Anykščių rajone už šiukšles nemoka apie 2000 gyventojų, nemažai vasarnamius pasistačiusių kitų šalies rajonų gyventojų. Kaip manote, kodėl gyventojai nenori mokėti už šiukšles? Ar sutinkate su rajono valdžios kalbomis, kad už nemokančius už šiukšles turės sumokėti likusieji gyventojai, jiems didinant mokestį?

 Mindaugas SARGŪNAS, Anykščių rajono tarybos narys, liberalas:

- Gaila, kad Anykščių rajone nemokančių už šiukšles žmonių yra tiek daug. Mes visi, mokantys už šiukšles, iki dabar už juos turime mokėti. Vienas iš pirmų naujojo komunalinio ūkio vadovo darbų, turėtų būti kiek įmanoma sumažinti nemokių žmonių skaičių. Kitame rajone gyvenantys žmonės, čia turėdami vasarnamius, taip pat turėtų mokėti šiukšlių mokestį. Retas kuris šiukšles išsiveža atgal į kitą rajoną. Taip galvoju, matant kas dedasi prie daugiabučių konteinerių. Jeigu sąvartynas brangina šiukšlių priėmimą, pirmiausia reikia stengtis, kad tie 2000 žmonių pradėtų mokėti už šiukšles. Tokiu būdu galėtume amortizuoti šiukšlių utilizavimo didėjančias sąnaudas ir žmonėms nereikėtų didinti šio mokesčio.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Kandidatams į Seima

  Nuoroda

  Lieka metai iki Seimo rinkimų. Laikas kandidatams pagalvoti gal darbais parodykit žmonėms, kuris vertas būti Seimo nariu. Mažiau lakstinukų mažiau bus šiukšlių. Km tie lankstinukai, gerisusia įrodyti darbais.

  Prieš 4 mėnesių
 • Labai

  atsakymas į: Kandidatams į Seima Nuoroda

  teisingai! Medziai verkia matydami, kad ju broliai buvo nukirsti politiniu skrajuciu gamybai....

  Prieš 4 mėnesių
 • Visus

  Nuoroda

  Tai gal įvažiuoji į Anykščių rajoną, pastatot užtvaras, kad visi įvažiuojantys susimokėtu iž šiukšles. Kaip mokama už kelius. Apvažiuotu rajoną. Mažiau būtu transpirto, važiuotu ksi labai reikia.

  Prieš 4 mėnesių
 • Miestas

  Nuoroda

  Reikia ūkininkus apmokestinti kaip verslo įmones, o ne kaip paprastą kaimo gyventoją. Tai viena, o antra komunalinis turi efekthviau vakdytj jšlaidas savo veikloje.

  Prieš 4 mėnesių
 • pasakininkams

  Nuoroda

  kaip jus smeizete zmones, kad nemoka uz siuksles, jeigu jie moka uz siuksles tik savo rajone kur gyvena. Taciau jei jis atostogauja anyksciu rajone , vadinasi nebuna ten kur nuolat gyvena. Tad ten nesiukslina. Tai ir paparasykit to rajono kad jums kompensuotu. Arba jei moka cia, turi nemoket ten. Juk negali siukslinti per dvi vietas.
  Tokiu mastymu, tai pastatykit prie rajono ribos slatbauma, ir visus kurie i rajona ivaziuoja apmokestinkit uz siksles. Nes staptels parduotuveje, nusipirks ledu, popiereli ismes, jau siukslina, APMOKESTINT. Kvaileliu valdzia, jaunas o taip nemasto.

  Prieš 4 mėnesių
 • Vietinis

  atsakymas į: pasakininkams Nuoroda

  Kodėl iš mūsų rajono biudžeto reikia skirti lėšas tiems kurie turi pinigų savo vasarnamiai išlaikyti? Mes turime būti tokie svetingi, kad gal sumokėkime už elektrą, už apsaugą ir nupirkime malkų šašlykams? Kurortas turi tarnauti mums, o ne ponams.

  Prieš 4 mėnesių
 • O

  atsakymas į: Vietinis Nuoroda

  O anykštėnai neturi tokių sodybų kitiuose rajoniuose, ar jie ten moka.

  Prieš 4 mėnesių
 • neprotauja ne todel kad jaunas

  atsakymas į: pasakininkams Nuoroda

  neprotauja todel kad galvoje nieko neturi !

  Prieš 4 mėnesių
 • Rinkėjas

  atsakymas į: neprotauja ne todel kad jaunas Nuoroda

  Galvoje neturėtų, taryboje nebūtų. O tau pavyduoli tik komentaruose loti ir telieka.

