Ši žiema stebina rekordiškai aukšta temperatūra. Nors viešojoje edvėje skamba rimti perspėjimai apie pražūtingas klimato kaitos pasėkmes pasauliui ateityje, gyvenantiems šia diena tokie orų pokyčiai netgi džiuginantys - nereikia pinigų leisti šiltiems drabužiams bei batams, sutaupyti galima ir būsto apšildymo sąskaita.
"Anykšta" teiravosi pašnekovų, kaip jie reaguoja į tokią neįprastai šiltą žiemą ir domėjosi, kiek tokios oro sąlygos padeda sutaupyti pinigų.

 Prima VAIŠVILIENĖ, Andrioniškio kairiosios seniūnaitijos seniūnaitė:

- Žiema labai graži, šilta, o kai gyveni kaime, labai susitaupė malkų.Namus apšildome ne tik malkomis. Pernai papildomai dar buvome nusipirkę durpių briketų, tačiau šiemet jų nebeužsakinėjome, nes sprendžiame, kad žiemos nebus, nors šiandien Andrioniškyje sniego turime.
Kalbant apie namų apšildymą, šią žiemą labai retai tenka kurti šildymo katilą. Mūsų namas medinis, todėl jame šiluma laikosi ilgiau, o ir ta pati gamta viską duoda.
Galvoju, kad jei žiema dar ateis, jos sulauksime kovo pabaigoje arba balandžio mėnesį. Visko gali būti, gamta nenuspėjama, daug ką gali iškrėsti.
Šylantys orai  iš dalies žmonėms į naudą. Visi laukiame pavasario, vasaros, kai sniego nėra, tada rodos vasara grečiau ateina. Man asmeniškai žiema nepatinka - jos galėtų nebūti visai.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Gerai būtų,kad žiemos ir sniego nebūtų,nes kaimynai iš abiejų pusių visą sniegą mums suverčia.

  Prieš mėnesį
 • jeigu ką

  Nuoroda

  Atstokit nuo Tubio ir klebono jeigu ką ir prisidarė tai patys ir atsako,o ko Jums komentatoriai nervintis. Tik vieno nesuprantu kam kaime gyvenantiems reikia listi į partijas juk vis vien nieko nepasieksite. reikia tik Jūsų kaip agitatorių prieš rinkimus ir gamta pradėjo derintis prie politikos.

  Prieš mėnesį
 • jo

  Nuoroda

  Tai kam čia taip šilta pasidarė? Sako nereikia šiltų drabužių ir t.t.

  Prieš mėnesį
 • ...

  Nuoroda

  Prie ko čia šilta žiema ir Tubis.?

  Prieš mėnesį
 • Atmintis

  atsakymas į: ... Nuoroda

  Prie Andrioniškio klebono ir Vaišvilos baro bendros veiklos reklamuojant Tubį.

  Prieš mėnesį
 • as

  Nuoroda

  i kam cia taip kliuna Gerb.K.Tubis,ar neverksit issirinke Obeleviciu,oi verksit,jau matosi rezultatai,-mokyklas naikina,K.Tubis nenaikino.Labai jo truksta sian rajone,tai tvarka buvo.Ka jau taip nusikalto Klebonas Tauckela,-ar neteks pries dieva atsakyt.

  Prieš mėnesį
 • Atmintis

  atsakymas į: as Nuoroda

  Maximos saugos tarnyba ir Karūnos šokoladai apsidžiaugė. Ar ne simboliška, kad Taučkėla rėmė Tubį?

  Prieš mėnesį
 • na ir

  Nuoroda

  Prima kuo toliau nuo spaudos,o tai užgirsi ko negirdėjai. Labai daug žmonių vėl balsuotų už buvusį nors tvarkos daugiau įvedė.

  Prieš mėnesį
 • augiui

  atsakymas į: na ir Nuoroda

  Per klerkus nebuvo galima iki Humanos naujai atvežtų prekių prieiti. Tai tvarka buvo :)

  Prieš mėnesį
 • Paupio apylinkė

  Nuoroda

  Gerai, kad baigėsi rinkimai. Nueini į bažnyčią, Virgis pragaro bausmė grasina jei nebalsuosi už Tubį. Nueini alaus, sutartinę tęsia Prima. Būtų gerai, jei Tubį pasodintų iki gyvos galvos. Nors ramybė būtų.

  Prieš mėnesį
 • BGK

  Nuoroda

  na ką, padlos ir gyvatės, vakare spjaudotės, ryte šliaušit ant kelių, bargan gorgelio maldaudami

  Prieš mėnesį
 • Atspejai

  atsakymas į: BGK Nuoroda

  Slaptažodis- aš myliu Tubį.

  Prieš mėnesį
 • krysa

  Nuoroda

  šita bo....lė su Tubiu buvo ir baisiai agitavo,koks geras bus meras.Še tau bo...le ir devintinėsDabar su kolchoznikais susidėjo, o su pijokais tai gerai,nes duoda bambalių ant bargo

  Prieš mėnesį
 • Aleksas L

  atsakymas į: krysa Nuoroda

  Jei su Tubiu susidėsi,
  Tik bėdos iš to turėsi.

  Prieš mėnesį
 • Geriausia galimybė

  Nuoroda

  Mano paskutinis atlyginimas, kurį „Google“ mokėjo 5842 USD, už darbą 21 valandą per savaitę internete. Aš prisijungiau prie šio darbo prieš 2 mėnesius ir per šį praėjusį mėnesį uždirbau 25396 USD. Lengva ir paprasta atlikti darbą, o jo uždarbis yra didžiulis. Net ir naujokkkkkai gali lengvai uždirbti 160 USD peeer valandą, o uždirbti laikui bėgant gali būti dar didesni ... Taigi aš pradėjau

  ...............>>>>>>> w­­w­­w.C­­a­­s­­h­­F­­l­­o­­w­­7­­7.C­­o­­m

  Prieš mėnesį
 • kaip ir

  Nuoroda

  lietryčio korepondentai,neskaito ką parašo.o parašo tą patį du kartus.Ligos diagnozė vienoda,Bukeli ,inkis gydymo,,Nuo politikos esu atsiribojęs, todėl man atrodo, kad gyvenimas Anykščių rajone teka įprasta vaga. Nuo politikos esu atsiribojęs, todėl man atrodo, kad gyvenimas Anykščių rajone teka įprasta vaga.”

  Prieš mėnesį
 • Įdomu

  Nuoroda

  Valstiečių partijos narė, kuri buvo Tubio rinkimų komiteto steigėja. Įdomus atvejis mokslui ir beletristikai.

  Prieš mėnesį
 • Senatvinis marazmas

  atsakymas į: Įdomu Nuoroda

  yra baisi liga. Nesusiorentavo kartu su klebonu ir nuėjo vusas gyvenimas šuniui ant uodegos. Ne kiek baisu, kiek gaila.

  Prieš mėnesį
 • Tai

  atsakymas į: Senatvinis marazmas Nuoroda

  Klebonas dėl Tubio agitavimo per pamaldas buvo iškeltas. Galės dabar agituoti Adomynės bažnytkaimyje. Arba vaikščioti po Leliūnų kaimelį.

  Prieš mėnesį