Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Veneta Veršulytė "Anykštai" sako, jog rajono ir savivaldybės administracijos vadovai priėmė sprendimą nedidinti savivaldybės išlaidų ir Anykščių seniūnijos seniūną Eugenijų Pajarską grąžinti į darbą.

 Regionų apygardos administracinio teismo Panevėžio rūmai praėjusį penktadienį, rugsėjo 6-ąją, paskelbė sprendimą, kuriame konstatavo, kad E.Pajarsko atleidimas iš darbo buvo neteisėtas. Teismas nurodė E.Pajarską grąžinti į darbą bei išmokėti jam 8 tūkst. 432,6 eurų kompensaciją už priverstinės pravaikštos laikotarpį nuo balandžio 1 iki rugsėjo 6 dienos. Taip pat nurodė toliau skaičiuoti kompensaciją už priverstinį E.Pajarsko nedarbą - nuo rugsėjo 6 dienos iki tos dienos, kol jis pradės dirbti. Kiekviena E.Pajarsko priverstinės pravaikštos diena įvertina 77,01 euro.

Anykščių rajono savivaldybės administracija turi teisę Regionų apygardos administracinio teismo Panevėžio rūmų sprendimą skųsti aukštesnės instancijos teismui, tačiau pasak V.Veršulytės, administracija skundo nerašys. "Nėra ko skųsti - plika akimi matytome būsimą pralaimėjimą" - ,"Anykštai" sakė Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja. Regionų apygardos administracinio teismo Panevėžio rūmų sprendimas dar nėra įsiteisėjęs. E.Pajarskas, greičiausiai, į darbą negrįš, kol nepraeis 30 dienų terminas, per kurį galima apskųsti teismo sprendimą, nors savivaldybė to ir neketina daryti.

Priminsime, jog E.Pajarsko atleidimas iš darbo yra eksmero Kęstučio Tubio komandos palikimas.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • ar kitaip

  Nuoroda

  Prie Tubio juk dirbo teisininkai,patarėjai tai ko rėkaujat tik ant buvusio mero. Kalti manau yra išvardinti. Manot,kad prie šios valdžios bus kitaip tikrai ne. Bus klaidu,bus atleidimu ir t.t.Mažiau važinėkite,nereikės išlaidauti ir užteks lėšų viskam. Galvoju ,kad taip

  Prieš 6 mėnesių
 • dar

  Nuoroda

  vienas promochas.Tegul susimoka,kas kaltas, o ne iš mūsų kišenės.Kada valstybėje bus tvarka? Šiaip tai anas netinkamas eiti seniūno pareigas,nes išgeriantieji negali dirbti valdiškose pareigose.Gėda,kad pijokai grąžinami i darbus

  Prieš 6 mėnesių
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Puiku,kad sugražintas.Tegul toliau dirba,geras,sukalbamas,atsižvelgia į seniūnijos gyventojų prašymus.Teko su visokiais klausimais kreiptis ir visada išklausė ir padėjo išspręsti problemas.

  Prieš 6 mėnesių
 • Esmė

  Nuoroda

  Seniūnas yra vienos iš valdančiųjų partijos narys. Taigi artėjant Seimo rinkimams reikalingas kaip darbinis arklys !

  Prieš 6 mėnesių
 • Jo

  atsakymas į: Esmė Nuoroda

  Artėja rinkimai, prieš rinkimus teikūa, jad kas nors padirbėtų. Po to pamiršta.

  Prieš 6 mėnesių
 • Smalsu

  Nuoroda

  Kaip į tai reaguoja cirkininkas?

  Prieš 6 mėnesių
 • 웃❤유 ☜♡☞ 웃❤유ili0v8웃❤유 ☜♡☞ 웃❤유

  Nuoroda

  Nu.. Ką... Prieš mirtines Anykščių miesto konvulsijos. :)

  Prieš 6 mėnesių
 • Prie ko miestas , jei kalbama apie ne miesto seniūną?

  Prieš 6 mėnesių
 • 웃❤유 ☜♡☞ 웃❤유ili0v8웃❤유 ☜♡☞ 웃❤유

  atsakymas į: ? Nuoroda

  O tai kas čia valdo viską? Apart Šmigelskio :) Tai jie ir atsakingi už miesto ir rajono vystimasi. O tokie gudravimai visų.. Po kurio laiko oj kaip visiems atsirugs. Kai nebeliks net valdiškos kėdės užuovėjos.

