Šią žiemą Kalėdų rezidencija kraustosi iš Rokiškio į Anykščius. Prie šio sumanymo pasiruošę jungtis kelių aplinkinių rajonų verslo klubai, kurie ketina skirti lėšas šio sumanymo įgyvendinimui. Norima, kad Kalėdų rezidencija Anykščiuose taptų viso Aukštaitijos regiono traukos centru.
 Šią savaitę Anykščių rajono savivaldybėje jau prasidėjo pasiruošimo didžiosioms metų šventėms darbai. "Anykšta" pašnekovų teiravosi, kaip jie sutiko žinią, kad Anykščiai taps Kalėdų rezidencija, klausėme, kaip jie vertina sumanymą kalėdinę eglę pastatyti vidury Šventosios upės.

 Romaldas GIŽINSKAS, anykštėnas:

- Vaikučiams bus gražu, galės pradės rašyti laiškus, kaip juos rašo į Laplandiją. Gal Anykščiai netgi taps "mažąja Laplandija?" Tikrai gera idėja, aš taip Anykščius ir pavadinau - "mažąja Laplandija".
Neteko dar girdėti, kad kalėdinę eglę statytų upėje.Užšalusiame ežere kalėdinę eglę teko matyti. Jeigu kalėdinę eglę pastatys Šventosios upėje -tai  irgi bus savotiškas eksperimentas.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • O gal..?

  Nuoroda

  Kažkokį š...mala ir net neįsivaizduoja kas iš to išeis?Tikra aborigenų "gvardija",fantazuodami "bele ką".Pirmiau būtina sutvarkyti visas Anykščių matomas prieigas(neaplenkiant autobusų stoties aikštės pakraščius,nes aptvertos kažkieno tvoros kažkokiais ano meto štankietais tikrai vaizdelis ne koks...o kada Verbickas nuims pasenusius fanierinius skydus nuo Baranausko klėtelės(tegul savo namus jais apkala),kada muziejus nusigramdys nuo apžėlusius samanom laiptus,vedančius prie rašytojo kapo?..Gal reiktų visus netvarkingus pašalius išsivalyti,kurie miesteliui neprideda grožio ir tvarkingumo pojūčio pajautimą,o tik tada svaičiokit apie atvykėlių pritraukimą.O gal eglutes užkelkit ant bažnyčios bokštų?

  Prieš 4 mėnesių
 • Replika

  atsakymas į: O gal..? Nuoroda

  JŪS nekritikuokite Vadovų klubo prezidento, mero patarėjo, atsakingo už savivaldybės ir verslininkų ryšius. Idėjos įsisavinti biudžeto pinigus, numatytus Kalėdų šventės organizavimui pristatymas jau kainavo. Kitaip sugriausite pusmečio veiklos planus, o kaip atsiskaitys tada prezidentas prieš klubo narius, kaip atsiskaitys prieš partijos skyriaus valdybą, kuri patikėjo partijos uždavinių įgyvendinimą per duotą postą šalia mero?
  Rinkėjai ir verslininkai, norintys prisidėti prie biudžeto pinigų įsisavinimo bus nepatenkinti !!!!
  Nepatenkinti Vadovai ir verslininkai gali sutrikdyti politikų ramybę!

  Prieš 4 mėnesių
 • Jooo

  atsakymas į: Replika Nuoroda

  Pavydi, Donaldai, Vaiginui pareigų, pavydi... Reikėjo pačiam žmogumi būti, o dabar tavo likimas- būti užmirštam ir koliojamam už nesąmones žmonėms. Beje, kur galiu nusipirkti žvakių? Jau prekiauji? Vėlinės artėja

  Prieš 4 mėnesių
 • Posterisan

  atsakymas į: Jooo Nuoroda

  žvakutės nuo hemorojaus. Nereceptinės. Ieškokite artimiausioje vaistinėje arba pasitarkite su šeimos gydytoju.
  P.s. pkauotė 10 žvakučių paruošta su meile jums :)

  Prieš 4 mėnesių
 • Svarstykles

  Nuoroda

  Romai, o kiek iš to uždirbs socdemai? Projektą prastūmė patarėjas nuo valstiečių, koordinuos patarėja nuo konservų , tik neaišku kas bus "laimėtojas" puošti ir šventnę programą organizuoti ir lėšas tam gauti tiek iš savivaldybės biudžeto, tiek iš verslininkų prisidėjimo ???

  Prieš 4 mėnesių
 • Ciocė

  Nuoroda

  Jeigu savivaldybė turi daug pinigų,tegul stato nors ir penkias egles upėje,ar vèl kaulys pinigų iš verslininkų.

  Prieš 4 mėnesių
 • as suvaryciau

  Nuoroda

  buvusius debylus politikus i upe, tos egles laikyti

  Prieš 4 mėnesių
 • Bloga mintis

  atsakymas į: as suvaryciau Nuoroda

  Nieko nebus. O jei per Kalėdas nuteis ir reiks sėsti į kalėjimą? Kas laikys? Beausis su Jakubėnu? Kas tada ves renginį?

  Prieš 4 mėnesių
 • Julija

  atsakymas į: Bloga mintis Nuoroda

  Su geru megztinuku jokie šalčiai nebaisūs!

  Prieš 4 mėnesių
 • Dizainas

  atsakymas į: Julija Nuoroda

  Baltas megztukas balto sniego fone atrodys nekaip. Paplokime

  Prieš 4 mėnesių
 • Zose

  Nuoroda

  Puikus sumanymas.Sekmes!

  Prieš 4 mėnesių