2019-11-28

Brangs vanduo

23 Anykščių rajono tarybos posėdyje dalyvavę anykštėnų išrinktieji šiandien nepritarė pateiktam sprendimo projektui branginti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo tarifų didinimui, tačiau jie visvien didės.


Pateiktais skaičiavimais, tarifai turėjo didėti nuo 0,49 iki 0,75 ct.
Anykščių rajono tarybos nariai jau antrą posėdį iš eilės demonstravo esą nieko nežinoję apie geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo tarifų skaičiavimus, tokia informacija jiems buvusi staigmena, nors UAB Anykščių vandenys direktorius Alvydas Gervinskas tikino, kad apie tai jis ne kartą minėjęs Anykščių rajono tarybos posėdžiuose, informaciją apie numatomus kelti tarifus pateikęs ir Anykščių rajono savivaldybei.
Anykščių rajono tarybai nepritarus su Valstybine energetikos reguliavimo taryba šį rudenį jau suderintiems tarifams, juos vienašališkai turėtų nustatyti pati Valstybinė energetikos reguliavimo taryba.

Plačiau apie Anykščių rajono tarybos posėdį skaitykite laikraštyje ANYKŠTA.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Vaidas

  Nuoroda

  Viskas nuolat brangsta, net nestebina. Manau ir zmones nebe taip piktinasi, nes tiesiog prie to jau iprato. Dziaugiuosi, kad vandeni turime savo ir nereikia uz ji moketi. Isirengeme vandens siurbli https://technobaltic.lt/lt/produktai/vandens-siurbliai/ tad tie kainu pokyciai nebesukelia galvos skausmo.

  Prieš 4 mėnesių
 • Abonentui ir kt.

  Nuoroda

  Ko puolat dėl tų kainų, net iki tokio absurdo, kaip direktoriaus atleidimas. Kainą suderino Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba pagal bendrovės pateiktus duomenis. Prie ko čia direktoriaus atleidimas? Kaina, atleidus direktorių, nepasikeis. Nuo kitų metų sausio 1 d. gyventojams brangsta elektra, dujos pinga... Juk visi skaičiavimai atliekami pagal Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos patvirtintas metodikas ir nieko čia nepakeisi.

  Prieš 8 mėnesių
 • abonentas

  Nuoroda

  Už tokį elgesį reiktų išmesti direktorių iš darbo.

  Prieš 8 mėnesių
 • ok

  atsakymas į: abonentas Nuoroda

  o tai atleidus vandens kaina sumažės? atleisti reikia tuos kas pritarė šimtus kainuojančiom investicijom kaimuose, nes jie nesuprato, kad už keliu trobų aprupinima vandeniu mokesime visi besinaudojantys centealizuotai teikiamu vandeniu.
  A. G. atleidimas bus akivaizdus liberalu susidorojimas su taip kas gavo vadovu postus prie K. T. Patys liberalai kritikavę buvusio mero susidorojimą su savivaldybes imoniu vadovais, dabar lygiai taip pat susidoroja. Gaila kad liberalu vadas toks.???? Kada žmones vertinsim pagal kompetenciją o ne pagal priklausymą politinei partijai. O juk ne tiek protingų vadovų Anykščiuose ir rasim. Suprantama švenčių proga susidorot su nepatinkančiais -,, labai gražus poelgis,, ! Mažiau pykčio ir kerštavimo palinkėkime vieni kitiems.

  Prieš 8 mėnesių
 • Manau,

  Nuoroda

  kad reikėtų rinktis prie savivaldybės streikuoti, nes akivaizdu,kad specialiai kainos kėlimas buvo sulaikytas praeitos tarybos ir pakišta kiaulė šiai tarybai.Žinoma.kad brangs ne tik šaltas,bet ir karštas vanduo. Galvokim visi ką daryti, Reikia judintis, gana miegoti.

  Prieš 8 mėnesių
 • Jo

  atsakymas į: Manau, Nuoroda

  Beveik tie patys Tarybos nariai ar praeita ar dabartinė taryba, mažai skiriasi. Tie patys tarybos nariai specialiai kainos kėlymą sulaikė, išvada taryba žinojo, jad brangs vanduo ir nieko nedarė.

