Šiandien išmanieji telefonai atstoja labai daug įvairių prietaisų ir daiktų. Galima drąsiai teigti, kad vykdami į kelionę galite turėti tik išmanųjį telefoną ir turėsite visus reikiamus dalykus po ranka – žemėlapiais, radijas, užrašai, kalendorius, internetas, vaizdo kamera. Negana to, kad daugybė funkcijų telefone yra labai naudingos, specialioje išmaniojo telefono programėlių parduotuvėje galima atsisiųsti tiek mokamų, tiek nemokamų programėlių, kurios praplečia galimybes dar labiau. Kadangi programėlių yra beprotiškai daug, išrinkome keletą, kurias privalo turėti kiekvienas keliautojas.

 Trip.com

Šią programėlę palaiko tiek iOS, tiek Android išmanieji telefonai. Trip.com yra programėlė, kurioje pateikiamos įvairios vietos apsistojimui, renginiai, restoranai ir kitos vietos laisvalaikio leidimui daugiau nei 60 000 skirtingų vietų.

Negana to, apie visas aplankytas vietas galite parašyti savo ir skaityti kitų žmonių parašytus atsiliepimus. Programėlėje galite išsamiai pasirinkti laisvalaikio leidimo būdą – aktyvus arba ramus, greitas arba trumpas, prabangus arba kuklus ir t.t. Išbandykite jau dabar!

500px

Jeigu esate fotografijos fanatikas, tada puikiai suprantate, kaip įdomu yra įvertinti kitų darbus bei būti įvertintam. Vis dėl to, fotoaparatą nešiotis ne visada patogu, tačiau telefonai visada su mumis kartu. Taigi, išspauskite iš to viską su 500px programėle. Pradėkime nuo to, kad ji taip pat tinka tiek iOS, tiek Android sistemoms ir yra nemokama.

Programėlė sukurta rimtiems fotografams, kurie kiekvieną peizažą mato vis kitaip ir nori tokį vaizdą įamžinti bei dalintis su kitais. Tai yra didžiulis nuotraukų dalinimosi tinklas, kuriame žmonės iš viso pasaulio dalinasi savo kūriniais ir visada yra pasiruošę pamatyti jūsų nuotraukas.

Musement

Ši programėlė šiek tiek panaši į Trip.com, tačiau koncentruota ne į viešbučius bei restoranus, o įdomiausias miestų vietas. Programėlėje šiuo metu yra pateikta informacija apie daugiau nei 350 viso pasaulio miestų ir jeigu nuvykę, tarkime, į Romą nenorite išvykti praleidę vienas įdomiausių vietų – Musement būtinai turi būti jūsų telefone.

Pačios naujausios ir daugiafunkcinės programėlės gali reikalauti nemažai resursų, todėl jūsų senas telefonas gali labai sulėtėti, kas tikrai erzintų atostogaujant. Ruošiatės į naują kelionę? Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje, kur siūlomi įvairių rūšių telefonai ir kitos elektronikos prekės Senukai.lt. Užeikite ir išsirinkite jau dabar!

 

Užsak. Nr. 1310