Rugsėjo 20 d., penktadienį, prie Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčios bus atidengtas paminklas Juozui Tumui-Vaižgantui.

 13:30 val. Rektorius monsinjoras Kęstutis Rugevičius, prelatas prof. Vytautas Steponas Vaičiūnas ir Šv. Jurgio bažnyčios gvardijonas dr. Paulius Saulius Bytautas OFM aukos Šv. Mišias už kanauninką Juozą Tumą-Vaižgantą 150-ųjų gimimo metinių proga.

14 val. Paminklo atidengimo ceremonija prie Vytauto Didžiojo bažnyčios. (Skulptorius Gediminas Piekuras.)

Svečių pasisakymai, ištraukos iš literatūrinio spektaklio „Vaižgantas kaip Viešpaties diena“, skaito aktoriai Olita Dautartaitė ir Petras Venslovas.

Renginio vedėjas aktorius Petras Venslovas.

15 val. Šv. Jurgio kankinio konvento konferencijų salėje (Papilio g. 7) Lietuvai pagražinti draugijos suvažiavimas, skirtas Juozo Tumo-Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms.

Renginio organizatoriai:

Pasaulio lietuvių centras
XXVII knygos mėgėjų draugija
Lietuvai pagražinti draugija
Kauno anykštėnų bendrija

Renginio globėja – Kauno miesto savivaldybė

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
  • Aplenkėme

    Nuoroda

    O mes aplenkėme kauniečius. Vaižganto metų ir rašytojo 150 metinių minėjimas organizuotas Vaižganto gimtinėje rugsėjo 14 dieną. Tai buvo "Vaižgamntinės"- puikius renginys. Jaiu dešimtį metų organizuojamas be jokios pompastikos.Valio Malaišiams, valio "Vaižgantinių" organizatoriams.

    Prieš 5 mėnesių