  Prieš 8 mėnesių
 • Žurnalistams

  Nuoroda

  Pasiūlymas išsamus straipsnis dėl vandens kainų kėlymo iš Anykščių savivaldybės pusės. Administracijos nauja direktorė paskirta balandžio 25 d. Raštas dėl to, kad susipažino su Anykščių vandenys kainų kėlymu pasirašytas balandžio 29 d. Ar galejo pasirašyti buvęs administracijos direktorius. Juk rinkėjai kurie rinko tarybos narius, o jie paskyrė nauja savivaldybės valdžia turi teisę žinoti kas vyksta savivaldybėje. Be to galėtu ir Anykščių vandenys pateikti informacija kas skaičiavo kainas, kokios investicijos vyko, kokie nauji darbai vyksta, kodel eilinis žmogus turi mokėti už tai, kad tęsiamos naujos vandens linijos, jungiami nauji vartotojai. Ar ne laikas viršai atsiskaityti tarybos nariams, merui, vicemerui, administtacijos direktorei ir pavaduotojai ką gero padarė dėl rajono žmonių.

  Prieš 8 mėnesių
 • Papildomai prie šio pasiūlymo

  atsakymas į: Žurnalistams Nuoroda

  ir reiktų pasiaiškinti kodėl miegojo praeitoje Taryboje kontrolės komiteto pirmininkas, kuris būdamas ir šioje Taryboje, ieško atpirkimo ožių, kad tik liktų švarus dėl vandens kainų kėlimo ne tik jis bet ir jo partiniai bičiuliai?

  Prieš 8 mėnesių
 • manau

  atsakymas į: Žurnalistams Nuoroda

  Blogai pasielgė anuometė taryba, kad nenušalino Gališankos ir Blazarėno nuo pareigų.

  Prieš 8 mėnesių
 • Daugiau aiškumo

  Nuoroda

  Siūlau žurnalistams patiems nuvažiuoti į Kurklius ir patiems žmonių paklausti, nes kai kas meluoja, ar nori suklaidint. Imonė vykdžiusi darbus kur yra didesnis nuolydis neturi tokios technikos, kad iškast pakankamo gylio ravus, tai ir išsiaiškinkit kiek kurkliuose yra namų, kiek norėtu prisijungt ir kiek realiai bus prisijungę prie tinklo.

  Prieš 8 mėnesių
 • Ui ui

  atsakymas į: Daugiau aiškumo Nuoroda

  Negalima blogai rašyti apie Tubio komiteto rinkimų štabo vadą. Jis siūlė komitetčikams patiems iškasti griovius ir atsidėkoti rinkėjams.

  Prieš 8 mėnesių
 • Ispėjimas prieš keičiantis kainoms

  Nuoroda

  4. Vandens ir nuotekų apskaitos duomenų, žinant, kad jie klaidingi, pateikimas
  užtraukia įspėjimą arba baudą asmenims nuo šešiasdešimt iki vieno šimto dvidešimt eurų ir baudą juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims nuo devyniasdešimt iki vieno šimto septyniasdešimt eurų.

  Prieš 8 mėnesių
 • Kodėl kaina didėja?

  Nuoroda

  Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorė Dalia Markauskienė po įrašo peržiūros akcentavo K.Tubio kabinete pasakytą A. Gervinsko frazę: ,,Kam reikia nuotekas padaryti, vandentiekį. Mes galime atvesti iki namo.“ Ši frazė skambėjo aukų komitetui rinkimo kontekste. O UAB ,,Anykščių vandenys“ direktorius teismui pateikė šios frazės paaiškinimo originalią versiją. Neva jis siūlęs K.Tubio komitetui organizuoti brigadą, kuri išsinuomotų techniką ir kastų griovius, klotų vamzdžius. ,,Kodėl jūs, prieš sakydamas šią frazę, įsidedate telefoną į kišenę ir kalbate tyliai?“ - A.Gervinsko klausė prokurorė D.Markauskienė. ,,Be jokios priežasties, mechaniškai“, - atsakė A.Gervinskas.
  ,,Nes jei būtų nei pro kur - galime vandentiekį nuvesti sūnui iki namo“, - prokurorė teisme kartojo dar vieną įraše nuskambėjusią A.Gervinsko frazę apie darbus. Šį kartą kalbėta konkrečiai apie ,,Kurklių karjerą“. A.Gervinskas tikino, kad ,,Kurklių karjero“ savininkai Daškevičiai pageidavo, kad iki jų įmonės kontoros būtų atvestas vandentiekis, tačiau šio projekto ,,Anykščių vandenys“ negalėjo atlikti, nes didelis atstumas. O jeigu kalbą apie ,,sūnaus namą“ sietume su vieno iš Daškevičių sodyba Kurkliuose, tai, pasak A.Gervinsko, apskritai nėra jokio kriminalo, nes atliekant vandentiekio projektą Kurklių miestelyje visiems kurkliečiams atvestas vandentiekis.

