažkokį slaptą vamzdį, kuris pasirodo joks ne slaptas, tik įmonei "Klaipėdos vandenys" priklauso. Nuotekos dalinai valytos, tad įrodyti kiek teršalų liko neišvalytų vargu ar pavyks apskaičiuoti, tai ilgai ginčysis teismuose kol pavargs. Na bet visi pasireklamavo užtat prieš artėjančius rinkimus. :-)

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Kapitalizmas, liberalizmas yra geriausia terpė žmogaus nuodėmingumui pasireikšti, šiuo atveju godumui. Liberalas Sargūnas tai turėtų žinoti.

  Prieš mėnesį
 • kad

  Nuoroda

  kiekvienas normalus zmogus taip elgtusi. nieko tom mariom neatsitiko, ir nera ko cia verkti.

  Prieš mėnesį
 • Yra

  Nuoroda

  Yra ir Anykščių rajone problėmų, kam eiti taip toli. Neįdomu ką tu perki ir ko neperki.

  Prieš mėnesį
 • Mindaugai

  Nuoroda

  pas mus panasu,kol nebuvo siltadarziu ,kas dien upeliu nuo tos puses nebegdavo ir vanduo,nebent po stipraus lietaus ,o dabar visada,tai profkes buves tvenkinys svarus buvo ir vanduo skaidrus o dabar juodas ,vasara zalias,bet visiems sakyta ,rasyta ir visiems dzin,kodel taip vyksta panoseje ,bet niekam nerupi,juk tai atvejis turbut panasus o gal ir toks pats,gal tamsta pajudinsi si reikala ir sudesi taskus ant i

  Prieš mėnesį
 • Gyventojas

  atsakymas į: Mindaugai Nuoroda

  Mindaugai, ar kam įdomu , kai prie vyno gamyklos , po nakties pažaliuoja pratekantis upelis , kiek kartu kviesti gamtosaugos inspektoriai , šiai dienai atsakymo gyventojas pranešęs nesulaikė.

  Prieš mėnesį
 • Aldona

  Nuoroda

  Produkcijos boikotavimas tai neiseitis , kiti produkcijos tiekejai trina rankas , bet kokia imone,kad saziningai tikrintu aplinkosaugininkai tai pazeidimu rastu sociai , patikrinkit kad ir autoservisus tai rasit ko nerade , bet ir aplinkosaugininkai turi savo nuosavas masinas , o kaip cia juos prispausi , nes reiks kazka tai remontuoti ir t.t .

  Prieš mėnesį