Gautas moters (g. 1972 m.), gyvenančios Troškūnų seniūnijos Vaidlonių kaime, K. Inčiūros g., pareiškimas, kad bendraujant socialinėje svetainėje "Facebook" su nepažįstama moterimi, ji pažadėjo padovanoti 93 5000 eurų, už kuriuos sumokėjo 582 eurų mokestį, tačiau jokių žadėtų pinigų negavo.

Padaryta 582 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Damian

  Nuoroda

  billiga fotboll tröjor Damian HuldaPau Sverige Tröja Barn LeonoraC MonteMan Damian

  8 valandų
 • Žūsis

  Nuoroda

  Tikra žūsis ga-ga-ga, va tokios aiškina kitiems savo kliedesius, kuriuos vadina "vertybėmis", vadina savo pūliavimus "nuomone", ir reikalauja, kad ta jų "nuomonė" būtų gerbiama.

  Prieš 3 dienas
 • Adc

  Nuoroda

  Kada ateis milijonas juk nesakė. Iš kur žino, kad milijonas dingo. Reikia kantriai laukti, metus, antrus, dešimt metų. Belaukdama ir jausis kaip milijonierė.

  Prieš 3 dienas
 • Vilius

  Nuoroda

  Pasakykit iš kur tokių kvailų žmonių atsiranda,lyg iš balanos gadynės atsiradus,tokių negaila,noras lengvai praturtėti priveda prie ubagystės.

  Prieš 3 dienas
 • Durnystė

  Nuoroda

  Na, ir kvaila ta moterėlė, sukčiams padovanojusi tokią krūvą pinigų. Panašių laiškų su pinigų "dovanojimais", loterijose laimėtais milijonais elektroniniu paštu, feisbukais atkeliauja gausybė. Svarbu neužkibti ant žulikų meškerės. Jeigu taip visi gautų pažadėtus milijonus, tai seniai Lietuva būt milijonierių šalimi. Durnių skaičius neribotas. Ir toliau kiškit sukčiams savo kruvinu prakaitu uždirbtus eurus.

  Prieš 3 dienas
 • Taip jai ir reikia

  Nuoroda

  Tipinė išsižiojėlė, vėpla. Labai pikta, kai tokios išpušėlės mokina kitus kaip gyventi, aiškina kitiems, vaidina protingas, nors gyvenime nesiorientuoja absoliučiai, nesuvokia elementarių dalykų.

  Prieš 3 dienas
 • Alvyda

  Nuoroda

  Durną ir bažnyčioj muša.

  Prieš 3 dienas
 • Kvailesnes bobos dar negirdejau ,daug norėjo mažai turėjo ,ir savus dar pridėjo ,ot tai anegdotas daugiau nieko .Už savus butu dar pora mėnesių pragyvenus .

  Prieš 3 dienas
 • Dar

  Nuoroda

  Ne taip sena ir be smegenų tiesiog gėda, žmogau kas tau gali davanoti tiek pinigų užsidirbk ir pagalvok ar tu juos davanotum kam papuola, na o jei jau davanoti tai tikrai mokesčio ne prašys

  Prieš 3 dienas