  Prieš 8 mėnesių
 • Tegul

  atsakymas į: Kodėl kaina didėja? Nuoroda

  Tegul dabar ir moka kas tiesė ir kam tiesė, kodėl turi mokėti visi gyventojai.

  Prieš 8 mėnesių
 • mero konservatoriaus

  Nuoroda

  ir socdemu ,liberalu naujametine dovana musu rajono gyventojams

  Prieš 8 mėnesių
 • Kalėda

  atsakymas į: mero konservatoriaus Nuoroda

  Tubio ir darbiečių neužmiršk.

  Prieš 8 mėnesių
 • Ačiū

  atsakymas į: mero konservatoriaus Nuoroda

  Ačiū ačiū

  Prieš 8 mėnesių
 • Ir

  Nuoroda

  Kiek čia galima rašyti vis dar apie Pajuodi , anoks čia persona matgi ,vistiek niekur nepralindo tai ir taškas.

  Prieš 8 mėnesių
 • Prašome

  atsakymas į: Ir Nuoroda

  Jūsų pageidavimu apie tai, kad vandenyse dirbta komitetui, o ne gyventojų labui be Pajuodžio
  prokurorė D.Markauskienė grįžo prie įraše nuskambėjusios A.Gervinsko minties apie vandentiekio tiesimą potencialiems komiteto rėmėjams. Tačiau buvęs mero patarėjas tikino, kad jis nieko apie ,,Anykščių vandenų“ veiklą nežino, nesupranta ir todėl į tokį pasiūlymą niekaip nereagavo.

  Prieš 8 mėnesių
 • nuomonė

  Nuoroda

  Tuo metu kai Tubis, Gališanka ir Gervinskas derino veiksmus dėl Pajuodžio įdarbinimo, neliko laiko derinti kainų. Anykščių vandenų kainos paskaičiavimai buvo parengti iki naujos valdžios atėjimo, tik išsiųsti vos prisiekus naujajai Tarybai. Tegul niekas nepasakoja, kad tokius skaičiavimus ir tokį kiekį duomenų surinko per vieną dieną..

  Prieš 8 mėnesių
 • bet kodel

  Nuoroda

  kas ka nori tas ir kelia mokescius

  Prieš 8 mėnesių
 • kas meluoja

  Nuoroda

  gal pats laikas rinktis prie savibledos kiek gali is musu tyciotis

  Prieš 8 mėnesių
 • Šeip

  atsakymas į: kas meluoja Nuoroda

  Vandenų kontora Liudiškių gatvėje.

  Prieš 8 mėnesių
 • Kas iš tikro ko nežino

  Nuoroda

  Anykščių rajono tarybos nariai antrą posėdį iš eilės demonstravo esą nieko nežinoję apie geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo tarifų skaičiavimus, tokia informacijia jiems buvusi steigmena .....
  2019 11 18 buvo valstybines energetikos reguliavimo tarybos posedis , į kurį buvo kviesti savivaldybės atstovai ir Anykščių vandenys atstovai. Kas buvo savivaldybės atstovai, kodėl savivaldybės atstovai apie priimtus skaičiavimus neįnfornavo rajojmo tarybos.
  Kas balandžio mėnesį rašė ir pasirašė rajono savivaldybės administracijos vardu raštą tai pačiai reguliavimo tarybai, kad yra susipažinę su Anykščių vandens paskaičiavimais už kainų kėlymą už vandenį. Rašto numeris 1-SD-1466.

  Prieš 8 mėnesių
 • Klaida

  atsakymas į: Kas iš tikro ko nežino Nuoroda

  Posėdis ne 11 18. O spalio 18

  Prieš 8 mėnesių
 • Atsakymas

  atsakymas į: Kas iš tikro ko nežino Nuoroda

  Balandžio mėn direktorius buvo Gališanka. Priminkite, kas buvo Vandenų valdybos pirmininkas?

  Prieš 8 mėnesių
 • Įrodyta

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  Gališanka, buvęs ir UAB ,,Anykščių vandenys“ valdybos pirmininku, teismui dėstė, kad buvo planuojama šios bendrovės struktūros pertvarka, ,,atskiriant gamybą nuo technologijos“. ,,Buvo planuojami du nauji etatai - vienas aprūpinime, kitas – gamyboje“, - teismui nurodė A.Gališanka.
  Po šio paaiškinimo teisme buvo perklausytas A.Gališankos ir A.Gervinsko telefoninio pokalbio įrašas.
  ,,Pajuodis bus sąraše, nebus? Tai na...ui tada stengtis dėl jo“, - su A.Gervinsku telefonu kalbėdamas apie UAB ,,Anykščių vandenys“ struktūros pertvarką, po kurios galbūt atsirastų ir etatas A.Pajuodžiui, sakė tuometinis savivaldybės administracijos direktorius A.Gališanka. ,,Jei sąraše nebus - tai nu i nafik“

