Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pasirodymas Kinijoje vykstančiame Pasaulio vyrų krepšinio čempionate baigėsi vos prasidėjęs - apmaudžiai pralaimėję prancūzams, lietuviai prado šansus tęsti kovas dėl aukščiausių apdovanojimų. "Anykšta" krepšinio specialistų teiravosi, kaip jų akimis atrodė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė.

 Ramūnas ŠLIŽYS, Anykščių krepšinio klubo "KKSC - Elmis" vyr. treneris:

- Pats Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidimas tikrai buvo neblogas, ypač puolimas. Gal tik gynyba šiek tiek "šlubavo". Galutinis rezultatas nėra labai geras. Nepasisekė, sėkmė krepšinyje irgi nemažai lemia. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė turi kylančias žvaigždes Sabonį ir Valančiūną, bet mes neturime tokių ryškių žvaigždžių, kokias savo rinktinėse turi prancūzai ar australai, kurių gretose žaidžia NBA čempionai.Objektyviai vertinant, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė yra silpnesnė.
Man čempionato metu patiko Luko Lekavičiaus žaidimas.Gynėjas dar jaunas, bet sunkiais momentais komandą tempė į priekį. Man jis buvo šviesulys Lietuvos krepšinio rinktinėje.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Užvaikydavo

  Nuoroda

  Mokykloiper fizinio lavinimo pamokas apart krepšinio ir mankštos senais laikais mes nieko daugiau ir neveigdavomtaip kad man šis sportas neįdomus ir išvis tai duona sportininkams okas eiliniam žmogui

  Prieš 4 mėnesių
 • kokia sekme

  Nuoroda

  jai musu aukstaugiai ,profesionalai neimeta is po krepsio ,juk jie pinigingi profesionalai ,butu megejai tyleciau

  Prieš 4 mėnesių