Giedrius Danėlis buvo tarp pretendentų į Teisingumo ministrus

Vienas iš buvusio Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio advokatų Giedrius Danėlius, pasirodo dirba ir dar garsesnėse bylose. O dėl vienos iš jų turi ir rimtų nemalonumų.

 

"Advokatui Giedriui Danėliui, kuris trečiadienį teisme Vilniuje garsiojoje politinės korupcijos byloje toliau gynė verslininką Raimondą Kurlianskį, netrukus gali tekti pačiam aiškintis dėl kaltinimų Ispanijoje. Buvęs Klaipėdos apygardos prokuratūros vadovas, tik per plauką teisingumo ministru netapęs G.Danėlius Ispanijos teisėsaugos akiratyje atsidūrė, kai atskridęs į Tenerifės salą pateko į šią vasarą mirusiam vienam turtingiausių Lietuvos verslininkų 61 metų Raimondui Karpavičiui priklausiusį namą. Ispanijos teismas yra gavęs pareiškimą dėl advokato G.Danėliaus veiksmų, nesuderinamų su Advokatų garbės kodeksu, ir įsiveržimo į privačią valdą. Sprendimas turėtų būti paskelbtas šiomis dienomis.

G.Danėlius Tenerifėje buvo atsidūręs kaip R.Karpavičiaus našlės X.Y. advokatas. Šio teisininko klientė su buvusia verslininko žmona Audrone Karpavičiene bylinėjasi dėl turto. Kaip praėjusį šeštadienį rašė dienraštis „Lietuvos rytas“, sunkiai sirgdamas R.Karpavičius 2018 metų kovo 5 dieną testamentu savo turtą, kurio vertė gali siekti iki 100 mln. eurų, paliko naujajai žmonai kaunietei X.Y. ir broliui Henrikui Karpavičiui. " - rašo lrytas.lt ("Milijonieriaus R. Karpavičiaus našlės advokatui – bėdos Ispanijoje"; Laima LAVASTĖ; 2019 09 12)

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Istorija

  Nuoroda

  Premjero pateiktas kandidatas G. Danėlius nebus skiriamas į teisingumo ministro postą dėl galimo interesų konflikto. Advokatas pats apsisprendžia dėl atstovavimo vienam ar kitam klientui ir gynybos. Kandidato pasirinkimai atstovauti klientams konkrečioje politinės korupcijos byloje nesuteikia galimybės būti paskirtam į politinę poziciją“, – teigiama prezidentūros pateiktame komentare.

  Prieš 4 mėnesių
 • Taigi aha !

  Nuoroda

  Kapeikinė sensacija. Spirk advokatui, kad Tubiui oataikytum...

  Prieš 4 mėnesių
 • Agaga

  atsakymas į: Taigi aha ! Nuoroda

  Bet spardo Lietuvos Rytas. Solidu.

  Prieš 4 mėnesių
 • Oho

  Nuoroda

  Kainuos ponui opozicijos lyderiui, kainuos.

  Prieš 4 mėnesių
 • toks ir turi buti advokatas. jei advokatas dirba tik pagal popierines instrukcijas, tai kiekvienas gali buti tokiu advokatu.

  Prieš 4 mėnesių
 • Iš tiesų

  atsakymas į: g Nuoroda

  Advokatai turi žinoti įstatymus, o ne elgtis kaip reketinikai.

  Prieš 4 mėnesių
 • w

  atsakymas į: Iš tiesų Nuoroda

  turi elgtis taip, kad padetu klientui, o istatymai niekam neidomus.

  Prieš 4 mėnesių
 • žaliasis

  Nuoroda

  Kiek reiks miško iškirsti kad pasamdyti brangiausią advokatą? Manau, kad Kurlianskis turi pinigų, kad samdyti pigų

  Prieš 4 mėnesių
 • jo

  Nuoroda

  Tubis- Kurlianskis- Danėlis.
  Grandinės pabaiga?

  Prieš 4 mėnesių