  Prieš 8 mėnesių
 • taisyklės

  atsakymas į: Įrodyta Nuoroda

  Valstybės tarnautojai ir darbuotojai privalo nepriekaištingai atlikti savo tiesiogines pareigas. Atlikdami tiesiogines pareigas turi būti dėmesingi, kantrūs, nerodyti susierzinimo ir pykčio, nevartoti necenzūrinių žodžių ir posakių;

  Prieš 8 mėnesių
 • klausimai dėl kompetencijų

  Nuoroda

  Kodėl nėra jokios informacijos įmonės tinklalapyje? http://www.anyksciuvandenys.lt/
  Ar viešas paslaugas teikianti įmonė nenori būti vieša? Ar tai tik direktoriaus problema? Ar reiktų, kad valdyba pabaksnotų pirštu?

  Prieš 8 mėnesių
 • Vardas

  Nuoroda

  Neužmirškit, kad ir karštas automatiškai brangs. Šiluma perka šaltą, pašildo ir parduoda gyventojams. Taigi, su vandeniu turėsim daug džiaugsmo greitai. O gal Šilumai parduos už spec. kainą ? Bet vargu, ar taip bus.

  Prieš 8 mėnesių
 • Nuoroda

  kadangi Anykščiuose nėra pramonės, tai bus branginama, kuo daugiau sunaudojama, tuo pigiau.

  Prieš 8 mėnesių
 • Ateičiai

  Nuoroda

  Dar brangs, nes nuo Naujųjų elektra 15 procentėlių padidės. Turbūt ir vėl vietiniai bus kalti.

  Prieš 8 mėnesių
 • Julka

  Nuoroda

  ai pasiskolinsim is pensininku dades gi jiems 3 eurus..geda ir baisu gyventi musu salyje

  Prieš 8 mėnesių
 • apsimyšk pensininke

  atsakymas į: Julka Nuoroda

  su vienu kubu vandens galima išsivirti 5000 stiklinių arbatos.

  Prieš 8 mėnesių
 • gyventojas

  Nuoroda

  Elementaru. Pan Gervinski tikėjosi, kad laimės pan Tubys ir kainų nekeitė iki rinkimų.

  Prieš 8 mėnesių
 • tu

  Nuoroda

  Gaila kad atlyginimai nebrangsta

  Prieš 8 mėnesių
 • as

  Nuoroda

  Jūs nebejuokaukit ir taip kainos diudelės už nuotekas virš 3 eur. ar čia normalu ir dar nori branginti. Supraščiau 1,5 ar 2 eur. o ne virš 3 eur. Ir kas čia per biredas kiek išleidai tiek ir nuoteku.

  Prieš 8 mėnesių
 • nafik

  Nuoroda

  tokia valdžia,dar ir taryba visiškai neigali

  Prieš 8 mėnesių
 • cia padare

  Nuoroda

  konservatoriai ,socdemai ir liberalai ,kaledine dovana zmonems ,naivuoliams ,kurie juos rinko,toliau bus dar graziau

  Prieš 8 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: cia padare Nuoroda

  Nepritarė taryba, skaitykite iš naujo! O kainų konkurencijos taryba yra valstiečių

  Prieš 8 mėnesių
 • Audronei

  Nuoroda

  Atmink kad nuo kitų metų brangsta elektra 14,6procento vartai išmieruosi per skaitliuką elektros paskaičiuokite kiek per min siurblius pripumpuoja litrų vandens ir žinosi, atlikus matematinius sprendimus

  Prieš 8 mėnesių
 • Audrone

  Nuoroda

  Tai 26 cent.brangs ar cia zmogui ar nuo buto kvadraturos uz 1 kvad, metra .

  Prieš 8 mėnesių
 • Balvone

  atsakymas į: Audrone Nuoroda

  pasižiūrėk, už ką dabar moki. Jei esi tokia buka - paaiškinu: už kubinį metrą...

  Prieš 8 mėnesių
 • Audrone

  atsakymas į: Balvone Nuoroda

  Tai kad mes is savo sulnio turim insivede ir skaitliuko nera , tai kaip dabar ismieruot kiek tu metru isdeginam , niekaip nesuprantu .

