Šventosios upėje suspindusi kalėdinė eglė neabejotinai tapo vienu ryškiausiu ir originaliausiu didžiųjų švenčių akentu Anykščiuose. "Anykšta" teiravosi žinomų anykštėnų, kaip jie vertina šių metų kalėdinę eglę bei šventinį miesto papuošimą.

 Rima LESNIKAUSKIENĖ, anykštėnė:

- Manyčiau, kad viskas labai gerai. Vien žmonių skaičius, atvykęs į kalėdinės eglės įžiebimo ceremoniją per tokį lietingą ir vėjuotą orą, daug pasako. Vaikštinėjau tą vakarą po miestą, pilna Dariaus ir Girėno gatvė automobilių, mieste tarp žmonių net praeiti sunku. Manau turime pasidžiaugti tuo, ką turime, kad pavyko į Anykščius pritraukti tiek žmonių. Tie prekybininkų nameliai balti atrodo įspūdingai.
Kalėdinė eglė vakare tikrai atrodo įspūdingai, žiba girlianda ir nepasakysi, ar ten yra tos žalumos, ar jo nėra. Bet ryte kai eidama į parduotuvę žvilgtelėjau į eglę, kažkaip "biednokai" ji atrodė.
Stebėjau eglės įžiebimo ceremoniją ir matydama tą plaukiančią valtį, su kuria prie eglės buvo plukdomi žmonės, bijojau, kad tik kažko blogo neatsitiktų.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ttt

  Nuoroda

  Vobla ir tuo viskas pasakyta.Tokiems kaip tu niekas neitiko ir neitiks nes esi vobla

  Prieš 7 mėnesių
 • Nerijus

  Nuoroda

  Pasakas rasote ...kai dege buvo zmoniu dabar vakarais tuscia

  Prieš 7 mėnesių
 • Nerija,

  atsakymas į: Nerijus Nuoroda

  ypač nadaug žmonių buvo vakar, iki senio ir traukinumo pečiais reikėjo brautis. Gaila man tavęs prieš Kalėdas, elgiesi kaip Grinčas.

  Prieš 7 mėnesių
 • Vobla

  Nuoroda

  Anyksciu egle, tai taip karaliaus nauji drabuziai, pastate vamzdi, papyne sakom, nu absurdo teatras jus gal juokiates is zmoniu

  Prieš 7 mėnesių
 • Red.

  Nuoroda

  "Juozo" slapyvardžiu rašo Donaldas Vaičiūnas

  Prieš 7 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Nors mano nuomonė kai kam ir atsibodo, bet drįstu pasakyti tai, ko kiti vengia. Šių metų Anykščių miesto ir rajono centro Kalėdinis akcentas nukreiptas į pramogų verslo paslaugų vartojimo skatinimą. Net ir mūsų mokesčių mokėtojų pinigais išlaikomos biudžetinės kultūros įstaigos tapo mugės prekeivėmus ir už savo tiesioginį darbą renkasi pinigus, kurių panaudojimas nėra išgrynintas, kaip ir su prabangaus vakarinio koncerto su furšetu kultūros rūmuose pajamos nukeliavusios į kito rajono verslininkų sąskaitas. Gal siaura sysitarusių asmenų grupė ir turės iš to pajamų, bet nėra tikimybės, kad bus papildytas bendras rajono biudžetas.

  Prieš 7 mėnesių
 • Verslas.

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  nu bet tu ir debilas Juozai, skleidi savo raudoną komunistinį melą, juk buvo kelis kartus akcentuota, kad surinkti pinigai už koncertą bus panaudoti šventiniam papuošimui ir gabių vaikų skatinimui, kokias dar kitų verslininkų sąskaitas

  Prieš 7 mėnesių
 • Kiek

  Nuoroda

  Teko eiti per tiltą tą pusę niekas ir neina

  Prieš 7 mėnesių
 • as

  atsakymas į: Kiek Nuoroda

  nuostabi ta musu egle

  Prieš 7 mėnesių