Gautas moters (g. 1972 m.), gyvenančios Troškūnų seniūnijos Vaidlonių kaime, K. Inčiūros g., pareiškimas, kad bendraujant socialinėje svetainėje "Facebook" su nepažįstama moterimi, ji pažadėjo padovanoti 93 5000 eurų, už kuriuos sumokėjo 582 eurų mokestį, tačiau jokių žadėtų pinigų negavo.

Padaryta 582 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Grady

  Nuoroda

  Grady den nye fotballdrakter herkjøpe billige fotballdrakter med høy kvalitet online.fotballdrakter barn med rask leveringny
  fotballtrøyer avtaler med eget navn {. ChasP

  Prieš 2 mėnesių
 • Filomena

  Nuoroda

  Filomena danmark kasper schmeichel fodbold2020, danmark kasper
  schmeichel landsholdstrøje 2020, danmark kasper schmeichel hjemmebanetrøje børn Fodboldtrøjer Børn,danmark Clari

  Prieš 3 mėnesių
 • Alan

  Nuoroda

  Alan fußball trikots sind das salz in der suppemit dem outfit ihres vereins
  identifizieren sich Fußball für Kinder die fansmit den neuesten fußball trikots repräsentieren die treuen Georg

  Prieš 3 mėnesių
 • Lorrie

  Nuoroda

  Lorrie juventus matchtröja ✓ spara pengar genom att jämföra priser på 61 modeller ✓ läs omdömen och experttester - gör ett bättre köp idag hos pricerunner Fotbollströjor Butik!
  Louel

  Prieš 3 mėnesių
 • Žūsis

  Nuoroda

  Tikra žūsis ga-ga-ga, va tokios aiškina kitiems savo kliedesius, kuriuos vadina "vertybėmis", vadina savo pūliavimus "nuomone", ir reikalauja, kad ta jų "nuomonė" būtų gerbiama.

  Prieš 7 mėnesių
 • Adc

  Nuoroda

  Kada ateis milijonas juk nesakė. Iš kur žino, kad milijonas dingo. Reikia kantriai laukti, metus, antrus, dešimt metų. Belaukdama ir jausis kaip milijonierė.

  Prieš 7 mėnesių
 • Vilius

  Nuoroda

  Pasakykit iš kur tokių kvailų žmonių atsiranda,lyg iš balanos gadynės atsiradus,tokių negaila,noras lengvai praturtėti priveda prie ubagystės.

  Prieš 7 mėnesių
 • Durnystė

  Nuoroda

  Na, ir kvaila ta moterėlė, sukčiams padovanojusi tokią krūvą pinigų. Panašių laiškų su pinigų "dovanojimais", loterijose laimėtais milijonais elektroniniu paštu, feisbukais atkeliauja gausybė. Svarbu neužkibti ant žulikų meškerės. Jeigu taip visi gautų pažadėtus milijonus, tai seniai Lietuva būt milijonierių šalimi. Durnių skaičius neribotas. Ir toliau kiškit sukčiams savo kruvinu prakaitu uždirbtus eurus.

  Prieš 7 mėnesių
 • Taip jai ir reikia

  Nuoroda

  Tipinė išsižiojėlė, vėpla. Labai pikta, kai tokios išpušėlės mokina kitus kaip gyventi, aiškina kitiems, vaidina protingas, nors gyvenime nesiorientuoja absoliučiai, nesuvokia elementarių dalykų.

  Prieš 7 mėnesių
 • Alvyda

  Nuoroda

  Durną ir bažnyčioj muša.

  Prieš 7 mėnesių
 • Kvailesnes bobos dar negirdejau ,daug norėjo mažai turėjo ,ir savus dar pridėjo ,ot tai anegdotas daugiau nieko .Už savus butu dar pora mėnesių pragyvenus .

  Prieš 7 mėnesių
 • Dar

  Nuoroda

  Ne taip sena ir be smegenų tiesiog gėda, žmogau kas tau gali davanoti tiek pinigų užsidirbk ir pagalvok ar tu juos davanotum kam papuola, na o jei jau davanoti tai tikrai mokesčio ne prašys

  Prieš 7 mėnesių