Lietuvos savivaldybių indeksą paskelbęs Lietuvos laisvosios rinkos institutas Anykščių rajono savivaldybei rekomenduoja peržiūrėti mokestinę politiką.

" Jei savivaldybė peržiūrėtų mokestinę politiką, tai galėtų padidinti savivaldybės ekonominį aktyvumą, nes vienam gyventojui tenkanti materialinių ir tiesioginių užsienio investicijų vertė , tūkstančiui gyventojų tenkančio veikiančių ūkio subjektų, išduotų ir pratęstų verslo liudijimų, išduotų statybos leidimų rodikliai buvo prasteni už atitinkamus mažųjų savivaldybių rodiklius", - konstatavo ekspertai.

 

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Šmockus

  Nuoroda

  Klausyti Laisvojo Ofšoro Instituto patarimų, tai tas pas kas klausyti Henytės patarimų baudžiamosios teisės klausimais. Geriau patarinėkite savo užsakovams MG ii Maksimkai.

  Prieš 8 mėnesių
 • Kaip faina!

  Nuoroda

  O jik visa tai buvo aišku dar 2000 metais!

  Prieš 8 mėnesių
 • Taigi aha

  atsakymas į: Kaip faina! Nuoroda

  Dėl to Alesionka iš mero posto ir buvo išspirtas, kad nesamones ketino daryti bei kenkti rajono žmonėms!

  Prieš 8 mėnesių
 • PLius

  Nuoroda

  Ekspertai nevertino prekybos poveikiu. Verslas labai tam jautrus ir žinodamas, kad valdžioje buvo tokio plauko meras tikrai neinvestuos.

  Prieš 8 mėnesių
 • Pritariu

  atsakymas į: PLius Nuoroda

  Verslas vis mažiau turi juodų pinigų poveikiui nusipirkti. Pagarba kontroliuojančioms įstaigoms. Po STT vizito investicijų turėtų padaugėti.

  Prieš 8 mėnesių