Šią žiemą Kalėdų rezidencija kraustosi iš Rokiškio į Anykščius. Prie šio sumanymo pasiruošę jungtis kelių aplinkinių rajonų verslo klubai, kurie ketina skirti lėšas šio sumanymo įgyvendinimui. Norima, kad Kalėdų rezidencija Anykščiuose taptų viso Aukštaitijos regiono traukos centru.
 Šią savaitę Anykščių rajono savivaldybėje jau prasidėjo pasiruošimo didžiosioms metų šventėms darbai. "Anykšta" pašnekovų teiravosi, kaip jie sutiko žinią, kad Anykščiai taps Kalėdų rezidencija, klausėme, kaip jie vertina sumanymą kalėdinę eglę pastatyti vidury Šventosios upės.

 Marijona FERGIZIENĖ, anykštėnė:

- Manau, kad reikėtų puošti Antano Baranausko aikštėje augančią eglę. O eglė upėje? Galima ir tai daryti, bet, kai pagalvoji, kam tos nesąmonės?
Tačiau esmė visai kituose dalykuose. Einu pro savo daugiabučio mao kampą, o jis nutrupėjęs. Laiptinėje sienų dažai atsilupę. Anykščiai taps Kalėdų rezidencija, tačiau kas iš to? Sugrįžus iš kalėdinio miesto šurmulio, pamačius tokius daugiabučio vaizdus, dingsta visa šventinė nuotaika.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Marijonai

  Nuoroda

  Baisiai atrodai

  Prieš dieną
 • Tubis

  Nuoroda

  Sėdės namie

  Prieš 2 dienas
 • Kas geriau

  atsakymas į: Tubis Nuoroda

  Karvyje ar Žliobiškyje?

  Prieš dieną
 • Senjorė

  Nuoroda

  Prie buvusios liberalų valdžios tai ir Marojona galėjo užeiti į savivaldybę, nes liberalai ryžtingai ėmėsi pokyčių, išgriovė stiklinę sieną, o buvęs jų sarašo meras žaibiškai viską spręsdavo paskambinęs telefonu ir kol kalbėdavosi tai net kava pavaišindavo.
  Dabar, deja, tik ikimokiklinukai ir moksleiviai buvo kviečiami per savivaldos dieną. Matyt patarėjas nusprendė su savo bendraamžėmis nesidalinti savivaldybės darbo specifikos paslaptimis....:)

  Prieš 2 dienas
 • Pomidorė

  atsakymas į: Senjorė Nuoroda

  o tai kaip čia dabar suprasti? Taip žaibiškai sprendė, kad tai nukvakusiai bobai jokių jos problemų neišsprendė?

  Prieš dieną
 • Noriu žinoti

  atsakymas į: Senjorė Nuoroda

  Tubis sėdės Praveniškėse ar Alytuje?

  Prieš 2 dienas
 • Man tai šventinė nuotaika temdo, kai išgirstu šitos bobutės paistalus.

  Prieš 2 dienas
 • Marijonai

  Nuoroda

  Kiek metų sėdės Tubis?

  Prieš 2 dienas