Prevencinių akcijų metu bendruomenės pareigūnės lankėsi Anykščių miesto turguje, kur bendravo su prekeiviais bei lankytojais, dalino jiems informacinius lankstinukus. Taip pat rugsėjo – spalio mėnesiais buvo organizuoti susitikimai Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariate su Anykščių miesto bei rajono gyventojais.

Susitikimų metu gyventojai informuoti apie pagrindinius sukčiavimo būdus (pranešimai apie nelaimę, laimėtus piniginius prizus, grąžinamas mokesčių permokas), kišenvagystes ir plėšimus, kurių aukomis dažniausiai tampa pagyvenę žmonės.
Norint išvengti sukčiavimų pinklių patarta niekada neskubėti vykdyti skambinančiojo prašymų ir jokiu būdu neatskleisti svetimiems asmenims savo vardo, pavardės, gyvenamosios vietos adreso, asmens kodo ir konfidencialių elektroninės bankininkystės duomenų, reikia patiems paskambinti giminaičiui ar artimajam, patekusiam į tariamą bėdą, ir įsitikinkite, ar tikrai jam reikalinga Jūsų pagalba ir t.t. Rekomenduota su savimi nelaikyti didelės pinigų sumos, mobiliuosius telefonus saugoti drabužių vidinėje kišenėje arba rankinės viduje. Vyrams ‒ pinigines nešioti tik drabužių vidinėse kišenėse, jokiu būdu ne kelnių išorinėje kišenėje.   
Policijos pareigūnai primena, kad sulaukę įtartinų skambučių ar pastebėję įtartinus asmenis – praneškite skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112.

 

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • toki pastate policijos

  Nuoroda

  pastata ,stovi tuscias ypac savaitgaliais ,kam plaunami pinigai ,juk islaukyti reikia o naudos nei zmonems ,zodziu betvarkeuzdarykit ,sutaupisim pinigu siluma ,elektra ,bet koks zemes plotas ,kiek uz ta valda mokam ir kam ir vel nera vadovu galvojanciu rajone

  Prieš 6 mėnesių
 • Bū meee me ke keee...

  atsakymas į: toki pastate policijos Nuoroda

  Taigi tu eik ir vadovauk! Ko čia zauniji?

  Prieš 6 mėnesių