  Prieš 8 mėnesių
 • bikuvoje nusiperki

  atsakymas į: Audrone Nuoroda

  specialę ruletę,imeti į šulinį ir televizoriuje matai kiek metrų nupompuoji.

  Prieš 8 mėnesių
 • Ale

  Nuoroda

  O kas dabar pinga? Juk darbo užmokestis,mokesčiai,kuras,medžiagos brangsta,o vanduo, šiluma ir šiulšlių išvežimas turi tik pigti. Nei tarybos nariai,nei direktorius kaltas,kad viskas Lietuvoje brangsta.Tai vadinasi infliacija.

  Prieš 8 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Ne tokios jau geros ir kokybės , virdulys rekia nuo kalkių tirpint kas savaitę , stiklinės irgi pabala .

  Prieš 8 mėnesių
 • Tai kaip čia iš viso suprasti ? Šiandien kaip tik per žinias pasake kainas Vilniuje ,kad už kuba mokėjo ir toliau mokės 1,25 geriamo šalto vandens ,o pas mus buvo 4,26 ,bus apie 5,00 , kodėl tada toks skirtumas didelis gal su aukso drožlėmis mūsų , vis dar ir dar negana.

  Prieš 8 mėnesių
 • Nu jo

  atsakymas į: O Nuoroda

  Kad anykštėnai tiek vandens nupirktų,kiek nuperka vilniečiai,vanduo irgi būtų tris kartus pigesnis.

  Prieš 8 mėnesių
 • Taip

  atsakymas į: O Nuoroda

  Buvo su šildymu Anykščiai pirmi. Dabar vandenį nori padaryti brangiausia. Turi būti kažkur pirmi. Kur skaitai savivaldybės Tarybos tvirtina kainas. Anykščiuose kitaip. Turėjo per mėnesį priimti kainas dėl vandens, per 30 kalendorinių dienų. Jeigu to savivaldybės taryba nepadaro, tada vienašališkai dėl kainų priima valstybinė energetikos reguliavimo taryba. Turėjo svarstyti dar spalio mėnesį per tarybos posėdį. Kas nemoka kalendorinių dienų skaičiuoti.

  Prieš 8 mėnesių
 • Ekonomistė

  atsakymas į: Taip Nuoroda

  Parodyk tokią AB valdybą, kuri nuspręstų, kad jos verslo įmonė dirbtų nuostolingai ir neuždirbtų dividentų?
  Taigi ir vandenų bendrovės savininkė ir jos " akcininkai" t.y. tarybos nariai buvo numatę tokį scenarijų. O yis posėdis tai cirkas dėl rinkėjų. Žinote patys, Anykščių politikų tarpe yra cirko meno žinovų...

  Prieš 8 mėnesių
 • Ekonomistei

  atsakymas į: Ekonomistė Nuoroda

  Tubį mes žinome. Bet jus tikite, kad cirku pradėjo užsiiminėti ir kiti tarybos nariai?

  Prieš 8 mėnesių
 • Abc

  atsakymas į: O Nuoroda

  Gal dar 2015 m atėjus į rajono valdžią liberalams, ir vėliau jiems bankrutavus, nepriklausomų ekspertų vertinimo išvadose buvo teigiama, kad tokios bendrovės, kaip Anykščių vandenys yra nepajėgis pagals savo turimą turtą ir gamybinius pajėgumus įvykdyti ES reikalavimų už suteikiamą paramą, kad aprūpintų vietos vartotojus kokybišku geriamu vandeniu, bei vykdytų nuotėkų surinkimą ir valymą.
  Deja, vietos politikai, nenorėdami prarasti prikausomo UAB- o, kur galima būriais slėptis įvairiems kurmiams, įvyniojo rodiklius į dirbtinę cukraus vatą ir emėsi ES projektų.
  Dabar ta sukraus vata ištirpo ir pasirodė kietas pagaliukas, kurį teks graužti gyventojams....

  Prieš 8 mėnesių
 • Diagnozė

  atsakymas į: Abc Nuoroda

  Liberalai nebankrutavo, o Tubio bankroto administratorius dirba Molėtuose.
  Ką kituose sakiniuose norėjai pasakyti, galėtų iššifruoti tik profesionalus psichiatras. PVZ dirbtinė cukraus vata pagal Froidą reikštų, kad į lovą darėte jau eidamas į mokyklą.

  Prieš 8 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Čia tik pradžia,režimui babkiu reikia

  Prieš 8 mėnesių
 • Rinkimai

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Rinkimai bus Seimo.

