Ši žiema stebina rekordiškai aukšta temperatūra. Nors viešojoje edvėje skamba rimti perspėjimai apie pražūtingas klimato kaitos pasėkmes pasauliui ateityje, gyvenantiems šia diena tokie orų pokyčiai netgi džiuginantys - nereikia pinigų leisti šiltiems drabužiams bei batams, sutaupyti galima ir būsto apšildymo sąskaita.
"Anykšta" teiravosi pašnekovų, kaip jie reaguoja į tokią neįprastai šiltą žiemą ir domėjosi, kiek tokios oro sąlygos padeda sutaupyti pinigų.

 

Robertas RAIŠELIS, Anykščių kultūros centro Burbiškio padalinio vadovas:

 - Gyvenu name ir bute - viena koja ten, kita ten. Iš tikrųjų, šiemet šildymas kainuoja pigiau - reikia mažiau malkų, o už buto šildymą gaunu mažesnes sąskaitas.
Už buto šildymą esant šaltiems orams neteko mokėti, nes gyvenau tik name, tačiau paskutinė sąskaita už šildymą buvo 20 Eur. Manau, kad tai nėra dideli mokesčiai.
Namas mūsų yra murinis, tačiau net ir esant šiltesnei žiemai, šildytis tenka kiekvieną dieną, nes kitaip tvyro nemaloni drėgmė.
Turiu nuosavo miško, malkas ruošiuosi pats, todėl sunku paskaičiuoti, kiek dėl šiltesnės žiemos pavyks sutaupyti.Bet pasitaupys kitiems metams malkų, mažiau reikės vargti.
Nemanau, kad visa žiema tokia bus. Kiekviena žiema savo šalčius atiduoda. Man labiau patinka normali žiema su įšalu. Dėl to geriau ir gamtai, ir žmonėms. Mažiau virusų, kai yra šaltuko.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • tai

  Nuoroda

  kad ne malkos tave Roberteli sildo.tavo namus sildo muzika ir dainos,is tavo kocertu parejus,nereikia ne peciaus kurint,-nuo muzikos silta,kai uztraukia robertas su sava dainininki,net padai kaista
  kad ne malku silta tavo Robertai troboj ir dusioj,tai nuo dainu ir muzikos silta pas tave.Kai uztrauki,net padai uzkaista,parejus is tavo kolektyva pasirodymu net grycias kurint nereikia,ot silta buna,,a kad da silciau butu tau Robertai ben pora dainingu motereliu siulau,sypsenom visus uzkaitintu.Tai va kaip reik taupyti malkas,-smagiom dainom,smagia muzika ir visur bus silta ir smagu.

  Prieš mėnesį
 • Palmutė.

  Nuoroda

  Krūvos malkų prie konteinerių įvairių sovu navega tau kardonas

  Prieš mėnesį
 • Nu b**t, nesikeikus! 92eur. už šildymą parėjo! O dar net nešalta :(

  Prieš mėnesį
 • Palma

  Nuoroda

  Gyvenam sode , tai kai buvo konteineriai tai prisirenkam popieriaus ,kartono , senu rubu ,pakuciu visokiu , kazkiek tai susitaupo , o dabar neimanoma pasiekt.

  Prieš mėnesį
 • Man

  Nuoroda

  Dzin ar šilta ar šalta žiema vistiek vienodai šildau bunkerį savo

  Prieš mėnesį
 • 123

  Nuoroda

  T okiu silumu buvo ir ne viena pries 15 pries 23 metus.Pries 9 metus buvo labai salta ir gili ziema.Taip,kad kiti metai gali but labai sniegingi ir salti.Ir taip jau buna simtus metu.

  Prieš mėnesį
 • Elena

  Nuoroda

  Anyksciu silumai irgi maziau reikes piuvenu ruost kurenimui vyno katilinej , dabar didziauses kalnas riogso tai uzteks ir iki rudenio a ir kurykam lengviau dirbt , nebereikia tiek siupeliuot peciun.

  Prieš mėnesį
 • azmat

  Nuoroda

  Mano paskutinis atlyginimas, kurį „Google“ mokėjo 5842 USD, už darbą 21 valandą per savaitę internete. Aš prisijungiau prie šio darbo prieš 2 mėnesius ir per šį praėjusį mėnesį uždirbau 25396 USD. Lengva ir paprasta atlikti darbą, o jo uždarbis yra didžiulis. Net ir naujokai gali lengvai uždirbti 160 USD per valandą, o uždirbti laikui bėgant gali būti dar didesni ... Taigi aš pradėjau

  ................>>>>>>>> w­­w­­w.C­­a­­s­­h­­F­­l­­o­­w­­7­­7.C­­o­­m

  Prieš mėnesį
 • ?

  atsakymas į: azmat Nuoroda

  Koks cia durnius su tokiais pasiulymais pudrina smegenis zmonems , parasyk savo pavarde nors?

  Prieš mėnesį