UAB "Anykščių vandenys" direktorius Alvydas Gervisnkas netrukus turės pavaduotoją

Rugsėjo pabaigoje vyks UAB Anykščių vandenys  direktoriaus pavaduotojo konkursas. Šiam konkursui registravosi penki pretendentai. Tiesa, kol kas nėra žinoma, keli iš pretendentų atitinka konkursinius kvalifikacinius reikalavimus. 

 UAB Anykščių vandenys direktorius Alvydas Gervinskas be pavaduotojo dirba jau antrus metus. Pradžioje jis pats buvo direktoriaus pavaduotojas, laikinai einantis direktoriaus pareigas, o šiemet, po konkurso, tapo nuolatiniu bendrovės vadovu. 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Priesaika prie pušies

  Nuoroda

  "..Aš Tučka Jeronimas pasižadu, visada kame pildyti savo vado paliepimus, užgrobtą dičturčių lobį atiduoti Dervinų pušies iždui ! Nieko, net menkiausio daikto sau nepasilikdamas !...Keršyti ponams visokiausiais būdais, o jeigu reikės atimti ir gyvybę ! Visur ir visada padėti varguoliams, ir niekada jiems nedaryti skriaudos ! ..."

  Prieš 4 mėnesių
 • manau

  Nuoroda

  ar jau ten tiek daug darbo,kad neapseinama be pavaduotojų. Poliklinikoje,vandenyse,kike .Už tpkius atlyginimus galima ir naktimis vartyti popierius. Kiek girdisi gerai patarinėja vyr buhalteriai. Manau nereikalingas ir juristas,bet... Atlyginimą padarykite tik minimalų kaip visiems mirtingiesiems.

  Prieš 4 mėnesių
 • Interesantas

  Nuoroda

  Kodėl šis konkursas nepaviešintas Savivaldybės interneto svetainėje?

  Prieš 4 mėnesių
 • Todėl

  atsakymas į: Interesantas Nuoroda

  Todėl, kad ne savivaldybė organizuoja. Poliklinikos pavaduotojo, mokyklos ūkvedžio ar pn. neskelbiami.

  Prieš 4 mėnesių
 • nuojauta

  atsakymas į: Interesantas Nuoroda

  tokie konkursai viešinami VTD informacinėje sistemoje visai Lietuvai, o ne kaimelių laikraščiuose.

  Prieš 4 mėnesių
 • šeip

  atsakymas į: nuojauta Nuoroda

  Normalus žmogus užsiprenumeruoja, kad jam atsiustų darbo pasiūlymus ir žino. Man atsiuntė.

  Prieš 4 mėnesių
 • Mintyse nusprendžiau, kad su A.Pajuodžiu santykius nutrauksiu./.../. K.Tubis A.Pajuodžiu sakė nepasitikėjęs, net Tarybos narį, pagal liberalų sąrašą išrinktą Donatą Tuską perspėjo, kad atsargiai su juo bendrautų. ,,Aš su A.Gervinsku ir A.Gališanka kalbėjau, kad priimti A.Pajuodžio į ,,Anykščių vandenis“ nederėtų“, - tikino kaltinamasis, kad ne tik nereikalavęs, jog A.Pajuodžiui būtų savivaldybės valdomoje bendrovėje surastas darbas, bet atvirkščiai - pats pataręs jo neįdarbinti.

  Prieš 4 mėnesių