Rugsėjo 12 d. 19:00
Anykščių r. Troškūnų ŠVČ. Trejybės bažnyčios požemių menė
Gyvo garso koncertas „Senų draugų baladės“ -  Yuki Deai, Hideki Sakomizu (Japonija)

 Frazė „apkeliavęs visą pasaulį“ dažniausiai būna laužta iš piršto. Tik ne šį kartą. Japonų muzikantas Hideki Sakomizu nesustodamas maišo visą pasaulį, aplanko skirtingus miestus, kuriuose groja akustine gitara ir švelniu, prikimusiu falcetu atlieka savo melodingas ir saldžias dainas. Tai puikus festivalio nowJapan draugas, kurį atlydi pianistas Yuki Deai. Įdomu tai, kad po pirmojo šių muzikantų apsilankymo 2013 m., jie tapo Lietuvos ambasadoriais ir pristatinėjo mūsų šalies kultūrą grįžę į Tokijų. Dar įdomiau, kad jie grįžta, nors yra sakę, kad lankytis tose pačiose vietose nėra jų tikslas. Nenuostabu, kad šį kartą japonų muzikos duetas  pasirinko savo koncertą pristatyti unikalia, inovatyvia kultūra garsėjančiame Troškūnų miestelyje, Anykščių rajone.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Super

  Nuoroda
  Prieš 4 mėnesių
 • Liuda

  Nuoroda

  Labai džiaugiames su draugais tuo, kas vyksta Troškūnuose.Toks mažas miestelis ir tokie gražūs dalykai.Kai tik turim galimybę, važiuojam su visa komanda.Sėkmės jums .

  Prieš 4 mėnesių
 • Ka

  Nuoroda

  Tu varai manę bulvių kasti, kai aš jų nesodinutu Afrika eik bananų rinkti

  Prieš 4 mėnesių
 • To ka

  atsakymas į: Ka Nuoroda

  Žmogų iš kaimo išvarysi, bet kaimo iš žmogaus niekada.Siūlau šviestis protą ir smegenis.zJaponija jums tikrai nepasiekiamas reikalas.

  Prieš 4 mėnesių
 • Fanas

  Nuoroda

  Nuostabu. Japonija mums visiems vis dar egzotika.Tikiuosi įkvėpsim gurkšnį Japonijos.

  Prieš 4 mėnesių
 • Žodžiu

  Nuoroda

  Užsidirba pinigus gerus

  Prieš 4 mėnesių
 • To žodžiu

  atsakymas į: Žodžiu Nuoroda

  Klausyk, tu tundra "žodžiu".Ar tu bent suvoki - kiek kainuoja bilietas iš Japonijos į Lietuvą vienam žmogui.Siaubinga skaityt, kai rašinėja žmonės išoperuotoms smegenimis.Eik bulvių kast.

  Prieš 4 mėnesių
 • Klausimas

  Nuoroda

  Kada kultūroje bus tvarka ir bus tokių renginių mūsų kaime.

  Prieš 4 mėnesių