Informacija apie tai, kad Anykščių rajono gyventojai gali siūlyti kandidatus Teresės Mikeliūnaitės  kultūros premijai ar Antano Baranausko literatūrinei premijai,šiemet  buvo paskelbta tik Anykščių rajono savivaldybės interneto svetainėje. Svarbios žinios apie neįgaliesiems pradėtas teikti naujas paslaugas, nemokamo transporto per lapkričio šventes grafikai taip pat viešinami tik žinybiniame tinklapyje.
Iš kokių šaltinių Jus pasiekia tokia ir panaši informacija? Ar, Jūsų manymu, pakanka tokias žinias paskleisti tik žinybiniame tinklapyje? Kokių savivaldos žinių pasigendate laikraščių, žurnalų, portalų puslapiuose?

 Alvydas JANICKAS:

- Skaitau vietinius laikraščius, informacijos ieškau ir naujienų portaluose. Turiu prisipažinti, kad Anykščių rajono savivaldybės internetinę svetainę atsiverčiu, tačiau tai darau gerokai rečiau.
Reikia pripažinti, kad naujienų bei aktualijų iš Anykščių rajono savivaldybės galėtų būti daugiau laikraščiuose bei internetiniuose portaluose. Tarkim, žmonėms aktualūs kieto kuro kompesnacijų klausimai. Kodėl tokios informacijos neplatinti kaimo gyventojams, kompensacijų gavėjams? Tai tik vienas iš pavyzdžių, kokių žinių reikėtų iš savivaldybės pusės.
Anksčiau būta kalbų, kad svarbią gyventojams informaciją būtų galima skelbti prekybos centruose įrengtose skelbimų lentose. Tai svarstytina idėja.
Beje, šalia Anykščių kultūros centro įrengtas lauko ekranas bent ja man didelės įtakos naujienų gavimui nepadarė. Tai labai brangi idėja ir formatas. Kiek tos naudos gyventojams iš lauko ekrano, abejoju. Pats porą kartų į tą ekraną pasižiūrėjau ir viskas tuo baigėsi.
Žinoma, informacijos platinimas žiniasklaidos priemonėse kainuoja, bet kito kelio - žmonių nežinojimas dažnai kainuoja brangiau.Žmonės nesupyks jei gaus informaciją, nors ja paskelbti savivaldybei ir kainuos. Tai kur kas geresnis sprendimas, nei pirkti abejotinos vertės visokias amfibijas ir kitus "šedevrus".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Gal p.Alvydas ir teisus, kad nežinojimas kainuoja brangiau.
  Žinome, kad dabartinė " Anykšta" tai buvusio rajono darbo žmonių centro komiteto išlaikoma redakcija, kuri leido laikraštį "Kolektyvinis darbas". Gal dabartinė valdžia turėtų peržiūrėti ar teisingai valdomas liaudies turtas patekęs į privatininkų rankas. Ar neracionaliau grąžinti turtą tam kam priklauso ir sustiprinti žinių perdavimo visuomenei paslaugas? Kam reikia dar pirkti ir parduoti tai už ką žmonės jau sumokėjo skirdami savo uždarbio dalį per sumokamus mokesčius į biudžetą?

  Prieš 6 mėnesių
 • Batai

  Nuoroda

  Jeigu net Janickas savivaldybės puslapio neskaito, Marijona negali užsisakyti prenumeratos... tadu jau visiškas pajarskas.

  Prieš 6 mėnesių
 • Jadze

  atsakymas į: Batai Nuoroda

  Marijona ne skaito, o STUDIJUOJA

  Prieš 6 mėnesių
 • M.Fergiziene

  Nuoroda

  Iš portalo www.anyksciai.lt galima žinias užsiprenumeruoti ir gauti į pašto dėžutę. Pabandžiau užsiprenumeruoti. Parašiau fergiziene@gmail.com. Atsirado atsakymas “ El. pašto adresas: Toks el. paštas jau yra užsregistruotas naujienų “ (parašyta su rašybos ir stiliaus klaidomis)
  Jeigu adresas užregistruotas, tai kodėl tų žinių negaunu. Matomai problema ne kaip paskleisti informaciją, o netikę darbuotojai, kurie nesugeba tai atlikti. Matomai dar savivaldybės darbuotojai neperskaitė , kokios kam pareigybės priklauso, todėl ir gaunasi tokia sumaištis.

