Anykščių policijos pareigūnai, naujuosius mokslo metus pasitiko, skirdami didesnį dėmesį eismo saugumui, ypač ugdymo ir mokymo įstaigų prieigose. Policijos pareigūnai   ir policijos rėmėjai  budėjo prie pėsčiųjų perėjų, kad vaikams ir jų tėveliams kelias į mokyklą ir iš jos būtų tikrai saugus.


    Anykščių policijos pareigūnai taip pat  primena, kad prasidėjus naujiems mokslo metams, keliuose ir gatvėse padidėja transpoto priemonių srautai, eisme dalyvauja daugiau nepilnamečių eismo dalyvių,  todėl kviečia ir vairuotojus,  ir pėčiuosius būti dėmesingais, atidžiais ir tolerantiškais. Policininkai informuoja, kad rugsėjo mėnesį vykdys prevencines priemones, skirtas eismo saugumui užtikrinti : prieš pamokas ir po jų organizuos  reidus, skirtus transporto priemonėms, kurias vairuoja mokiniai, tikrinti; organizuos mokyklinių, maršrutinių autobusų ir kitų transporto priemonių,vežančių vaikus į mokyklas ir iš jų, vairuotojų blaivumo, transporto priemonių techninės būklės patikrinimus. Bus sustiprintos policijos pajėgos viešajai tvarkai ir eismo saugumui užtikrinti, ypatingą dėmesį skiriant prie mokyklų esantiems keliams (gatvėms), pėsčiųjų perėjoms ir kitoms masinėms žmonių susibūrimo vietoms (prekybos centrams, renginių vietoms ir pan.). Taip pat bus  skiriama daugiau dėmesio toms vietoms, kuriose gali linksmintis, girtauti (svaigintis) nepilnamečiai ir kiti asmenys.
    Anykščių policijos bendruomenės pareigūnės darželinukus ir pradinių klasių mokinius kviečia atvykti į Saugaus eismo kiemelį, įtvirtinti saugaus eimo žinių ir įgūdžių. Į pamokėles Saugaus eismo kiemelyje galima registruotis telefonais 8 646 80768 ir 8 698 52748.

 

Anykščių policijos komisarriato inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.