Visų pamėgta etninės kultūros akcija ragina išeiti į miestą ir šokti! Lietuviai nuo seno mėgo linksmintis šventėse, darbų pabaigtuvėse, vakaronėse, tad lietuvišką šokį populiarinantis projektas suteiks daug  smagių emocijų, judėjimo džiaugsmo, kartu progą pabendrauti, pasimokyti tradicinių šokių, giliau pažinti tautos kultūrą, tradicijas.


Etninės kultūros akcija "Visa Lietuva šoka" Anykščiuose vyks rugsėjo 13 dieną, penktadienį, 17 val. šalia Anykščių kultūros centro. Organizatoriai žada, kad bus mokomasi populiarių folklorinių šokių.Dalyvausiantys akcijoje kviečiami pasipuošti tautinio kostiumo elementais.
Jau penkerius metus Lietuvos nacionalinio kultūros centro vykdomo projekto tikslas – įtraukti į liaudies šokio sūkurį kuo daugiau visuomenės ir pasiekti, kad jis taptų ne tik matomas scenose, bet ir kiekvienam prieinamas, išbandytas, pamėgtas. O kuo daugiau šokėjų – tuo nuotaikingiau. Prie šios idėjos įgyvendinimo prisideda daugybė šalies įstaigų, bendruomenių, mėgėjų meno kolektyvų, šokių klubų, pavienių asmenų beveik visose Lietuvos savivaldybėse.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.