Anykščių naujų vėjų bendruomenė gruodžio 6-osios vakarą išplatino netikėtą pranešimą.


"Mes esam gilioj desperacijoj... Tik šiandien pagaliau pajungėme naująjį parko tiltelio apšvietimą, bet kažkam, nepraėjus nei kelioms valandoms, jau panižo rankos nudraskyti girliandas.
Kentėjom ir kantriai keitėme pirmojo tiltelio nutraukiotas girliandas, tikėjome žmonių geranoriškumu ir vylėmės, kad tai patiks anykštėnams... Deja, matome, kad ir kiek besistengtume, vis tiek atsiras tokių, kurie lengva ranka viską sugriauna...
Žinokit tai kainuoja pinigus, atima daug laisvo nuo šeimų laiko, šalam esant žvarbiam vėjui ir minusiniam orui, nes norim suspėti padaryti šventę...
Kodėl atsiranda tokių žmonių, kurie visiškai nevertina kitų darbo???", - klausia Anykščių naujų vėjų bendruomenė.

 

Tai jau nebe pirmas kartas, kai kažkam užkliūna Anykčių naujų vėjų bendruomenės kūriniai. Šiemet buvo apgadinta Anykščių miesto parke bendruomenės pastatyta palapinė - tipis.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Vietinis

  Nuoroda

  Įžvelgiu šios bendruomenės vėjus galvose, paranoja ne kitaip, o tai kila iš vidinės savijautos... Tai kila klausimas ką jaučiate padarius negerai, kad taip sergant...?!

  Prieš 8 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Aš siūlyčiau priimti tai kaip atsitiktinumą. Nėra fakto, kad tai tyčia padaryta, o kaltinti vien dėl to, kad gedimas sutapo su jaunuolių buvimu netoli tos vietos yra nesąžininga ir negarbinga. Kvieskime jaunimą prisidėti prie iniciatyvų ir turėsime darnią bendruomenę.
  Daugiau šviesos ir pasitikėjimo vieni kitais!

  Prieš 8 mėnesių
 • gal be desperacijos ?

  Nuoroda

  Tiesiog pasivaiksciokit vakarais po parka . Gal pasiseks suciupti niekadejus. Va ta galetu ir desperacija buti. Tiems, kuriems niezti nagai sudraskyti kitu zmoniu kuriama grozi.

  Prieš 8 mėnesių
 • Nuoroda

  Parką stebi vaizdo kameros.

  Prieš 8 mėnesių
 • tikri

  Nuoroda

  NEKLAUZADOS

  Prieš 8 mėnesių