  Prieš 8 mėnesių
 • nesiseks

  atsakymas į: Rinkimai Nuoroda

  Jau buvo - Alvydas GERVINSKAS 1552 balsų 9,98% 5 vieta
  Kęstutis TUBIS 1850 12,41% 3 vieta

  Prieš 8 mėnesių
 • Rinkimai - to

  atsakymas į: Rinkimai Nuoroda

  Tegul net nebando Gervinskas ar Tubis eiti į Seimą. Visuose kaimuose plakatai bus išdažyti

  Prieš 8 mėnesių
 • Pasiūlymas

  Nuoroda

  Atleisti Gervinską ir baigtas kriukis. Žinos kiti, kad negalima tyčiotis iš tarybos.

  Prieš 8 mėnesių
 • Puiku

  atsakymas į: Pasiūlymas Nuoroda

  atleiskim vaiciuli.. sumažes šildymo kaina, šapoka... gal ir už šiukšles nemokesim.... ????????ar bent žinai kodel ta kaina dideja....

  Prieš 8 mėnesių
 • Puiku

  atsakymas į: Pasiūlymas Nuoroda

  atleiskim vaiciuli.. sumažes šildymo kaina, šapoka... gal ir už šiukšles nemokesim.... ????????ar bent žinai kodel ta kaina dideja....

  Prieš 8 mėnesių
 • Iš posėdžio

  Nuoroda

  pritariu. Tiksliai,palaukė kol bus išrinkta nauja taryba ir tada valio.O jūs žmogeliai mokėkit.

  Prieš 8 mėnesių
 • Nu jo

  Nuoroda

  Valstybinė energetikos reguliavimo taryba 2019 04 30 gavo UAB. ANYKŠČIŲ VANDENYS 2019 04 30 rasta Nr. SD 116 dėl vandens kainų ir Anykščių rajono savivaldybės tarybos 2019 04 25 sprendimą Nr. 1-TS-158, Dėl UAB. ANYKŠČIŲ VANDENYS veiklos plano 2019 - 2021 metams patvirtinimo patvirtinta Bendrovės 2019 - 2021 veiklos planą. Anykščių rajono Savivaldybės administracija 2019 m.. Balandžio 29 d. Raštu Nr. 1-SD-1466 Dėl geriamo vandens tiekimo ir nuotėkų tvarkymo bei pavirsutiniu nuotėkų tvarkymo paslaugų kainos informavo., kad yra susipažinę su Bendrovės (Anykščių vandenys) kreipimosi į komisiją dėl geriamo vandens tiekimo ir nuotėkų tvarkymo bei paviršinių nuotėkų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo.
  Anyksciu savivaldybė balandžio mėnesį jau žinojo,, kad Anykščių vandenys kreipėsi į komisiją dėl kainų patvirtino raštu nr. 1-SD-1466
  Internete. Skaitykit patys https:www.regula.lt 2019 spalis
  VERT Taryba nustatė UAB Anykščių vandenys bazinės paslaugų kainas.

  Prieš 8 mėnesių
 • va va

  atsakymas į: Nu jo Nuoroda

  ir matosi pagal faktus visa kompetencija ir Valdybos ir Administracijos ir Tarybos. Visi mate, tiksliau jei pasirašinejo turejo matyti, ir vsi prtarė.... bet dabar liberalų lupomis valdantieji sako, kad juos apgavo vienas žmogus. tai jei jus apgavo... ko jūs verti? Daugiau dirbkit, o ne kurkit samokslo planus pasirinkę verslininkėli- atpirkimo ožį, kaip su komiteto nariais susidoroti. Kuo skiriates nuo praejusios valdžios? Nieko. atleisit komitetcikus, kaip kad buvo išvalytas komunalinis, vic ir kt. Drakonas nugalėtas! Šlovė drakonui! ponai ir ponios!

  Prieš 8 mėnesių
 • negaliu nerašyti

  Nuoroda

  Kam rekalinga Vandenis turėjusi prižiureti valdyba? kam reikalinga Savivaldybes taryba? Jeigu jus visus vandenu direktorius,, išdūrė,, tai ko Jūs verti? Taryba nori gražiai prieš gyventojus atrodyti? taip.. jie geri balsuoja prieš didesnes kainas. Kad dar,, geresni,, visuomenei atrodytų jau inicijuoja diretoriaus atleidimą. Taip! Juk turi kainų kėlimo kaltininkas būti pašalintas. Bet kas iš to? Ar tai sumažins kainą? Politika! Šlykštus reikalas. Ar supras žmonės kodėl butina kelti kainą? Gali juk pranešimą Savivaldybė paviešint... kokios to priežastys. Bet tiesa nebūtų palanki nei buvusiai Tarybai nei dabartinei.. nes daug tų pačių narių perinkti. Atsidarykit TP video irašus ir paklausykit kaip visi vieningai balsavo už minusinius vantentvarkos projektus...ir socdemai ir liberalai.. Juk tuomet pasigirt ir Kukliu ir Andrioniskio gyv. reikejo. Šlykštus tas reiškinys - politikavimas.