  Prieš 6 mėnesių
 • ????????????????????????????????????????

  atsakymas į: 웃❤유 ☜♡☞ 웃❤유ili0v8웃❤유 ☜♡☞ 웃❤유 Nuoroda

  Nepilk druskos ant Gališankos ir Blazarėno žaizdų.

  Prieš 6 mėnesių
 • Nesuprantu

  Nuoroda

  Kodėl vadovas neteisėtai atleidęs darbuotoją turėtų mokėti iš savo kišenės? Nėra Lietuvoj tokio įstatymo. Prisiminkit Gailiaus ir kitus atvejus kiek rašyta ir kalbėta - neteisėtą sprendimą apmoka valstybė. O Sigutį palikite ramybėje, garsiai nekalbėkite - netrukdykite rašyti knygelių apie žolytes.

  Prieš 6 mėnesių
 • Tai ir durnam aišku

  Nuoroda

  Nėra ko skųsti - plika akimi matytome būsimą pralaimėjimą" - ,"Anykštai" sakė Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja.
  Bet vat juridiškai pažiūrėjus iš teisinės pusės - savivaldybė pralaimėjusi bylą ir įpareigota padengti neteisėtai atleistam 8,5 tukst.€, juos prisiteisti iš sprendimą priėmusio kaltininko t.y. (prekiautojo poveikiu ) !

  Prieš 6 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: Tai ir durnam aišku Nuoroda

  Prašom nešmeižti- Sigutis poveikiais neprekiavo

  Prieš 6 mėnesių
 • Juristo kopija

  atsakymas į: Tai ir durnam aišku Nuoroda

  Šį farsą (kaip švaistomi mokesčių mokėtojų pinigai) jau mačiau per jo neteisėtą atleidimą ! Ar jums neatrodo, kad man reikėtų įsidarbinti juristu rajono savivaldybėje ? Poveikio prekiautojo nebėra - gal ir juristo nebereikia ? Jei rajono savivaldybė tenkintų rajono gyventojų poreikius, išlaidas priteistas LR Teismo, pastaroji jas išreikalautų padengti iš kaltininko (t.y. poveikio prekiautojo)..Deja, Anykščių rajono savivaldybė - rajono gyventojų interesų negina ! Išlaidos bus padengtos iš tų pačių rajono skurdžių, vergų ir kt. rinkliavų mokėtojų.! Juk senai pasakyta: - " Kas Ciesoriaus - tai jam ir atiduokite. O kas yra Dievo, tai yra jo.. Kodėl išradinėjat kitokias taisykles ? Jei esate asilai - tai ant jūsų tik joti skirta..."...
  Dievo žodis, Amen..

  Prieš 6 mėnesių
 • Cha - cha

  Nuoroda

  pijokai toliau bus valstybės tarnautojai

  Prieš 6 mėnesių
 • Pastaba

  atsakymas į: Cha - cha Nuoroda

  Apie socdemus arba gerai arba geerai:)

  Prieš 6 mėnesių
 • prisimenantys

  Nuoroda

  Kodėl tyli šiandieninis meras S. Obelevičius, argi pamiršo kaip tvirtai jis teigė, kad negali Pajarskas toliau dirbti seniūnu. Kodėl nepasako, kad apsiriko ir šiandien atsiprašo, kad deramai nežino Įstatymų.

  Prieš 6 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: prisimenantys Nuoroda

  O jis dabar tyli rūrą suraukęs, dar švogeriukas bando padėtį taisyt, alzhaimeriniams pi...mas protą. O ką tu jo vietoj sakytum, kad liepei gališiui ruošt įsakymą dėl atleidimo? Tada užsitrauksi socdėmų nemalonę, teks dar labiau po šluota slėptis. Jei pasakysi, kad droniukas atleido be jo žinios, reiškia perėmęs mero pareigas, nevaldei padėties, tupėjai po šluota. Padėtis be išeities ir knygučių rašymas po...šluota

  Prieš 6 mėnesių
 • Manau

  Nuoroda

  Tubio draugai gali susimesti. Kas reiškia kokiai nors Nefienei ar Ražanskui keletą šimtų paaukoti? palaidinės

  Prieš 6 mėnesių
 • tai tegu

  Nuoroda

  kaltininkai ir uzmoka EUGENIJUI,kodel is musu keseniu ,juk ne mes atleidom neteisetai

  Prieš 6 mėnesių
 • Sss

  atsakymas į: tai tegu Nuoroda

  Tai Obelevicius sumokes dar Vaiginas gales dadeti pinigeliu daug gi prisirinko ligoninej bedirbdamas,cha cha.

  Prieš 6 mėnesių