Kazimiero JAKUČIO nuotr.

,,Prenumeruok ,,Anykštą”, nes nebeliks” - juokaudamas šūkį 2020-ųjų ,,Anykštos” laikraščio prenumeratai pasiūlė vienas mūsų skaitytojas. Laikraščių tikrai visiems užteks, bet prenumeratai laiko lieka vis mažiau.

 

 Tradiciškai ,,Anykštos” prenumeratorių laukia prizai. Pagrindinis prizas - 80 cm. įstrižainės televizorius (prizo steigėjas parduotuvė ,,TECHasas”) ir dar 25 mažesni prizai. Penkiems prenumeratoriams burtų keliu atiteks MB,,Anykščių dvaras” sviestiniai šakočiai, penkiems - 20 eurų parduotuvės ,,Viskas žvejui” čekiai, penkiems - 20 eurų ūkininko Algio Bukausko mėsos gaminių parduotuvės čekiai, o dešimt skaitytojų gaus kvietimus dviem asmenims apsilankyti Anykščių baseine ,,Bangenis”.

Prenumeratos loterijoje dalyvaus visi asmenys, užsisakę ,,Anykštą” ne trumpesniam nei pusės metų laikotarpiui. Prenumeratos kvitų kopijas norintys dalyvauti loterijoje turi užnešti arba atsiųsti į ,,Anykštos” redakciją (Vilniaus 29, Anykščiai).

Prenumerata priimama ,,Anykštos” redakcijoje, www.anyksta.lt, Lietuvos pašto skyriuose, ,,PayPost” kioskuose. Norėdami pasikviesti mobilųjį laiškanešį, žmonės turi skambinti telefonu (8- 700) 55400.

Primename, kad užsisakę ,,Anykštą” ne trumpesniam nei pusės metų laikotarpiui gaus ir žurnalą ,,Aukštaitiškas formatas”.

Laikraštį gerokai pigiau prenumeruoti nei pirkti. Pirkdami kiekvieną ,,Anykštos” laikraštį, per metus išleisite daugiau nei 100 eurų, o laikraštį atsiimant redakcijoje jo metinė prenumerata kainuoja 64 eurus (pensininkams ir neįgaliesiems -52 eurus), laikraštį pristatant paštu, prenumeratos kainos atitinkamai - 80 ir 67 eurai. Taigi, visais atvejais - prenumeratoriai gerokai sutaupo!  

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Svėdasiškis

  Nuoroda

  Geras laikraštis. Jūs vieninteliai reagavote į smarvę, kuri pasiekia mūsų miestelį iš kiaulydžių.

  Prieš 7 mėnesių
 • Liuks

  Nuoroda

  Ačiū, kad esate. Skaitau ir portalą, ir laikraštį.

  Prieš 7 mėnesių
 • O tikrai nereikia niekam raktų paduoti? Jūs žmonėms už pastangas atsilyginkite, atsilyginkite, nors raktų nepaėmė, bet juk stengėsi.

  Prieš 7 mėnesių
 • Reklama

  Nuoroda

  Vel daro nesamones,kad tik žmogus pirktu ,nes mažai jiems .Nepirksim ir neskaitysim popieriaus ir Taip prisidesim prie Źemes neteršimo ir medžiu išsaugojimo .Gražina ,pagalvok apie anūku ateiti ,ka paliksim po saves.,ne vien pinigai svarbiausia.

  Prieš 7 mėnesių
 • ???

  atsakymas į: Reklama Nuoroda

  Psichuškėj internetą įvedė?

  Prieš 7 mėnesių
 • Nea

  atsakymas į: ??? Nuoroda

  Ne psichuškėje dar tas durnius, bet lb bratavojasi su durnikėmis, jo komitete Gusto pacienčių yra.su kuo sutapsi, tuo ir pats tapsi.

  Prieš 7 mėnesių
 • .

  atsakymas į: Nuoroda

  Miela Gražinute, nejaugi senstate kartu su Europa ? Kiek žinau, anglai dar pasiuntinukų paslaugų neatsisakė ir net ištobulino iki picų išvežiotojų "levelio" :) Ar ne smagu būtų per redakcijos langą matyti, kaip senjorai su "loptopais" ar "planšetėmis" (išmaniuosius palikime mokinukams) didina lankytojų skaičių Jūsų portalui ... Gal tada ir reklamdaviai piniginę plačiau atvertų nei savivaldybė :) ?

  Prieš 7 mėnesių
 • Pastebiu

  atsakymas į: Nuoroda

  Seniai šitai pastebėjau ir grįžau prie popieriaus. Tiesa aš perku laikraštį, tingiu užsiimti prenumerata.

  Prieš 7 mėnesių
 • Typo eis kinų kalba?

  Prieš 7 mėnesių
 • Ohaho

  Nuoroda

  Tubio planas prikviesti ūkininkus iš Kinijos Liaudies Respublikos pavyko? Kiniečių atvažiuotų keli šimtai, reiktų pagalvoti apie Anykštą kinietiškai.

  Prieš 7 mėnesių
 • Moletų svečias

  Nuoroda

  ir aš prenumeruoju!

  Prieš 7 mėnesių
 • Jonas

  Nuoroda

  Aš skaitau popierinę Anykštą. Čia šeimos tradicija. Seneliai skaitę, tėvai skaitė. Ir aš skaitau...

  Prieš 7 mėnesių
 • Nuoroda

  Skaitau internete. Dykai.

  Prieš 7 mėnesių
 • Jane

  atsakymas į: Nuoroda

  Internete neskaitai. Ten ir pusės to, kas ,,Anykštoje" nėra.

  Prieš 7 mėnesių