  Prieš 4 mėnesių
 • ahaha

  Nuoroda

  Siukslina ne valdomas turtas. Siukslina gyvenatys ir atvaziuojantys. Kituose rajonuose mokestis taikomas pvz pagal elektros vartojimo aktyvuma. Ar dar kitaip netiesiogiai. Jei nesuvartojasakykim bent 50kwh per 3 menesius - tokiem tiesiog nededa mokescio. Beprasmiskos sanaudos gaudyt visus. O tokie veikejai kaip sitas, kur tik isikande kazkoki is lempos skaiciu - atseit "2000 kenkeju" radom - tai isvis reiktu spirt is rajono valdymo. Nes cia viesas pezaliojimas.
  Kitas dalykas - jei jau nuspresta - kad siukslina "turtas" - tada tiesiog turi but atriekiama dalis is zemes mokescio - ir nukreipiama i viesos paslaugos islaidas - o ne ivedinejamas tas pats mokestis- tik dviem pavidalais. Is esmes gaunasi tik komunalininku varinejimas po rajona. Sanaudas bent ivertinkit - kad paimt pora pampaliu is "poilsiautojo" - varinejama furos dydzio masina kokiu 20 kartu bereikalingai atstumu po kokiu 5-10km. Ir va tokie ir yra tie "2000"... Siuksles brangsta VISIEMS rajione butent del tokio debilizmo, kaip cia varineja sitas narys...

  Prieš 4 mėnesių
 • Nieko naujo

  atsakymas į: ahaha Nuoroda

  Pas pats ir Anykščiuose. Jei nenaudojimo lektorius, tai nereikia mokėti už vasarnamį.

  Prieš 4 mėnesių
 • гость

  Nuoroda

  Tikrai - didžiausia netvarka Valstybėje ir rajone .... Kaip kažkas dar drįsta , kažką turėti ir nemokėti .... KELSIME KAINAS .... O gal geriau - suskaičiuokime kalorijas , reikalingas Homo Sapiens egzistavimui , išlaidas drapanoms nuo šalčio prisidengti , ir įveskime TALONUS .... Visos kitos pajamos ir pensijos - valdininkams išlaikyti ....... P S . skirkime objektą seksualiniam pasitenkinimui - galima ir silikoninį ............

  Prieš 4 mėnesių
 • Vagys turi būti nuteisti ?

  Nuoroda

  STT tai, net ypatingai pabrėžė iki teisminio tyrimo ataskaitoje ir kaltinamojo sulaikymo pranešime spaudai - ".. Kaltinamojo veiksmai ir surinkti įrodymai nekelia jokių abejonių dėl kaltinamojo kaltumo...!.."

  Prieš 4 mėnesių
 • O, taip !

  Nuoroda

  Sargūnas iškėlė į viešumą, kad bardakas tęsiasi komunaliniame ūkyje! Apmokestinkite šimtus tūkstančių šiukšlintojų turistų.Ženkliai pasipildys rajono biudžetas.Turistas perka bilietuką ir euras už šiukšles. Turizmo verslininkai atsiskaito su komunualiniu ūkiu ar savivaldybe.Blogai, kad komunalininkai netvarkingai išveža šiukšles ir vengia su
  gyventojais sudaryti paslaugos teikimo sutarčių. Pats gyventojas nuspręs kokia turi būti jam teikiama paslauga ir kokia kaina. Retas turistas savo šiukšles išsiveža į kitą rajoną..

  Prieš 4 mėnesių
 • kai žiūri visuomenei į akis

  Nuoroda

  visada nusiimk akinius, nesvarbu kad jų nematai - svarbu tai, kad stiklai slepia tavo melo akis !

  Prieš 4 mėnesių
 • Kęstuti, raminkis. Vyras metuose, o rašai kaip mažametė.

  Prieš 4 mėnesių
 • Kestas

  atsakymas į: V Nuoroda

  Vis dar turiu žodį ? Juk man uždrausta lankytis net savivaldybės pastate ! Bet "protą pisu" jum visiem... :-)

  Prieš 4 mėnesių
 • taigi

  Nuoroda

  kam mesti siuksles i savo ,jeigu galima viska sukrauti i daugiabuciu konteinerius ,

  Prieš 4 mėnesių
 • Ar supranti ka šneki ?

  Nuoroda

  ar nepastebi kad nusišneki ? Pats sakai :.."kas dedasi prie daugiabučių konteinerių..." Durneliau tu, tai prie ko čia sodybas turintys gyventojai ? Jei daugiabučiai šiukšlina - tai tegu ir susimoka. Jei nori apmokestinti sodybos šeimininką nuvežk jam konteinerį, išvežk šiukšles , t.y. atlik paslaugą ir bus sumokèta..
  Dabar išeina taip, kad tarybos narys skatina steigti mafiją Anykščių Komunalinis įmonėje, kuri reikalauja mokesčio už neatliktus darbus..
  Ar tai suvoki žmogau ?
  Marijona Fergiziene gyventų kaimo sodyboje - už tokį įžūlų plėšikavimą perduotų šitą banditų šalį (liežuvis jau nebesiverčia jos pavadinimą ištart) Strasbūro teismui ! Aplinkui vien mafija ir poveikio prekiautojai !

