svedasai.info nuotrauka

Praėjusią savaitę streikavo Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos pedagogai. Streikas truko dvi valandas, mokytojai tuo metu nevedė pamokų, o susirinkę mokytojų kambaryje bendravo prie vaišių stalo. Kitos Anykščių rajono mokyklos prie streiko neprisijungė.
Kaip reagavote į žinią, kad streikuoja mokytojai? Kaip vertinate pasirinktą streiko formą? Ar tikite, kad streikuojant mokytojams pavyks pasiekti, kad švietimui valstybės biudžete būtų skirtos didesnės lėšos?

 Alma ŠVELNIENĖ, Lietuvia pagražinti draugijos Svėdasų skyriaus vadovė:

- Teigiamai reaguoju į pedagogų streiką, nes matosi, kad kitokiais būdais tų problemų neišspręsime, todėl reikia imtis drastiškų būdų. O ką daugiau daryti? Nesvarbu, kokia yra streiko forma, čia tik pradžia ir tai yra protesto forma.Mes jau 25 metus kažkam laižome užpakalius. O kas mums nuo to geriau? Nieko. Jeigu reikėtų, eičiau protestuoti ir pati.
Nemanau, kad dėl mokytojų streiko nukentės mokiniai, nes ten pusė mokamų dalykų yra abusrdiškai nereikalingi.Tai ko ten mokama, gyvenime prireikia tik 15 proc., o metų mokykloje mokiniai praleidžia tikrai daug  nežinia už ką ir dėl ko.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ar žinote,

  Nuoroda

  kad visai neseniai paskelbti 15-mečių mokyklinių pasiekimų rezultatai rodo, kad esame viena labiausiai atsiliekančių valstybių Europos Sąjungoje?

  Prieš 8 mėnesių
 • Kam

  Nuoroda

  spausdinti tekstą su tiek klaidų?

  Prieš 8 mėnesių
 • mazint mokyklu

  Nuoroda

  mokytoju ir aisku mokyklu pastatu ,juk visi zinom zmoniu mazeja katastrofiskai ,mokiniu taip pat o mokyklu kad ir mieste ,ne ,kodel

  Prieš 8 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Pusė mokomų dalykų nereikalingi, tada ir tiek pat ir mokytojų nereikia,,????

  Prieš 8 mėnesių
 • Nors

  Nuoroda

  Aš klasių mažai baigęs bet puikiai kertu elektronika elektrotechnika mechaniką mediciną ir t t. Viską ko man reikia įšmokau pats ne veltui atsiranda išradėjai juk yra pasakyta skurdas skatina kurti. O kuriam niekas nerūpi jam nors kuolą tašyk . Pritariu šiai mokytojai kad ten dauguma mokamų dalykų ir programų visiškai niekam daugumai neprireikia Givenimas duotas viena karta kam švaistomas veltui mokytojų ir vaikų laikas Kažkas užtas nereikalingas programas susižeria pinigus atseit jie mokslininkai ekspertai. Reikia daug ko atsisakyt ir mokytojams atsiras ir vaikams daug laisvo laiko

  Prieš 8 mėnesių
 • Pradiniokas

  atsakymas į: Nors Nuoroda

  Skurdas skatina kurti? Todėl Zimbabvė išrado internetą, iPhonus, Teslas, ir antibiotikus. Bet realiai girdėjo kad jie išrado tik apendicito operacijas be narkozės.

  Prieš 8 mėnesių
 • A jo jo

  atsakymas į: Pradiniokas Nuoroda

  pindicytu anys operoja runkam. Buva gi ir Letuvon atvaziavys kazkadu Lumbundu Tutu kažkoks, pirštus kaišiaja pilvun

  Prieš 8 mėnesių
 • Niūri diena

  Nuoroda

  Žurnalistas beraštis, pašnekovė pikta keikūnė,- kas juos mokė? Beviltiškai nykių asmenų, nesusivokiančių, kad būtina saviugda, asmeninės dvasinės vertybės, kas jie bebūtų - mokytojai, valdininkai, kultūros darbuotojai, padidinti atlyginimai nei jų profesionalumo , nei asmenybės nepraturtins. Nebent fasadas ir skrandis pokyčius pajustų...P.s.:komentaras netaikomas streikams/streikuotojams apskritai.

  Prieš 8 mėnesių
 • As

  Nuoroda

  Nepatinka atliginimas?? Visad galima jeskotis kito darbo. Eikit dirbti kasinikem po 12h i diena uz minimuma. O dabar padirbat 3/4 valandos ir jau verkslenat. Dar kad dirbtumet kaip anksciau dirbo mokitojai, o dabar vien pratibos o pacios feisbuke narsot per pamokas ar kitais dalikais uzsijiminejat. Kam buna blogai tas jiesko geriau nesedi vietoj .

  Prieš 8 mėnesių
 • Kažkas "Anykštoje"

  Nuoroda

  pretenduoja į Švietimo ir mokslo ministrus, nes rašo , kad "kitokiais būdais tū problemų neišspręsime"...Lietuvia, ečiau, ten ko tai mokama ir t.t.
  Ir dar siūlote laikraščio prenumeratą...Gal pasiūlykite darbą raštingam žmogui?

  Prieš 8 mėnesių