Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir jo komandos nariai antradienį, gruodžio 10 d., išvyksta į Utenos regioną, kur susitiks su sričių atstovais ir regiono bendruomenėmis. Nuo šiol Prezidentas reguliariai dirbs ne tik Vilniuje, bet ir šalies regionuose.


Prezidento susitikime su Utenos regiono merais bus aptarti aktualiausi regiono klausimai ir problematika, ieškoma regioninio bendradarbiavimo stiprinimo galimybių. Šis susitikimas – tai šalies vadovo regioninės politikos tąsa. Prezidento iniciatyva spalį vyko Regionų forumas, kuriame šalies vadovas kvietė stiprinti savivaldos ir nacionalinės valdžios dialogą.
Po susitikimo su regionų merais šalies vadovas ir jo komanda lankysis Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje, vėliau Kultūros centre bendraus su miestelio bendruomene ir mokiniais. Švietimas yra vienas iš svarbiausių Prezidento prioritetų, kuriam kadencijos metu žadama skirti didelį dėmesį. Auganti atskirtis ir atotrūkis tarp kaimo ir didmiesčių mokyklų yra tarp didžiausių šios srities problemų.
Utenos meno mokykloje Prezidentas susitiks su Utenos regiono žiniasklaidos atstovais, aptars žiniasklaidai kylančius iššūkius ir regionui aktualius klausimus. Po šio susitikimo bus rengiama Prezidento ir jo komandos narių spaudos konferencija.
Daugiau nei 20 Prezidento patarėjų iš Ekonominės ir socialinės politikos, Teisės, Aplinkos ir infrastruktūros, Nacionalinio saugumo, Švietimo, mokslo ir kultūros bei Užsienio politikos grupių turės apie dvidešimt susitikimų su įvairių sričių atstovais. Numatomi susitikimai dėl sveikatos priežiūros paslaugų tinklo ir paslaugų prieinamumo, susitikimai su savivaldybių administracijų direktoriais, Utenos apskrities ūkininkais, regiono savivaldos institucijų atstovais, atsakingais už viešąjį transportą ir nuotekų tinklų prijungimą prie centralizuotų tinklų. Patarėjai taip pat organizuoja susitikimus su verslo ir verslo asociacijų atstovais, Utenos apskrities Regionine kultūros taryba, Utenos regiono nevyriausybinėmis organizacijomis, mokyklų vadovais ir savivaldybių švietimo skyrių atstovais ir kt.
Informuojame, kad Prezidento patarėjų susitikimai nėra vieši žiniasklaidai ir juose gali dalyvauti tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.

 

 Prezidento darbo dienos Utenos regione programa su pastabomis žiniasklaidai
10.00 Prezidento susitikimas su Utenos regiono merais (Utenos rajono savivaldybė, Utenio a. 4)
*Bus galimybė filmuoti ir fotografuoti susitikimo pradžią. Po susitikimo numatomas Prezidento komentaras žiniasklaidai.
 12.00 Prezidento susitikimas su Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos ir miesto bendruomenėmis (Dusetų kultūros centras, K. Būgos g. 31, Dusetos, Zarasų r.)
*Bus galimybė filmuoti ir fotografuoti susitikimo pradžią.
 15.00 Prezidento susitikimas su Utenos regiono žiniasklaidos atstovais (Utenos meno (dailės) mokyklos salė, Basanavičiaus g. 36, Utena)
*Renginys uždaras, filmuoti ir fotografuoti galimybės nėra.
 16.00 Prezidento ir jo komandos narių spaudos konferencija (Utenos meno (dailės) mokyklos salė, Basanavičiaus g. 36, Utena)
*Viešas renginys nacionalinei ir regioninei žiniasklaidai su galimybe filmuoti ir fotografuoti.

Prezidento komunikacijos grupė

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • ringaudas

  Nuoroda

  ko nesakot kam verslui atiteks gelezinkelis....juk aisku

  Prieš 8 mėnesių
 • Nuoroda

  Galiu atsakyti kodėl nuo naujų metų viskas brangsta, juk aišku kad iš galo į kitą galą stumdo vieną ranką duoda kita atima, kažkiek pakels bet žymiai daugiau atskaičiuos

  Prieš 8 mėnesių
 • Paklauskite Prezidento

  Nuoroda

  kodel desningai viskas brangsta nuo Nauju Metu? Kam tada ta šventė reikalinga?

  Prieš 8 mėnesių
 • Neblogai

  Nuoroda

  Anykščių žurnalistai turės progą paklausti apie vėjo jėgainės.

  Prieš 8 mėnesių
 • Nu

  atsakymas į: Neblogai Nuoroda

  Gal jau sumokėjo už tyla ?

