Sekmadienį Anykščių rajono įžymybes lankęs jonavietis Eligijus Rutkauskas radęs šiukšlėmis apkritusį J. Biliūno kapą, stebėjosi anykštėnų aplaidumu ir nepagarba savo krašto įžymybei.

Sekmadienį Anykščių rajono įžymybes lankęs jonavietis Eligijus Rutkauskas, radęs šiukšlėmis apkritusį J. Biliūno kapą,stebėjosi anykštėnų aplaidumu ir nepagarba savo krašto įžymybei.

 

„Gal jūs, anykštėnai, Jono Biliūno kapo visai nelankote, - sakė į „Anykštos" redakciją paskambinęs jonavietis E. Rutkauskas. - Antkapinis paminklas apdulkėjęs ir apkritęs šiukšlėmis. Kurortui kaip ir derėtų labiau rūpintis lankomais objektais. Juo labiau, kad tai visai Lietuvai brangaus žmogaus kapas".


Išties, prie J. Biliūno paminklo nuvežus svečius tektų paraudonuoti iš gėdos. Kapas apkritęs iš per lubų skylę gal iš paukškčių lizdų byrančiomis šiukšlėmis, prie kapo vartelių išlupinėti grindinio akmenys, trūksta plytos ir ant paminklą juosiančios akmeninės tvoros.

Akis badančias negeroves bei nepatogumus mūsų kurortiniame mieste poilsiautojai patiria nebe pirmą sykį. Pernai įspūdžiais apie Anykščių maitinimo įmones portale „Delfi" pasidalinę poilsiautojai įskėlė audringą diskusiją, tačiau niekas nepasikeitė. Šiemet Anykščiuose nakvoję miesto svečiai skundėsi, kad šeštadienio rytą Anykščius turėjo palikti nepusryčiavę, nes  nedirbo nė viena viešojo maitinimo įmonė.

 

Jonas JUNEVIČIUS
jonas.j@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.