Neetatinis gyvosios gamtos inspektorius Gytis Kaminskas išsakė savo nuomonę apie kilusį "Grigeo" skandalą ir raginimus nepirkti bendrovės gaminamos produkcijos.


''Gritės'' prekės ženklo produkciją dar iki skandalo rinkdavausi itin retais atvejais. Tiesiog rinkdavausi kitokią produkciją. Tačiau jeigu būtų būtinybė pirkčiau tą pačią ''Gritės'' produkciją laisva ranka ir nematyčiau bėdos. Nematau reikalo kodėl reiktų užsiimt teisėjavimais ir savos, lietuviškos įmonės produkcijos boikotu, taip atimant atlyginimus iš darbuotojų. O ir pats ministras Mažeika grasina 60 milijonų eurų baudomis įmonei.
''Grigeo'' teršė, nes buvo leista tų, kurie yra atsakingi, kad tokių incidentų nebūtų. Tai tiesiog parodo aplaidų aplinkosaugininkų darbą, kurie tiesiog neturėjo teisės nematyti to, kas vyksta įmonėje. Nors ir eilę metų aplinkosaugos sistemoje akis badė ir vis dar bado didelės spragos, kurių likvidavimas būtų padėjęs apsisaugoti nuo vienos ar kitos ekologinės nelaimės, tačiau tik atsitikus bėdai imamasi realių veiksmų, kaip kad dabar, jau po antros didelio masto ekologinės nelaimės Lietuvoje, aplinkosaugininkams pagaliau bus leista tikrinti įmones be įspėjimo. Iki to laiko visada reikėdavo pranešti prieš vykstant patikrinti. Maždaug: ''Sveiki, tada ir tada ,tokią ir tokią valandą vyks patikrinimas, prašome užsukti teršiančius vamzdžius ir suslėpti įvairius pažeidimus iki kol atvyksime.''
Daugiau aišku parodys vidinis tyrimas, bet prieš atsisakant ''Grigeo'' produkcijos siūlyčiau pamąstyti, kas iš tikrųjų yra boikotuojama ir kokia iš to nauda, o ne vadovautis jausmais ir kitų formuojama nuomone", - sakė jaunasis aplinkosaugininkas G.Kaminskas.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Robertas

  Nuoroda

  Zmogus jaunas isake savo nupmone saunuolis....o komentarus paskaitai ...kokios atmatos raso....ir kaip bendrauja....juk zmones yra po komentaru ip adresas matosi iskokio gyvenamo namo adreso parasyta ir matai kas sudais pilstos jus kyta kart galvokite

  Prieš mėnesį
 • pasiūlaitis

  Nuoroda

  Gytį Kaminskioką siūlyčiau suženyti su Greta Thunberg ! :) Vat įdomu: kas gautųsi? :)

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Kas gali paneigti, kad tos įmonės nenori subankrotinti, kad kažkas gautų rinką, kurią dabar užima ši įmonė.
  Cirkas be gyvūnų išvis nereikalingas, nes būtų neįdomu. Per trisdešimt metų priaugo visokių priekvailių: tai mėsos nevalgo, tai už gyvūnus kalba, tai pasirengę klimatą keisti.

  Prieš mėnesį
 • Makulatūra

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Ir jeigu subankrutuos niekam nebus jos gaila.

  Prieš mėnesį
 • Beta

  Nuoroda

  Leiskime, jauniems, išreikšti savo nuomonę. Įžeidinėti negražu.

  Prieš mėnesį
 • Deta

  atsakymas į: Beta Nuoroda

  Taigi leidžiame. Kas gi draudžia. Tačiau kokia nuomonė - tokia ir reakcija. A ne?

  Prieš mėnesį
 • O tai pas mus matai neužteršta Šventoji..Durnius koks piketuoja prie upės nebuvęs..Aš tik vieną meldziu ubagų budamas,kada baigsis korupcija ir pažįstamų era...

  Prieš mėnesį
 • Snargliui Gyčiui

  Nuoroda

  Ką norėsiu, ta ir pirksiu - vat kai pasiūlysi alternatyvą, ar kai atveši šikamo popieriaus rūrai nusivalyti 50 % pigiau iš Baltarusijos tada ir vertinsime tavo gabumus - o dabar esi tik snarglys, nuo mamos papo nujunkytas ne taip senai ir reikšti savo kvailos nuomonės neturi teisės !

  Prieš mėnesį
 • šūdinarūriui

  atsakymas į: Snargliui Gyčiui Nuoroda

  alternatyvų tavo purvinai rūrai nusišluostyti yra kiek nori. Maximoj bent 10 rūšių šikpopierio. Beje, Gritės - vienas iš brangiausių. Matosi, kad tau ne tik šūdiną rūrą nusivalyti reikia, bet ir smegenų likučiai šūdais užsinešė.

  Prieš mėnesį
 • iš šalies

  atsakymas į: Snargliui Gyčiui Nuoroda

  Šio komentaro autorius pats pats didžiausias žalas snarglys, nes įžeidinėti žmogų už tai kad jis jaunas ir turi nuomonę, kuri tarp kitko yra visiškai teisinga, yra negražu.

  Prieš mėnesį
 • Nu kva kva kva

  Nuoroda

  Berniukas savireklama užsiiminėja. Tik tam matyt ir tetinkamas.

  Prieš mėnesį
 • Be be be...

  Nuoroda

  Berneli kvaišeli, o tu neik į cirką. Aš gyvūnų dalyvavimui cirke pritariu.

  Prieš mėnesį
 • Kom. Be be be

  atsakymas į: Be be be... Nuoroda

  Tai tu matyt ir nuodų šunims primėtei, nes tau patinka kankinami cirko gyvūnai..

  Prieš mėnesį
 • Taigi aha !

  atsakymas į: Kom. Be be be Nuoroda

  Tik tuo ir teužsiimu! Turiu netgi lėktuvą, iš kurio mėto ir fabrikėlį, kurio produkciją eksportuoju po visą ES ir BRIKS !:) Eilėja laukia JAV. Leidžiu pavydėti. :) :) :)

  Prieš mėnesį
 • o kas tersia

  Nuoroda

  profkes tvenkini tiksliau jau uzterse,bet tylit,juk tas pats

  Prieš mėnesį
 • augis

  Nuoroda

  tiesios ir protingos mintys-deja pas valdzios vyrus tik lankstus liezuviai

  Prieš mėnesį
 • to BGK

  atsakymas į: augis Nuoroda

  Apie liežuvio kietumą ir šiurkštumą galėtų pasakoti koks nors BGK. Pupuliuk, koks tau labiau patinka?

  Prieš mėnesį
 • BGK

  atsakymas į: to BGK Nuoroda

  Mažas šūdo gabaliuk kol tavęs nečiulbina, tai ir nečiulbėk, kol neužteršei kokio ežerioko

  Prieš mėnesį
 • ei, pupuliuk

  atsakymas į: BGK Nuoroda

  Kiek metų sedės Tubys?

  Prieš mėnesį