  Prieš 8 mėnesių
 • blyn

  Nuoroda

  jau viršūnė su taryba ir su visa valdžia.Tikrai niekas netylės,jei 25 žiopliai nieko nedarė.Blyn visi atsistatydina ir von i visas keturias puses.Tokio bardako nei prie Tubio nebuvo.Botanikas visiškai niekinis mera buvo ir dabar esas, o Žiogelis žalias visiškai valdyme savibledos.Bus reikalų su šia valdžia

  Prieš 8 mėnesių
 • Jo

  atsakymas į: blyn Nuoroda

  Tarp tų 25 yra ir Gervonsko draugas Tubis, ir draugas Gališanka, ir draugas Anykščių paskenduolės pirkėjas, ir Eks seniūnas Sargūnas, ir ponios Nefienė su Juodiškiene.

  Prieš 8 mėnesių
 • VERT

  Nuoroda

  2019 10 18 Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos posėdis dėl vandens kainų. Naujos kainos įsigalios jas patvirtinus Anykščių rajono savivaldybės tarybai -tai turėtų būti padaryta per 30 kalendorinių dienų. Posėdis tarybos įvyko praėjus jau 40 kalendorinių dienų, todėl balsavimas neturi įtakos.
  WWW.regula.lt 2019 spalis VERT Taryba nustatė UAB "Anykščių vandenys" bazines paslaugų kainas.

  Tai kaip tas balsavimas kada turėjo būti dėl vandens kainų.

  Prieš 8 mėnesių
 • Apsimetinėja populistinėmis šlangomis?

  Nuoroda

  Ūkininkas lpnservatorius Girniukaitis apie Obelevičių ir Tarybą
  "...; aš girtas blaiviau mąstau nei jūs būdami blaivūs. Apskritai aš keliu klausimą ar man reikia į Anykščių rajono tarybą? Sėdėti tarp 24 kvailių ir bandyti kažką daryti? Atsakykite, jei jūs turėtumėte įmonę, kurios biudžetas 30 mln. eurų (t.y. toks kaip Anykščių rajono biudžetas) ar kurį nors iš dabartinės rajono Tarybos narių samdytumėte į savo bendrovės valdybą? Nesamdytumėte nei vieno, net ir mano partijos lyderio S.Obelevičiaus. Ir žinau kodėl - jūs nenorėtumėte, kad jūsų įmonė bankrutuotų. Kur mūsų kandidatų idėjos? Ar kuris iš kandidatų žino ką su tuo rajonu daryti?“ - retoriškai klausė konservatorių kandidatas į Anykščių rajono tarybą.

  Prieš 8 mėnesių
 • Oi šlangomis?

  atsakymas į: Apsimetinėja populistinėmis šlangomis? Nuoroda

  Pataisau: "Ūkininkas konservatorius Girniukaitis..."

  Prieš 8 mėnesių
 • Cha cha cha!

  atsakymas į: Oi šlangomis? Nuoroda

  "24 kvailių" sąrašas pridedamas: (gal kas galite mintinai išvardinti?)

  Prieš 8 mėnesių
 • Iš posėdžio

  Nuoroda

  Reikia pripažinti, kad Tubio, Gališankos, Gervinsko galimai slaptas planas, prieš rinkimus nekelti vandens kainos, dabar išlindo visu gražumu. Kainos pagrįstumo auditas užsakytas net 2017 metais ir neva tik nesenai pateikė rekomendacijas kainas kelti. Kur girdėta, kad kainų pagrįstumo auditas vyktu net 2 metus? Čia Tubinių cirkas tęsiasi toliau.

  Prieš 8 mėnesių
 • tai viskas daroma

  Nuoroda

  del zmoniu gerovesir vel socdemai ,konservatoriai ir kiti nenaudeliai ,kiek mes juos kesim

  Prieš 8 mėnesių
 • Eureka

  atsakymas į: tai viskas daroma Nuoroda

  Gervinskas buvo socdemu, buvo tuo kitu nenaudeliu, buvo net tubiniu. Tik konservu nebuvo. Va kur priežastis.

  Prieš 8 mėnesių
 • Baikit

  Nuoroda

  Nieko Gervinskas neinformavo, tai melas. Paklausus sakė, kad jo manymu gyventojams kaina atlikus investicijas neturėtu keistis.

