Lapkričio mėnesį  posėdžiavusi Anykščių rajono taryba patvirtino Fiksuotų pajamų mokesčio dydžių, taikomų įsigyjant verslo liudijimus 2020 metais vykdomai veiklai bei Lengvatų, taikomų gyventojams, įsigyjantiems verslo liudijimus 2020 metais Anykščių rajone vykdomai veiklai, dydžių sąrašus. Savivaldybė atkreipia dėmesį, kad pajamų mokestis sumažintas 45 veiklos rūšims.

34-ioms veiklos rūšims pajamų mokestis sumažintas nuo 35 Eur iki 1 Eur, septynioms - nuo 145 Eur iki 35 Eur, dviems veiklos rūšims nuo 205 iki 35 eur, vienai veiklos rūšiai  - nuo 205 Eur  iki 145 Eur ir vienai veiklos rūšiai nuo 145 Eur iki 100 Eur.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Pasiūlymas

  Nuoroda

  Dėl komiteto poreikių, reiktų įvesti verslo liūdimą prekybai poveikiu.

  Prieš 8 mėnesių
 • xxxx

  Nuoroda

  cirkininkai...

  Prieš 8 mėnesių
 • Antanas

  Nuoroda

  Pasidomėjau kokioms veikloms sumažintas mokestis - tai veiklos kurių seniai niekas nevykdo, jos mirusios , Kompiuteriniai žaidimai. Batų valymas. Mokamų tualetų ir svėrimo paslaugos , Tekstilės pluoštų paruošimas ir verpimas, Lagaminų, rankinių ir panašių reikmenų, balno reikmenų ir pakinktų gamyba taisymas, Žvakių ir kitų liejinių iš vaško gamyba, Knygų įrišimas, apdaila, Krosnių, kaminų ir židinių valymas, Stiklo išpjovimas, Avalynės gamyba ir t.t. Yra keletas ir vertesnių pasiūlymų , bet tik keletas. Pasidomėkite kokias veiklas norėtų vykdyti žmonės, kad jos būtų efektyvios ir turėtų paklausą ir uždarbį. Kiekvienas prieš kuriant verslą pamasto ir paskaičiuoja ar verta pradėti, kad nereikėtų po keliu mėnesių užsidaryti.

  Prieš 8 mėnesių
 • nesutikčiau

  atsakymas į: Antanas Nuoroda

  žvakių liejimas ypač populiarus, net aukšto rango komytieto gatvių stebėtojas tuom verčiasi.

  Prieš 8 mėnesių
 • Nu

  atsakymas į: Antanas Nuoroda

  Batu valymo paslaugos labai truksta Anyksciuose

  Prieš 8 mėnesių
 • Gal

  Nuoroda

  Pagaliau gal Anykščiuose atėjo tokia valdžia, kuri atsisuko į verslą?

  Prieš 8 mėnesių