Utenos aps. VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai turėdami informaciją, įtarė apie galimą narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimą Anykščių rajone. Bendradarbiaudami su Panevėžio apygardos prokuratūros organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorais, 2019 metų lapkričio mėnesį, tikslinės operacijos metu Anykščių rajone sulaikė tris asmenis įtariamus narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimu.

Atlikus kratas, rasta ir paimta apie pusė kilogramo narkotinės psichotropinės medžiagos – kanapių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 260 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti).

 

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Išvada

  Nuoroda

  Jei greitai metai, kai sulaikė Kęstutį Tubį. Ilgametį Panevėžio policijos komisarą.

  Prieš mėnesį
 • Darius

  Nuoroda

  Kurkliam daugiau pelno ...

  Prieš mėnesį
 • Vobla

  Nuoroda

  Anksciau sito sudo chebra varydawo I vilniu pirk,o dabar pilni anyksciai ir kawarckas ,sutaupom ant kuro .iswadas darykit patys.

  Prieš mėnesį
 • Nešališka

  Nuoroda

  Sulaikė lapkričio mėn., o straipsnį parašė tik dabar.... Gal todėl, kad nebeturi ką rašyti???? informacija miglota, nes neaišku, ar tai Anykščių rajono gyventojai, ar tik sulaikyti Anykščių rajone.

  Prieš mėnesį
 • aš tai užsiauginu

  atsakymas į: Nešališka Nuoroda

  bet nedisponuoju ir neturiu tikslo platinti.. Tikriausiai del to manys ir neareštuoja jau desimt metu vartoju...Prisirukau iki be proto :-)

  Prieš mėnesį