  Prieš 8 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Lansbergo gaujos veikėjas su jankiu kvapu ir bankų vagimis ?

  Prieš 8 mėnesių
 • Pilietis

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Taip, kėgėbiste, jeigu ne Putino žmogus, pagal jus, tai priešas. Bet jau baigiat išdvėst, išsigimėliai.

  Prieš 8 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: Pilietis Nuoroda

  Su pirmu sakiniu galima sutikti, na o toliau...turbūt jaučiatės nemirtingu, na bet ko ģalima tikėtis iš konservo

  Prieš 8 mėnesių
 • Tvajo

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Pasirodo Romanovas su Baranausku yra jankiai, tik įdomu kodėl dabar gyvena ne JAV, bet Maskvoje?

  Prieš 8 mėnesių
 • Viskas

  Nuoroda

  Labai smarkiai pabrango, kokią čia jūs dar matematika taikot kad ir durnam aišku, bet negi komentaruose jis užgirs reikia asmeniškai klausti ar rašyt laišką kadą paklausti pradės žydėti geros valstyjoi džiaugsmas ir klestėti bei nepergyvenu žmonės kaip ryt reiksišgyventi

  Prieš 8 mėnesių
 • Viskam

  atsakymas į: Viskas Nuoroda

  Tik neraudok, atsibodai jau. Prie prekybos centrų kasų su pilnais vežimais prekių eilės stovi, mašinų tiek, kad pastatyti nebėra kur, o tu vis neišgyveni. Tai gal visiškas dundukas esi?

  Prieš 8 mėnesių
 • Atsakau

  atsakymas į: Viskam Nuoroda

  Aš pensininkas!

  Prieš 8 mėnesių
 • Matai kaip?...

  Nuoroda

  Lygiai kaip Grybauskaitė. Ir ji po regionus ir savivaldybes važinėdavo. O tai po kurio susitikimo gražins kainas į tą lygį, kuris buvo prie lito? Na arba mano pensiją padidins 3,452 karto? Kai mano algą ir pensiją kirto Grybauskaitė su Kubiliumi bei Valinsko seimu, tai padarė staigiai: taukšt ir yra. Grąžino tik teisėjams. Man iki šiol negrąžinta, o ir grąžinti visos negrąžins - tik dalį atimtos. Skvernelis lyg ir buvo apie tai užsiminęs, bet jam dabar nebe tas galvoje - gydosi žmogus. Išgyventi tikisi.
  Ir dar man neaišku, kodėl, jei visi susitikimai vyks Utenos rajone, rašoma, kad regione? Anykščiai juk irgi Utenos apskrityje, a ne? Ar prie Panevėžio jau prisijungė?

  Prieš 8 mėnesių
 • Eko

  atsakymas į: Matai kaip?... Nuoroda

  parašyk konkrečiai kas tau pabrango 3,452 karto, nes panašu kad su matematika pas tave negerai.

  Prieš 8 mėnesių
 • Taigi aha !

  atsakymas į: Eko Nuoroda

  Man su matematika - tau su protu? Taksi - kaip važiavau tą patį atstumą už 7 litus, taip dabar 7 eurai, net skaitiklio nereikėjo keisti. Kaip mokėjau už kalakuto šlaunelių kilogramą 6,5 Lt, taip dabar 6-7 Eu. Kiek už Kavarsko koldūnus tu mokėjai litais,a? O kiek dabar eurais? Tęsti? Vardinti? Jei rimtai nematai - nusipirk akinius! Ir dar patarsiu: kai pamatai kainą eurais, versk į litus ir paklausk savęs ar kada nors tu tiek jais mokėdavai kad ir už maistą,a?

  Prieš 8 mėnesių
 • Eko

  atsakymas į: Taigi aha ! Nuoroda

  Toks truputį prie pinigo esi, tau juoda ikra ir Serano kumpis nepabrango ? Maitinkis kaip visi žmonės ir matysi kad maistas nekainuoja 3,5 karto brangiau. Važinėk su savo mašina, nes benzinas tikrai nepabrango. Anksčiau dienos pietūs kainavo 10 litų, dabar kainuoja 3 eurus, jei proto yra, nėra reikalo eiti ten kur iš tavęs prašo 3 kart brangiau.

  Prieš 8 mėnesių
 • Tikrai?

  atsakymas į: Eko Nuoroda

  Mano skrandžiui tavo pajuodusi ikra su Serano kumpiu netinka. O va jūros lydeka, kepta tešloje arba džiuvėsėliuose kadaise kainavo 6,5 lito. Dabar - lygiai tiek pat eurais.

  Prieš 8 mėnesių