Traupio parapijos klebonas Gintautas Gudas laukia vyskupo sprendimo.
Panevėžio vyskupas Jonas Kauneckas nei paneigė, nei patvirtino žinių, kad Anykščių rajono Traupio parapijos klebonas Gintautas Gudas jau daug metų gyvena Panevėžyje su sugyventine ir kartu augina jų meilės vaisių - ketverių metų dukterį Panevėžio vyskupas Jonas Kauneckas nei paneigė, nei patvirtino žinių, kad Anykščių rajono Traupio parapijos klebonas Gintautas Gudas jau daug metų gyvena Panevėžyje su sugyventine ir kartu augina jų meilės vaisių - ketverių metų dukterį. "Bažnyčia neskuba", - taip trumpai pasakė vyskupas, žurnalistės paklaustas, ar bažnyčios vadovai jau ištyrė šį skandalingą atvejį.

"Panevėžio rytas" buvo pirmasis, pranešęs skaitytojams apie neįtikėtiną atvejį miesto rinkimų istorijoje. Su kunigu G.Gudu gyvenanti žinoma Panevėžyje daugiabučių gyventojų atstovė Gitana Mileikaitė Valstiečių liaudininkų partijos sąrašuose pretenduoja patekti į miesto tarybą.

Praėjusią savaitę prieš pasirodant straipsniui vyskupas J.Kauneckas buvo labai nustebintas žinios apie slaptą kunigo gyvenimą ir žadėjo viską išsiaiškinti.

Jo Ekscelencija sakė, jei faktai pasitvirtintų, apie G.Gudo kunigystę nebūtų ir kalbos, o vaikui tektų duoti bažnyčios išlaikymą. "Žmonių moralė degradavusi, tokios pačios problemos ir kunigijoje", - tada aiškino vyskupas

ELTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.