Gal jau ketveri metai areštuotas įmonės, nusipirkusios senuosius Anykščių ligoninės pastatus, turtas. Ligoninės pastatai daugelį metų buvo nesėkmingai pardavinėti aukcionuose, kol galų gale, gal trisdešimtuoju bandymu, pavyko rasti pirkėją.

 

Tačiau ligoninės pastatus nusipirkusi viena Kauno įmonė bankrutavo, jos turtas, taigi, ir buvusios Anykščių ligoninės pastatai, buvo areštuotas.

Anykščių ligoninės pastatų kompleksas miesto centre nenaudojamas nuo 2008-ųjų, kai ligoninė persikraustė į naujas patalpas. Regis, šių pastatų atgimimas gali užsitęsti iki begalybės, nes vargu ar dėl areštuotų pastatų kaunasi investuotojai.  

Bent keturi didžiuliai pastatai stovi nenaudojami ir pagrindinėje Anykščių miesto J.Biliūno gatvėje arba šalia jos - buvęs Medžiotojų ir žvejų draugijos pastatas, senoji biblioteka, policijos komisariato pastatas ir knygyno pastatas. Tik bibliotekos pastatas iš minimų objektų nėra privatizuotas, tačiau, pasirodo, privatizacija nebūtinai reiškia pastato atgimimą.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Polundra!

  Nuoroda

  "Šiuo metu maždaug dešimčiai mažesnių rajonų ligoninių gresia uždarymas dėl lėšų trūkumo." Kaip manote, ar Anykščių ligoninė yra tame dešimtuke?

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/socialdemokratai-siulo-gelbeti-mazas-rajonu-ligonines.d?id=82766389

  Prieš 6 mėnesių
 • Hei hei,,,

  Nuoroda

  Ei hei, vietiniai niekatauškiai! Jei Sąjūdžio laikais Anykščių rajone buvo +- 42000 gyventojų, o pačiame mieste byvio +- 13000 gyventojų, tai,,, atspėkit... kiek jų liko dabar? Per 19 metų jūs nuvarėte (nukurortinote) rajoną susinaikinimo keliu iki kiek, a? Durni esate, ar tik apsimetate, kad nesuprantate, jog ir toliau nesustabdomai nykstate? Kiek mokyklų rajone užsidarė nuo 2000 metų, nes nebelieka vaikų? Kiek mokytojų tampa nebereikalingi? Kiek kultūros rūmų tapo nebereikalingais ir virsta griuvėsiais. Pakutiniai - Debeikiuose. Jums ne ligoninės reikia. Jums, išmirštantiems diedukams ir bobutėms, ne ligoninės, o hospiso paskutiniam atodūsiui išleisti tuoj tereikės. Tikrai dėl jūsų Alesionka, Kalasauskas ir Dačiulis be reikalo stengėsi. Nebuvote verti! Nesate ir dabar protingi.

  Prieš 6 mėnesių
 • musu savybledoj

  Nuoroda

  nei turtas ,nei pinigai zmoniu nerupio gal ir ner suprantanciu ,juk zinom partiniu proto lygi ir nesitikekit nieko ,musu kryptis skurdas ,auksiniai saukstai ,auksiniai salmai ,tankai ir lektuvai ir auksine zoupes zoles piovimo masina,kuri dar ir neveikianti,bet atsakingu nera uz tai o samdom kita

  Prieš 6 mėnesių
 • Fcuk

  Nuoroda

  Durnių krūva ir nieko gero.

  Prieš 6 mėnesių
 • Leonas Al.

  Nuoroda

  Na kodėl gi tik Anykščių mieste esantys "pusgriuvėsiai" turi rūpėti? Atsidarykite Alio.lt. O ten... Du pastatai Kavarske (Buvusi Kalibato ligoninė ir buvęs stalininis valdžios pastatas), Janušavoje, Svirnuose dvaro liekanos, Buvusi pionierių stovykla ties Mikieriais ir t.t. Kitur kitų juk net nebesiūlo... Koks durnius pirks?

  Prieš 6 mėnesių
 • Leonai

  atsakymas į: Leonas Al. Nuoroda

  Turėtum tylėti šikną suraukęs,o ne komentarus rašynėti apie ligoninę. Reikėjo seną ligoninę renovuoti,vietoje administracinio pastato pastatyti priestatą,o ne naują monstrą statyti. Didvyriai Alesionka, Kalasauskas ir Dačiulis užsimanė naujos ligoninės,tai dabar turim du griuvėsius.

