Šiais mokslo metais 1-12 klasių mokiniai užsiėmimus galės rinktis iš 16-kos Anykščių rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo programų.

Moksleiviai galės ne tik sportuoti, ugdyti savo muzikinius ar vaidybos sugebėjimus, bet ir mokytis finansinio raštingumo.
"Auklėdami vaikus tėvai stengiasi jiems suteikti jiems žinių įvairiomis temomis, tačiau finansinio raštingumo tema dažnai lieka nuošalyje. Šios programos įgyvendinimo eigoje vaikai susipažins su biudžeto planavimo būdais, susipažins su įvairių įstaigų veikla> SODROS, Mokesčių inspekcijos, Darbo biržos, Socialinės paramos skyriaus, banko. Sužinos kaip pradėti individualią veiklą, kokius mokesčius mokėti, kodėl tai reikia daryti sąžiningai, susipažins su valstybės parama verslo pradžiai. Numatoma 4 grupės po 10-15 vaikų, po programos bus įteikiami pažymėjimai, pažanga bus vertinama ir vaikų ir dėstytojų, žinios ir gebėjimai vertinami naudojant Frayerio modelį, dalyvaus konkurse ,,Sukurk verslą pagal individualios veiklos pažymą", - skelbiama programos pristatyme.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • kodel tai neieina I formaliojo ugdymo programa? Juk sitai reikia zinoti KIEKVIENAM, o ne tiems 60iai laiminguju, sita programa pasirinkusiu.

  Prieš mėnesį
 • D. Čekanauskienė to ,, o"

  atsakymas į: O Nuoroda

  Čia ne laimingieji, o tiems kuriems rūpi ????. Jei jums įdomu, galite kreiptis https://www.facebook.com/101938718004787/posts/108118764053449/ arba el. paštu dangira.cekanauskiene@ifuture.lt

  Prieš mėnesį
 • X - man

  Nuoroda

  Finansinį raštingumą būtina ugdyti nuo jaunų dienų, o tai žiūrėk jau užaugę žmonės renka savo atstovus į vietos Savivaldą, Seimą, renkasi iš pretendentų į šalies vadovo postą ir nežino ką renka. Būtina, privalu netik supažindinti su ekonomikos pagrindais, bet ruošti ir dalinai teisiškai išprususius jaunus žmonės. O kaip gi kitaip, visiems privalu žinoti tiek savo teises, tiek ir pareigas.

  Prieš mėnesį
 • Geriausia galimybė

  Nuoroda

  Mano paskutinis atlyginimas, kurį „Google“ mokėjo 5842 USD, už darbą 21 valandą per savaitę internete. Aš prisijungiau prie šio darbo prieš 2 mėnesius ir per šį praėjusį mėnesį uždirbau 25396 USD. Lengva ir paprasta atlikti darbą, o jo uždarbis yra didžiulis. Net ir naujokai gali lengvai uždirbti 160 USD per valandą, o uždirbti laikui bėgant gali būti dar didesni ... Taigi aš pradėjau

  ..................>>>>>>>>>> w­­w­­w.C­­a­­s­­h­­F­­l­­o­­w­­7­­7.C­­o­­m

  Prieš mėnesį