Anykščių krepšinio gerbėjai turėtų suklusti. Jau ateinantį savaitgalį startuoja vienas labiausiai laukiamų metų sporto renginių – rajono krepšinio pirmenybės.

 54-ajame ARKL čempionate pasiryžo kovoti dešimt komandų.

„Cosmos“ klubą, kuris nesutiko sau lygių per pastaruosius du sezonus, bandys nukarūnuoti ambicingos „Tauro“, „Svėdasų“ ir „Taifūno“ komandos.

Varžovams taškų nenusiteikusios dalinti ir „Teradentos“, „Cerrol“, „Draugų“, „Traupio“, AKKSC ekipos.

Pirmenybėse žiūrovai išvys ir naujų veidų – Anykščių rajono klubams iššūkį mes Ukmergės „SystemAir“ komanda.

Gruodžio 8 dieną į „Nykščio namų“ areną atvykę sirgaliai išvys net penkias sunkiai prognozuojamas dvikovas:

10.00 val. AKKSC – „Traupis“

11.30 val. „Cerrol“ – „Teradenta“

13.00 val. „Cosmos“ – „Tauras“

14.30 val. „Taifūnas“ – „Draugai“

16.00 val. „SystemAir“ – „Svėdasai“

Kviečiame ateiti į  areną palaikyti savo mėgstamų komandų, įėjimas – nemokamas.

Projektas „Anykščių rajono krepšinio pirmenybės“ yra bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

akksc.lt inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • stipriausi

  Nuoroda

  BUS AKKSC

  Prieš 7 mėnesių
 • Vobla

  Nuoroda

  A tai traskunai šiemet nebezais?

  Prieš 7 mėnesių
 • 9.222,00 eurų

  Nuoroda

  "Anykščių rajono bendruomenėse pastebima gyventojų užimtumo problema, trūksta sportinių renginių, kurie skatintų nuolatinį jaunimo ir suaugusiųjų fizinį aktyvumą.
  Šio projekto įgyvendinimu siekiama aktyvinti sveiką gyvenseną, krepšinio mėgėjų sportą Anykščių r. gyventojų tarpe, suteikiant galimybę įsitraukti tiek jaunimui, tiek ir vyresnio amžiaus žmonėms. Siekiama suburti kuo daugiau gyventojų į organizuojamas krepšinio pirmenybes, sprendžiant bendruomeniškumo stiprinimo problemą.
  Taip pat projekte skatinsime vaikų ir jaunimo savanorystę - bendruomenės jaunimas dalyvaudami savanoriškoje veikloje turės galimybę įgyti naujų žinių ir įgūdžių,ne tik ugdant asmenybę, bet ir stiprinant socialinius ryšius, įsitraukiant į aktyvų dalyvavimą vietos bendruomenės gyvenime.
  Projekto įgyvendinimas skatins įvairių amžiaus rajono gyventojus reguliariai sportuoti, tokiu būdu didinat fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.
  "

  Prieš 7 mėnesių