Informacija apie tai, kad Anykščių rajono gyventojai gali siūlyti kandidatus Teresės Mikeliūnaitės  kultūros premijai ar Antano Baranausko literatūrinei premijai,šiemet  buvo paskelbta tik Anykščių rajono savivaldybės interneto svetainėje. Svarbios žinios apie neįgaliesiems pradėtas teikti naujas paslaugas, nemokamo transporto per lapkričio šventes grafikai taip pat viešinami tik žinybiniame tinklapyje.
Iš kokių šaltinių Jus pasiekia tokia ir panaši informacija? Ar, Jūsų manymu, pakanka tokias žinias paskleisti tik žinybiniame tinklapyje? Kokių savivaldos žinių pasigendate laikraščių, žurnalų, portalų puslapiuose?

 Romaldas GIŽINSKAS, anykštėnas:

- Svarbią savivaldybės informaciją skelbti tik Anykščių rajono savivaldybės interneto svetainėje tikrai nepakanka. Reikia, kad ji būtų skelbiama vietinėje spaudoje - laikraščiuose, naujienų portaluose. Labai nedažnai pats atsiverčiu savivaldybės puslapį. Gal jaunesnį šitą puslapį varto dažniau?
Yra toks įprotis, ypač vyresniojo amžiaus, jau daug daug metų susiformavęs. Netgi pasakysiu aukštaitiškai: "Kų tu man šneki, laikrašty parašyta."
Lauko ekranas informacijos sklaidai..Kodėl gi ne, tačiau aš į lauko ekraną nežiūriu. Turiu tokią nuodėmę - mažai pėsčiomis vaikštau. Ši priemonė skirta daugiau pėstiesiems.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Populistams

  Nuoroda

  Visiems aišku kam savivaldybei reikia stiprinti savo puslapį. Dabar net nuotraukas iš renginių ten deda, mergos su fotikais duodas darbo metu už mūsų pinigus po bendruomenes kaip kokios žurnalistės. Trys žmonės tam dirba ir algas gauna. Kiek tai biudžetui atseina? Nereikia apsimetinėti, kad tokia mini redakcija veikianti prie Anykščių savivaldybės yra pigi ir nieko nekainuoja. Kainuoja ir dar daug daugiau, negu straipsnių spausdinimas laikraštyje. Net kelis kartus daugiau. Ar ne gana būtų tam dalies atstovo spaudai etato kaip mero Nefo laikais? Aišku, kad gana, bet tikslas yra sunaikinti redakciją, kad liktų viena Sigučio ir Žiogelio tiesa ir nebūtų per ką apie juos pasakyti kritiškesnį žodį. O kritikuoti naujuosius yra už ką. Ir net labai yra. Pusę metų valdžioje, o pasakykite ką jie gero padarė! Net rentgeno aparato ligoninei nebesugeba nupirkti. Užsiima visokių baikų gamyba. Eglutę ant upės statyti ruošiasi, nuo ryto iki vakaro dėl to duodas valdiškom mašinom po Anykščius, ryja pas Jazzu ir dar triūbija apie tai ant visos Lietuvos, kaip apie didžiausią stebuklą. O žmonėms ne eglučių reikia. Darbo vietų duokite. Arba nors autobusus kaiman paleiskit. Iš Vaitkūnų iki Anykščių atvažiuoti nėra kuo. O kaimo žmogui reikia ir pas daktarus ir į banką ir krautuvėn šakių ar pelių nuodų. Bet kas jiems, tūkstančius gaunantiems, mūsų paprastų žmonių bėdos.

  Prieš 6 mėnesių
 • Visiems viskas aišku

  Nuoroda

  Visos Anykščių valdžios norėjo susilpninti Anykštą tam kad sustiprintų savo įtaką. Nieko naujo. Tokia visos Lietuvos praktika. Gaila tik kad valdžioje esantys nepagalvoja kur jie reikštis tapę opozicija. Manau, net Tubis dabar supranta, kad gerai jog yra stipri Anykšta.

  Prieš 6 mėnesių
 • Girdėjau

  atsakymas į: Visiems viskas aišku Nuoroda

  Sako su Šmigelsku Molėtuos anas dabar jau pietauja.

  Prieš 6 mėnesių
 • nenustebimo

  atsakymas į: Girdėjau Nuoroda

  ruošiasi melžti pinigus kitiems rinkimams, gal derina veiksmus.

  Prieš 6 mėnesių
 • Pušynas

  Nuoroda

  Tikrai nereikia kelti aistrų, o ramiai suformuoti ir priimti naujo biudžeto projektą sekantiems metams, kuriame turėtų būti numatyta tinkama biudžeto lėšų suma, skirta viešos informacijos skelbimui ir viešinimui . Tarybos nariai, balsuodami už biudžeto projektą turės prisiminti kokių redakcijų duris varstė prieš rinkimus ir kaip turi tarnauti rinkėjams.

  Prieš 6 mėnesių
 • dar kompus

  Nuoroda

  atimti ,bet kad ir turi ,tai ne is jusu lockos

  Prieš 6 mėnesių
 • Faktas

  Nuoroda

  Spausdintas žodis liks vertybė!

  Prieš 6 mėnesių
 • gaila

  Nuoroda

  bet dauguma kaimo zmoniu ,laikrasciu neiperka ,esam jusu partiniu padaryta skurdziausia tauta es,pagal visus kriterijus

  Prieš 6 mėnesių
 • Bet

  atsakymas į: gaila Nuoroda

  Bet Aple kompus kaimiečiai turi

  Prieš 6 mėnesių
 • Pastaba

  Nuoroda

  Siūlau nueiti į žemiau publikuojamą rubriką " nereikia nueiti lengviausiu keliu" kurioje pašnekovas labai aiškiai įvardina kokiomis priemonėmis ir šaltiniaus galima perteikti informaciją visuomenei, be papildomų išlaidų iš biudžeto.
  Tereikia geros organizacinės programos.