  Prieš 8 mėnesių
 • M.Fergiziene

  Nuoroda

  Turėtumėte dėkoti A.Gervinskui, kad informavo Tarybos narius apie kainų kėlimą. Anykščių komunalinis ūkis 50% pakėlė daugiabučių administravimo įkainius sauvališkai, neatsiklausęs nei gyventojų nei Tarybos. Tai kas rajono valsdžia spėsite iš dviejų kartų?

  Prieš 8 mėnesių
 • Politikai

  Nuoroda

  vadinasi

  Prieš 8 mėnesių
 • Cirkas

  Nuoroda

  Cirkas ta Anyjščių savivaldybė ir dar 25 cirkininkai. Kodel Utenos savivaldybė sugebėjo sumažinti kainas, kažkodėl jų priimtas sprendimas ir balsavimas galioja. Kodėl Anykščių savivaldybė ir tarybos nariai apsimeta, kad nieko negali padaryti, nes kainos jau nustatytos Valstybinės energetikos reguliavimo tarnyba. Kam tas balsavimas tada. Kodėl reikia laukti nuo balandžio mėnesio, nieko nedaryti, juk meras tas pats nuo sausio mėnesio, nauja Taryba išrinkta kovo mėnesį. Gal kas žmoniškai gali paaiškinti, kodėl nieko nedarė. Nuo kada bus auksinis vanduo jau nuo sausio 1 d.

  Prieš 8 mėnesių
 • c

  atsakymas į: Cirkas Nuoroda

  Vienas meras buvo sulaikytas sausio 2? dieną? Ką veikė jis? Kodėl nesiėmė laiku nieko, kad kaina mažėtų? Nebūkite naivus- kas paskyrė Gervins ką vadovu? Kas išsikinko, tas i r atsakingas. :

  Prieš 8 mėnesių
 • Pasidomėkit

  atsakymas į: Cirkas Nuoroda

  kaip keitėsi vandens kainos Utenoje verslui

  Prieš 8 mėnesių
 • Svarstykles

  atsakymas į: Pasidomėkit Nuoroda

  Ar žinote, kad vienas iš didžiausių vandens vartotojų yra savivaldybės valdoma įstaiga su pirtimis ir baseinu?

  Prieš 8 mėnesių
 • Tai kad ne

  atsakymas į: Svarstykles Nuoroda

  visų laikų yra Anykščių vynas.

  Prieš 8 mėnesių
 • Petras

  atsakymas į: Tai kad ne Nuoroda

  Bet Vandenų direktorius sakė, kad Anykščių vynas atsisakė sunaudojamų kiekių dėl pasikeitusios gamybos. Teip išeina nepasislėpsit sausi savo baseini uodegas įmerkę :)

  Prieš 8 mėnesių
 • esmė

  Nuoroda

  Jei 25 tarybos nariai kurti ir negirdėjo, tai kokiu tylumu reikėjo apie tai pranešti?

  Prieš 8 mėnesių
 • Hm

  Nuoroda

  O tai kam tada reikalingas tas tarybos narių pritarimas ar nepritarimas, jei jis neturi įtakos kainos didėjimui? Logiškai mąstant, jei taryba nepritarė, tai ir turi nedidėt kaina, juk Anykščių vandenys ne koks uabas.

  Prieš 8 mėnesių
 • Mm

  atsakymas į: Hm Nuoroda

  vat būtent, kad UAB-as.

  Prieš 8 mėnesių
 • Aha

  atsakymas į: Hm Nuoroda

  Anykšių vandenys yra tikras UAB. Jo akcininkai savivaldybės taryba. Šitas UAB- as įgalitas pardavinėti Valstybės turtą - geriamą vandenį ir tvarkyti nuotekas.

  Prieš 8 mėnesių
 • O ko čia nesuprantat ?

  atsakymas į: Hm Nuoroda

  Profkiniai veržiasi i Tarybą, teisiamų vagių pagalba - tai kokių Tarybos sprendimų tikitės ?
  http://m.anyksta.lt/naujienos/naujienos/67342-anyksci-rajono-taryboje-pokyciai

  Prieš 8 mėnesių
 • Kam

  Nuoroda

  Kam reikalingi tada tarybos nariai, jeigu A. Gervinsko jau viskas suderinta su valstybine energetikos reguliavimo taryba.

  Prieš 8 mėnesių
 • tai kam

  Nuoroda

  tada reikalingi tarybos nariai kur sedi kadenciju kadencijas ir tipo nieko nezinojo

  Prieš 8 mėnesių