  Prieš 4 mėnesių
 • Federykas

  atsakymas į: Ar supranti ka šneki ? Nuoroda

  Žemo intelekto žmogau. Čia kalbama apie tuos, kurie vengia mokėti mokesčius. O ne tuos apmokestinti, kurie jau moka už paslaugą. Jeigu jiems nera suteikta paslauga, žmogus ir negali mokėti. Dalis žmonių piktybiškai vengia šios paslaugos, kad nereikėtu mokėti ir veža šiukšles prie daugiabučio konteinerių. Turėta omenyje daugiau, kito rajono asmenis, kiek aš suprantu.

  Prieš 4 mėnesių
 • TEMIDE

  atsakymas į: Federykas Nuoroda

  "...STT tai, net ypatingai pabrėžė iki teisminio tyrimo ataskaitoje ir kaltinamojo sulaikymo pranešime spaudai - ".. Kaltinamojo veiksmai ir surinkti įrodymai nekelia jokių abejonių dėl kaltinamojo kaltumo...!.."

  Prieš 4 mėnesių
 • Airin

  Nuoroda

  Juk mes šiukšles išsivežam ten kur mokam už šią paslaugą, būtų nesąžininga mokėti du kartus

  Prieš 4 mėnesių
 • Paaiskink

  atsakymas į: Airin Nuoroda

  tai pvz Taurages apskrities siuksliu vezejams! Ten stebuklai vyskta, kai stovi tustiapgriuve tvarteliai prie misko, ir siukslina. Va taip va vieni tiesiog tuo, kad yra.

  Prieš 4 mėnesių
 • Mokėtojas

  Nuoroda

  NE NAUJO VADOVO PAREIGA ŠĮ DARBĄ DIRBTI, YRA JURISTAS KURIS TURĖTU DIRBTI IR IŠIEŠKOTI SKOLAS IŠ NEMOKANČIŲ, O KAM SUKTI JAM GALVĄ GAUNA GERĄ ATLYGINIMĄ TURI SAVO FIRMĄ IR LEIDŽIA SAU DIENAS. MANAU NAUJAS VADOVAS Į TAI GRIEŽTAI SUREGUOS.

  Prieš 4 mėnesių
 • kodelsaziningas zmogus turrii

  Nuoroda

  moketi kiek nusprendet jus tarybos nariai o ne kiek isvesta siuksliu ,tai jusu darbas ,apmokestinti saziningai mokanti ir uz jam nepadaryta darba ,ar sutiktum nuejas i parduotuve moketi uz duona ,mesa ,kurios nepirkai ,kelinta kadencija kazkas renka pati o protingu darbu nera ,jai nesugebat ,patys ir mokekit ,nubuskit zmones,kiek mes juos islaikysim ,juk musu mazeja o valdininku daugeja kaip karoladu vabalu ,kovot mes mokam ir gal jau laikas

  Prieš 4 mėnesių
 • Kodėl reikia mokėti už elektrą, dujas ir vandenį jei nesinaudoju? Ten yra skaitliukai, prie šiukšlių kibiro skaitliukai nepadarysi. Turi mokėti visi kurie turi nekilnojamojo turto Anykščių rajone.

  Prieš 4 mėnesių
 • Zinok

  atsakymas į: Šeip Nuoroda

  yra uzsieny tokiu vietu, kur siuksles sveria, ir moka uz ju svori. Gal ir i Anykscius sita technologija ateina?

  Prieš 4 mėnesių
 • Durneliui

  atsakymas į: Šeip Nuoroda

  Norint gauti užmokestį turi gauti paslaugą. Priešingu atveju ES tai vadinama prieverta, reketu ! Ar jūs vis dar LTSR tebegyvenate ? Aplinkui vien reketas, vagystes, pinigų plovimai ir prekyba poveikiu... Tarybinėje Lietuvoje to nebūdavo - mus saugodavo LTSR įstatymai !

  Prieš 4 mėnesių
 • LTSR žinovui

  atsakymas į: Durneliui Nuoroda

  Norite pasakyti, kad galiu nemokėti pastoviosios dalies nuo dujų?

  Prieš 4 mėnesių
 • Tu teisus

  atsakymas į: LTSR žinovui Nuoroda

  Paslaugos negyvai - tai kodėl turi mokėti ? Tai jau nebe vagystė - tai reketas vidury baltos dienos !

  Prieš 4 mėnesių
 • fass

  atsakymas į: Tu teisus Nuoroda

  Tada galima nemokėti už dujas?

  Prieš 4 mėnesių
 • Judai, kodėl neklausai Dievo ?

  atsakymas į: fass Nuoroda

  ...kiek dujų sunaudojai - už tiek ir sumokėk.. Jėzus gi pasakė.. : " Kas Ciesoriaus - tai jam ir atiduokite. O kas yra Dievo, tai yra jo..
  Kodėl išradinėjat kitokias taisykles ? Jei esi asilas - tai ant tavęs tik joti skirta....Dievo žodis, Amen..

  Prieš 4 mėnesių