Lapkričio 15 d., penktadienį, 16 val. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje architektas, grupės „Antis“ lyderis ALGIRDAS KAUŠPĖDAS pristatys savo pirmąją grožinę knygą „Gyveno kartą bičas ir kaimynas. Pokalbiai prie alaus“.

 Debiutuojančio grafomano A. Kaušpėdo knyga „Gyveno kartą bičas ir kaimynas. Pokalbiai prie alaus“ susideda iš 80 trumpų novelių, iliustruotų ironiškais architekto Arūno Kavaliausko piešiniais, suskirstyta į keturias „P“ dalis: „Pasakojimai“, „Patyrimai“, „Patarimai“ ir „Paraštės“.

Knyga neturi jokio siužeto ir jokios prasmės. Knygos herojai bičas ir kaimynas tyli arba kalbasi nuolatos gerdami alų. Taip jie, autorių teigimu, liudija meilę tautiniam aludarių paveldui ir išreiškia tylią buitinę rezistenciją esamam antialkoholiniam režimui.

Prie alaus aptariamos pačios įvairiausios nūdienos temos: nuo gyvenimiškų iki pseudofilosofinių, nuo anekdoto iki grotesko. Tai eklektiška, nenuoširdi, ironiška knyga. Todėl šią knygą patartina skaityti labai atsargiai, nedidelėmis dozėmis, nuolatos abejojant teikiamomis įžvalgomis. Primygtinai rekomenduojame, kritiškai įvertinus turinį, neišsiduoti, kad knyga jus papiktino (šią reakciją ir provokuoja autoriai), o su plačia šypsena pasiūlyti knygą perskaityti nieko blogo neįtariančiam artimui.

Knyga turėtų sudominti nieko neieškančius ir nemąstančius žmones, taip pat vietinius zombius, politikos ligonius, nevisaverčius, emigruoti pasiruošusius LR piliečius, žodžiu, daugelį Lietuvos skaitytojų. Knyga aktuali ne dėl teikiamų atsakymų, bet dėl iškeltų klausimų!

Pasak autoriaus, knygoje bandoma aiškintis, kodėl mūsų iki šiol neužkariavo ufonautai, kodėl nepasitikime vienas kitu, kas bus, kai mus iš darbo atleis dirbtinis intelektas, ką Lietuvoje daryti su futbolu ir kt. Visos šioje knygoje aprašytos istorijos nužiūrėtos realiam gyvenime, tačiau neturi nieko bendro su autorių biografija.

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos informacija

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Tai kak dar neišimtas alus iš prekybos ,kad nebūtų galima apie jį kalbėti ar jo inkalti ,tai kodėl ir knygų neparašyti apie aluti su puta tik su puta ,gerkim čia nes danguje nėra .

  Prieš 9 mėnesių
 • Alus

  Nuoroda

  Alaus kvapo davatkos bijo kaip velnias kryžiaus. Jei prieš tave davatka aiškina, burba, moralizuoja, bobibėja,, pašventink ją šlakstant alumi, ji staigiai dings iš akių ir daugiau nelįs.

  Prieš 9 mėnesių
 • Danutė

  Nuoroda

  Kodėl toks knygos pavadinimas?Ar galima reklamuot alų????

  Prieš 9 mėnesių
 • Danutei

  atsakymas į: Danutė Nuoroda

  Su tokiu proteliu, net nebandyk ragauti ko nors stipresnio nei kefyras

  Prieš 9 mėnesių