Šią žiemą Kalėdų rezidencija kraustosi iš Rokiškio į Anykščius. Prie šio sumanymo pasiruošę jungtis kelių aplinkinių rajonų verslo klubai, kurie ketina skirti lėšas šio sumanymo įgyvendinimui. Norima, kad Kalėdų rezidencija Anykščiuose taptų viso Aukštaitijos regiono traukos centru.
 Šią savaitę Anykščių rajono savivaldybėje jau prasidėjo pasiruošimo didžiosioms metų šventėms darbai. "Anykšta" pašnekovų teiravosi, kaip jie sutiko žinią, kad Anykščiai taps Kalėdų rezidencija, klausėme, kaip jie vertina sumanymą kalėdinę eglę pastatyti vidury Šventosios upės.

 Eugenija PILINKIENĖ, anykštėnė:

 - Džiaugiuosi, kad Anykščiai taps Kalėdų rezidencija. Statyti kalėdinę eglę Šventosios upėje - naujas ir labai netikėtas sumanymas. Manau, kad jauni žmonės, ką sugalvoja, visuomet padaro gerai.Kalėdos yra tradicinė šventė, tačiau dar įdomiau, kai jos švenčiamos netradiciškai.
Anykščiai man labai patinka. Džiugu, kad atsiranda vis naujų idėjų. Nors mes jau garbaus amžiaus, kiek galėsime, prie tų naujų idėjų įgyvendinimo prisidėsime.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Cekava

  Nuoroda

  Ar čia tie patys iniciatoriai, kurie žiemai daržą įrenginėjo miesto parke?

  Prieš 4 mėnesių
 • p.Eugenijai,

  Nuoroda

  smagu,kad vyresnio amžiaus žmogus domisi naujomis iniciatyvomis,lanko renginius,orientuojasi rajono kultūriniame gyvenime ir moka pasidžiaugti gražiais dalykais,o ne taip kai kai kurie-tik viskas blogai ir blogai...Tokiems gerai ,niekada ir niekas, nebus.Daugiau tokių žmonių kaip gerb.Eugenija ir Anykščiuose bus šviesiau gyventi!

  Prieš 4 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Iniciatyvą garsinti Anykščių miesto vardą reikia sveikinti, tačiau turime nepamiršti pagrindinio klausimo- kiek tai kainuos anykštėnams. Kalbos apie verslininkų prisidėjimus nieko nereiškia, kai nematome šio renginio bendros sąmatos ir savivaldybės finansuojamos dalies. Be to savivaldybės vadovai neturėtų pamiršti, kad ir Kalėdų šventės organizatoriui bei miesto kalėdinės eglės puošmo paslaugoms pirkti turi būti skelbiamas viešasis konkursas, kurio sąlygas parengia savivaldybės suinteresuoti tarnautojai taip, kad laimėtojas atitiktų interesantų lūkesčius.Tikiu, kad abu mero patarėjai šioje veikloje parodys savo gebėjimus ir įrodys jiems priskirtų kuruojamų sričių tinkamus procesų suvaldymus.

  Prieš 4 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Nenustebkite, ponai! Vaičiūną priėmiau patarėju ir suteikiau jam teisę kartais pakomentuoti už mane. Žmogus panoro reabilituotis, atleistas iš savivaldybės, kur jam taip nesisekė. Paskaitykit viršuje jo komentarą- visai ne durnas...

  Prieš 4 mėnesių
 • Krize

  Nuoroda

  Sausumoj papuosta egle atseina neadekvacia suma su daug nuliuku..o cia vandenyje..!!!.Na taip...mes juk turtingi...!!! Kur ten Vokietijai,ar kokiai Olandijai iki musu...kur kiek teko matyt-ten tik graziai papuostos egles ir tiek...O pinigai matyt ,,ismesti,, kitiems,svarbesniems tikslams.

  Prieš 4 mėnesių
 • Kaimynė

  Nuoroda

  Kaip kokios avys, kur bandos vedlė pasuko ten išpaskos beee, nors ir vilkui į nasrus....

  Prieš 4 mėnesių