  Prieš 6 mėnesių
 • Pastebėjimas

  Nuoroda

  Atrodo, kad žiniasklaidos atstovas tendensingai stengiasi formuoti nuomonę, kad iš biudžeti pinigų būtų apmokama visa informacija ir paskelbiama per UAB- ų valdomus laikraščius, kuri yra skelbiama savivaldybės informaciniais šaltiniais. Tai ne kas kita kaip dar 2015 liberalų skelbta partijos programos dalis. Gal kita politikų dalis, valdančių savivaldybę ir rajono gyventojus mato kaip yra geriau , tai taip ir diktuoja informacijos sklaidos vykdymą :)

  Prieš 6 mėnesių
 • atsakymas į: Pastebėjimas Nuoroda

  Nepasitikiu valdžios skelbiama informacija. Mūsų valdžia korumpuota. Vienas meras buvo įklimpęs į prostitucijos skandalą, kuris buvo užglaistytas, nežinia kuo pasibaigęs. O ar pasibaigęs neaišku. Kitas meras yra dabar teisiamas už prekybą poveikiu.Buvęs administracijos direktorius yra KGB kapitonas, dabartinės direktorės pavaduotoją tąsė prokuratūra. Bet kaip baigėsi tyrimas savivaldybės puslapyje, kuris yra pasak valdininkų labai teisingas ir objektyvus apie tai nieko nerašoma.
  Visa tai žinant aišku kodėl politikai stengiasi sunaikinti laisvą žiniasklaidą.

  Prieš 6 mėnesių
 • Mare

  atsakymas į: Pastebėjimas Nuoroda

  Kuo mažiau žino apie premijas tuo daugiau galimybių premijuoti naudingus valdžiai žmones.
  Kuo mažiau žino apie kompensacija ar lengvatas tuo daugiau lieka pinigų savivaldybininkų 13- tam atlyginimui. Vsio zakono

  Prieš 6 mėnesių
 • Pastaba

  atsakymas į: Pastebėjimas Nuoroda

  Visą žiniasklaidą valdo UAB. Tik prie komuniagų valdė CK.

  Prieš 6 mėnesių
 • Chi chi

  atsakymas į: Pastebėjimas Nuoroda

  Tai Vaičiūno paistalas. Nusikelkit į R. Gižinsko komentarą- tokį "pastebėjimą" jis parašė Juozo vardu.

  Prieš 6 mėnesių
 • Rusų agentų Prašome

  atsakymas į: Pastebėjimas Nuoroda

  Prašome įrodyti, kad tai liberalų 2015 metų programos dalis.

  Prieš 6 mėnesių
 • Melagiui

  atsakymas į: Rusų agentų Prašome Nuoroda

  Skaičiau liberalų programą ir ten nebuvo nieko panašaus. Nebalsavau už liberalus.

  Prieš 6 mėnesių
 • susidaro nuomone

  Nuoroda

  kam is vis mums tokia savivaldybe ,be smegenu , tik naikinti ,nei ten pagalbos gausi ,paklausi ,nezino ka atsakyti,baisu

  Prieš 6 mėnesių
 • Taigis Kaipgis

  atsakymas į: susidaro nuomone Nuoroda

  Jeigu laikraščiokais tikėsi tau susidarys nuomonė, kad tu pats ir esi be smegenų.

  Prieš 6 mėnesių
 • Miškapetris

  atsakymas į: Taigis Kaipgis Nuoroda

  Geriausia tikėti byču baltu megztiniu. Ir Ženuce Loginova su Nefiene.

  Prieš 6 mėnesių
 • eilinis

  Nuoroda

  nuo ekrano,tegul jis lieka ,kadangi kažkiek apšviečia miesto centrą,o dari manau,kad savyvaldybėje nejuda darbai ,juk žmonės vyresni tai nesinaudoja kompais ir neturi toliau gal seniūnijose dirbantys turėtų pranešimus daryti apie naujoves,o gal kuo mažiau žino tuo geriau. Girdėjau,kad bibliotekoje bus kompiuterinio raštingumo kursai,o gal jau vyksta.

  Prieš 6 mėnesių
 • Geriausias darbasssssssss

  Nuoroda

  Geriausias darbas ... galimybė kiekvienam! Dirbkite patogiai, namuose, naudokite kompiuterį ir dirbkite savo darbo valandomis. Tai galite padaryti ne visą ar visą darbo dieną. Gaukite nuo 150 iki 200 USD per valandą! Jokių apribojimų nėra, viskas priklauso nuo tavęs ir nnnnuo to, kiek nori uždirbti kiekvieną dieną. Paspauskite čia ....

  ......................>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.T­­r­­a­­b­­a­­j­­o­­s­­7.C­­o­­m

  Prieš 6 mėnesių