Sveikindamas Anykščių rajono neįgaliųjų draugiją, Anykščių ligoninės direktorius dr. Audrius Vasiliauskas susigraudino.

Šiandien Anykščių kultūros centre buvo švenčiamas Anykščių rajono neįgaliųjų draugijos 30 metų veiklos jubiliejus. Sveikinimo kalbų pasiklausyti ir kultūros centro saviveiklininkų paruoštos programos pasižiūrėti susirinko pusė salės žiūrovų, nors ši draugija vienija beveik 1000 narių.

 

Sveikinti neįgaliųjų buvo atvykusi Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkė Jelena Ivančenko, Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius ir administracijos direktorės pavaduotoja Veneta Veršulytė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Ieva Gražytė, Anykščiuose išrinkto Seimo nario Antano Bauros padėjėja Regina Patalauskienė, Anykščių socialinių paslaugų centro direktorė Jolanta Pleškienė bei su neįgaliųjų draugija nuolat benrdradarbiaujančių įstaigų vadovai: Anykščių ligoninės direktorius dr. Audrius Vasiliauskas ir jo pavaduotoja, gydytoja Virginija Pažėrienė, Anykščių PSPC direktorė Sonata Steniulienė, viešosios įstaigos "Sveikatos oazė" direktorė Sonata Veršelienė, Kurklių seniūnas Algimantas Jurkus ir kt. O ilgametei draugijos pirmininkei gėles, pačių keptą duoną draugijos nariai kilo dovanoti tiesiog iš salės, savo inciatyva, renginio vedėjos, Anykščių kultūros centro direktorės Dijanos Petrokaitės nekviesti.
18 metų Anykščių neįgaliųjų draugijai vadovaujanti Aldona Šerėnienė trumpai priminė draugijos istoriją, dėkojo savo pirmtakams - šios draugijos kūrėjams Anykščiuose, visiems be išimties rajono savivaldybės vadovams - visi jie draugijos reikalams buvę jautrūs ir dėmesingi. A.Šerėnienė ypač šiltai atsiliepė apie sunkiais 1992 metais rajonui vadovavusius Albertą Budavičių ir Algimantą Dačiulį, kurie įdėjo pastangų, kad ši draugija sustiprėtų. A.Šerėnienė dėkojo Seimo nariui A.Baurai, kuris, pasak jos, yra nuolatinis draugijos renginių svečias."Laukiantis šviesos būtinai jos sulauks",- poetiškai baigė sveikinimo žodį Anykščių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė A.Šerėnienė.
Meras už bendruomeniškumo skatinimą ir bendruomeninę veiklą įteikė padėkas Anykščių rajono neįgaliųjų draugijos pirmajam pirmininkui Edmundui Laurinavičiui, vėliau iš jo draugijos vairą perėmusiai Rasai Ostrauskienei, šios draugijos nariams Virgai Klimašauskienei, Stefai Krikštaponienei, Janinai Mačiulaitienei,Egidijui Musteikiui, Birutei Dilienei.
Renginyje kalbą sakęs Anykščių ligoninės vadovas dr. A.Vasiliauskas, kalbėdamas apie neįgaliųjų sunkumus ir jiems kylančias problemas, net apsiverkė. O meras S.Obelevičius kalbėjo, kad visuomenės požiūris į neįgaliuosius labai pasikeitęs ir, jei anksčiau valstybės politika juos buvo slėpti nuo visuomenės akių, tai dabar jie integruoti į rajono visuomeninį gyvenimą, jų darbai žmones džiugina įvairiose parodose.
Kultūros centre veikė neįgaliųjų darbų mugė. Po koncerto draugijos nariai ir svečiai rinkosi prie vaišių stalo.

 

Gražina ŠMIGELSKIENĖ
grazina.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Na ir...

  Nuoroda

  ...na ir apranga Anykščių ligoninės vadovo!Gal belakstydamas po kelis darbus nebeįstengia oriai apsirengti,kaip ir priderėtų įstaigos vadovui pasirodant renginyje?Žinoma,frakas nebūtinas,tačiau tvarkinga eilutė ir batai-būtini!

  Prieš 7 mėnesių
 • Danutė

  Nuoroda

  Graž, jautri šventė.

  Prieš 7 mėnesių
 • kiek sukysta

  Nuoroda

  pinigu o ant scenos uzvaziuot invalidui nera galimybiu,kas del to kaltas idomu

  Prieš 7 mėnesių
 • Ievutė neatpažistama......

  Prieš 7 mėnesių
 • Valdo

  Nuoroda

  Dievas o kiti vykdo jo valią, o aš kai netikintis niekas manęs nevaldo kas būtų jei valdytų adm direktorius

  Prieš 7 mėnesių
 • O, geras,

  Nuoroda

  Veneta jau adm direktirė, kažką praleidom, greitai keičiasi.

  Prieš 7 mėnesių
 • Vsio zakonno

  atsakymas į: O, geras, Nuoroda

  čia Gražinutė ją paskyrė, dabar nereikia nė tarybos pritarimo. Štai kas valdo Anykščių rajoną...

  Prieš 7 mėnesių