  Prieš 6 mėnesių
 • Skaityk Leniną

  atsakymas į: Pastaba Nuoroda

  ten apie tai aiškiai parašyta.

  Prieš 6 mėnesių
 • Zinoma

  atsakymas į: Pastaba Nuoroda

  Nu jo. Tada galės savibleda daryti ką nori. Ir Kinijon su mergom važiuoti, ir prostitutėms skolinti.Nebus kam parašyti teisybės. Vogti visi galės laisvai.
  Siūlau anykštėnams būti pilietiškiems ir nesilankyti savivaldybės puslapyje. Jų žinios mums,mokesčių mokėtojams, kainuoja daugiau negu skelbimai spaudoje, o be to jos yra šališkos, pateikiamos taip kaip naudinga užsakovui. Tai yra merui ir vicemerui.. Pasvarstykite - 3 tūkstančiai metams ,,Anykštoje" ir 2 tūkstančiai ,,,Šilelyje" yra vienas trečdalis savivaldybės komunikacijos specialisto metų algos. O tokių specialistų savivaldybėje yra gal trys, nors rajonas mažėja. O kiek atstovų spaudai yra muziejuje, kultūros cente, bibliotekoje? Kiek už tą darbą sumokama priedų prie algos? Šias įstaigas išlaiko mokesčių mokėtojai, tai yra verslas ir dirbantieji.Tai koks žinių skelbimo būdas mokesčių mokėtojams atseina pigiau?
  Smegenų plovimas yra kalbos, kad skelbimai žiniasklaidoje kainuoja. Teisybė kainuoja brangiau. Politikai nori sunaikinti laisvą žodį, nes Kapitono ir Tubio valdymas atskleidė, kad jeigu ne ,,Anykšta" tai bijotume garsiai nusipersti, ne tiktai pasakyti ką galvojame apie valdišką turizmą, amfibijas, sąnkryžų stebėjimus, savickus ir lioges, prasigėrusius seniūnus ir naujus etatus patarėjoms, kurios yra partijų
  narės. Jeigu ne laisva žiniasklaida Anykščius seniai būtų valdžiusi valdiškas babkes mylinti chebrytė. Kaip manote iš kur merų ir direktorių vaikams namai nupirkti miestuose? Nejaugi iš kuklios valdiškos algelės? Nesiduokime mulkinami anykštėnai!

  Prieš 6 mėnesių
 • Nesąmonė

  Nuoroda

  Redakcija yra ir verslo įmonė. UAB. Ji duoda darbo mažiausiai 10 rajono gyventojų ir moka mokesčius. Savivaldybė turi ne žlugdyti savo įmones tam naudodama iš biudžeto lėšų pasamdytus žmones ir viešuosius pinigus, nes tokia konkurencija yra nesąžiniga ir nelygi. Be to valdžios institucijoms įstatymas draudžia turėti savo žiniasklaidą. Mes gyvename juk ne Kinijoje ir ne Rusijoje, o Vakarų valstybėje. Savivalda turi rūpintis ir sudaryti palankias sąlygas smulkiąjam veslui. Atrodo tai įrašyta į visų partijų programas. Nes įmonės moka mokesčius ir išlaiko mokyklas, ligonines ir pačius valdininkus. ,,Juozo" arba kokio ,, kegebisto" požiūris yra nedemokratiškas, primityvus, trumparegiškas. Valdiškos žiniasklaidos siekia tik totalitariniai režimai. Arba tubiniai.

  Prieš 6 mėnesių
 • Nu nu

  atsakymas į: Nesąmonė Nuoroda

  Na ne 10. Primesk paštininkus... Primesk pajamas iš laikraščio pardavimų. Aišku spaustuvė ir popieriaus gamintojai nėra anykštėnai, bet... Taigi netiesiogiai redakcija darbą suteikia dešimtims žmonių...

  Prieš 6 mėnesių
 • Nesąmonė

  atsakymas į: Nu nu Nuoroda

  Tuo geriau. Paštininkai taip pat ne iš Karvio kaimo. Be to ir Deveikio manufaktūra daugiau popieriaus ir paišelių realizuoja.

  Prieš 6 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano galva savivaldybė, turėdama rajone tokius resursus su pavaldžiomis biudžetinėmis įstaigomis, tikrai gali perduoti informaciją gyventojams plačiai ir nesinaudodama komercinių žiniasklaidos atstovų paslaugomis. Beja, reikia pastebėti, kad laikraščiai neturėtų siekti užvaldyti biudžeto lėšų dėl savivaldybės informacijos perdavimo visuomenei. Tai panašu į pasipinigavimo norą iš mokesčių mokėtojų sąskaitos.
  Gero sekmadienio visiems, nepamirškite švęsti!

  Prieš 6 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Vaičiūnai, savo buvimu patarėjo pareigose tu kompromitavai savivaldybę ir darei gėdą Anykščiams, dabar bandai man pakenkti provokatoriaus vaidmeny. Nuoširdžiai stebiuosi.

  Prieš 6 mėnesių
 • LADY GAGA

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Teks tamstytei persikrikštyti. Arba pasidomėti, kiek Lietuvije yra Juozų. :)

  Prieš 6 mėnesių
 • Hm hm...

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Geras akmenukas į "Anykštos" daržą... Netgi ne į daržą, o tiesiai į redaktorės kabineto langą! Chliganas tas Juozas. :)

  Prieš 6 mėnesių
 • Būsilas

  atsakymas į: Hm hm... Nuoroda

  Ne akmenukas. Tiesiog vyskupo Lino žodis.

  Prieš 6 mėnesių