  Prieš 6 mėnesių
 • Tikrai taip!

  atsakymas į: Leonai Nuoroda

  Tikrai taip tokiems durniams kaip jūs ir reikia! Jums duoda, dėl jūdų stengiasi, o jūs net nesugebate panaudoti. Rašytojų, poetų ir trenktų aurų kraštas, tvoju mat!

  Prieš 6 mėnesių
 • Leonai -2

  atsakymas į: Tikrai taip! Nuoroda

  Padorumas, dėkingumas ir garbingumas – begaliniai brangios dovanos. Nereikia jų laukti iš pigių žmogystų. Negi nežinojai, kad stengeisi?

  Prieš 6 mėnesių
 • Ekonomistė

  Nuoroda

  Turtas areštuotas ir už jį niekad nemoka NT mokesčio. Savivaldybės teisininkai nejudina smegenų, kad išsieškoti priklausančius mokesčius į biudžetą.

  Prieš 6 mėnesių
 • Taip

  atsakymas į: Ekonomistė Nuoroda

  Ui tas Tubis. O dar giriasi, kad yra juristas. Kodėl nejudino reikalo? Gal neapsimokėjo?

  Prieš 6 mėnesių
 • K.

  atsakymas į: Taip Nuoroda

  Judino reikalą kiek tik norėjo ir net Kinijoj ir Anykščiuose. Ir dabar apie jį vis rašo laikrašty , kad Molėtuose visiems judina, o kaikas net ten kartu pietaut važiuoja dėl malonumo ar kaip ten. Ai, skaityk laikraštyje ir sužinosi . Vistiek kiti dabar savo reikalus padėję ant visko.

  Prieš 6 mėnesių
 • Areštavo?

  Nuoroda

  Areštavo ligoninę
  Ir dabar ją teis!
  Koksai bus teismo verdiktas?
  Griaus arba paleis...

  Prieš 6 mėnesių
 • Kas žino?

  Nuoroda

  O buvusį Medžioklės ūkio pastatą irgi parduoda? Jei taip, tai už kiek?

  Prieš 6 mėnesių
 • Kokiems seneliams?

  Nuoroda

  Ne senelių namams, o tam, ką Amstersamas turi, o Anykščiai ne. O kuo jie blogesni?! Siūlau : https://www.youtube.com/watch?v=uAtCIVXga6E

  Prieš 6 mėnesių
 • Tikrai taip!

  atsakymas į: Kokiems seneliams? Nuoroda

  Pritariu. Su angelų muziejumi biznio nepadarysi...

  Prieš 6 mėnesių
 • ajajai

  Nuoroda

  Kokia grazi vieva butu seneliu namams

  Prieš 6 mėnesių
 • ka daro

  Nuoroda

  nebuvimas atsakomybes ,kas pas mus valdziose buvo ,o juk ir nauja is kitos puses ne geriau atrodo ir atsakingu kaltu nera ,miestelio centre nesusitvarko,dabar uztektu ir tokios ligonines ,bet valdzioje vistos smegenelem valdininkija

  Prieš 6 mėnesių
 • To Dds

  Nuoroda

  Ale tikru pravdu prašei.

  Prieš 6 mėnesių
 • Dds

  Nuoroda

  O kokiam gi investuotojui rūpės mirštantis miestelis. Manau, kad tokių pastatų ateityje tik daugės, kol po kokių 30 metų miestelis liks kaimo tipo gyvenvietė.

  Prieš 6 mėnesių
 • Onute

  Nuoroda

  Kiek kartu teka ait pra ligonini tai ti matas zmaniu gal vidu remantouja , girdis kaip tie statybininkai sukauja .

  Prieš 6 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Reikėjo iš kart kažką daryti dar 2008 m. Kai tik ligonine issikele, o kai stovi metus kitus, po to dar stoves metų metus.

  Prieš 6 mėnesių
 • Geriausias darbas

  Nuoroda

  Geriausias darbas ... galimybė kiekvienam! Dirbkite patogiai, namuose, naudokite kompiuterį ir dirbkite savo darbo valandomis. Tai galite padaryti ne visą ar visą darbo dieną. Gaukite nuo 150 iki 200 USD per valandą! Jokių apribojimų nėra, viskas priklauso nuo tavęs ir nuo to, kiek nori uždirbti kiekvieną dieną. Paspauskite čia ....

  ..........................>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.T­­r­­a­­b­­a­­j­­o­­s­­7.C­­o­­m

  Prieš 6 mėnesių
 • !!!

  atsakymas į: Geriausias darbas Nuoroda

  Užsikišk asile

  Prieš 6 mėnesių