Viena garsiausių Anykščių sportininkių Gintarė Bražaitė intensyviai ruošiasi artėjančiam pasaulio sunkiosios atletikos čempionatui. Užtikrintas pasirodymas planetos pirmenybėse suteiktų AKKSC trenerei galimybę pakovoti ir dėl olimpinio kelialapio.

 

„Vyksta pasiruošimas pasaulio čempionatui, kuris bus surengtas Patajos mieste Tailande.

Pirmenybėse atstovausime Anykščių kraštui kartu su Arnu Šidiškiu, kuris šiuo metu „krauna baterijas" Klaipėdoje.

Pasiruošimas vyksta sklandžiai, ačiū Dievui, nėra jokių traumų, nusiskundimų. Tikiuosi, jog pateksiu į stipriausių sportininkų vienuoliktuką-dvyliktuką ir būtų idealu, jei pavyktų prasimušti į dešimtuką.

Ruoštis pradėjome prieš gerus du mėnesius, o ši savaitė jau skirta rezultatų pasitikrinimui štangos rovime ir stūmime. Kitą savaitę atgausime jėgas ir tik tikrinsime kėlimo techniką, naudojant mažus svorius.

Pasaulio čempionatas - tai ne Europos pirmenybės. Į renginį suvažiuoja atletai iš visų planetos kampelių, taigi, dalyvių tikrai bus daug ir laukia milžiniška konkurencija.

Jaučiuosi tvirtai ir tikiuosi pasiekti neblogą rezultatą“, - sakė G.Bražaitė.

„Treneris Algirdas Ananka tikrai išmano savo sritį ir man suteikė galimybę ruoštis - skiria geras programas, pataria apie mitybą bei pavaduoja treniruojant jaunus sportininkus.

Į pasaulio čempionatą išvyksime jau ateinantį šeštadienį, rugsėjo 21 dieną, o grįšime po savaitės. Atgavę jėgas, pradėsime ruoštis atskirų veiksmų Lietuvos čempionatui, kuris vyks lapkričio mėnesį“, - kalbėjo G.Bražaitė.

Anot A.Anankos, anykštėnės sužibėjimas pasaulio čempionate atvertų naujas galimybes ateityje.

„Tiek mūsų, tiek federacijos Gintarei keliamas uždavinys - patekti į dvyliktuką. Jos svorio kategorijoje yra užsiregistravusių apie 30 dalyvių.

Pasiekus tokį rezultatą, būtų galimybė ateityje kovoti dėl olimpinio kelialapio ir dalyvauti kituose čempionatuose“, - sakė A.Ananka.

Anykščių kūno kultūros ir sporto centro informacija

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.