Tradicinėje pirmojoje Anykščių J.Biliūno gimnazijos mokinių pamokoje prie ,,Laimės žiburio“ Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius sveikindamas gimnazistus vadino juos būsimuoju Anykščių elitu. Pasak mero, iš respublikinės valdžios vis nuskamba pagyrimo žodžiai Anykščių J.Biliūno gimnazijai.

Prie ,,Laimės žiburio“ šventinį žodį tarė ir mokyklos direktorė Regina Drūsienė, Anykščių šv.Mato parapijos klebonas Petras Baniulis, mokyklos bendruomenės pirmininkė Sonata Veršelienė.

Šiemet gimnaziją turėtų lankyti 438 mokiniai.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Pataisymas

  Nuoroda

  Atsiprašom,nes gerb.Zabelevičienė jau senokai nebedirba šioje mokykloje,bet paliko ryškų malonų pėdsaką mokinių širdyse.

  Prieš 4 mėnesių
 • Pritariu"Sss"

  Nuoroda

  100 procentų jums pritariu!Tikrai yra keletas likusių mokytojų nuo ankstesnių laikų(kaip G.Zabelevičienė,V.Kvedarienė,liet.k.mokytojos,kai ir po kiek laiko susitikus jauti pagarbą ir dėkingumą,(nes šią mokyklą baigė mūsų atžalos).Šviesios atminties buvęs direktorius V.Bražėnas,kuris buvo tikras mokyklos šviesulys,nusipelnęs didžiulės pagarbos ir po šitiek metų!O kad būtų elitinė-pirmiausia reikia,kad mokyklos vadovai patys būtų tikri inteligentai,tada jais seks jų kolegos...Bet deja-kai kam tai neduota,nesvarbu kad dėvi ryškius" aprėdus"...

  Prieš 4 mėnesių
 • To paskut.koment.

  Nuoroda

  Marš pakeist bobutę! Ir grait!

  Prieš 4 mėnesių
 • Sss

  Nuoroda

  Biliuno elitine mokykla niekada nebuvo ir nera elitas ,cia tik musu kaime susireiksminimas,ji tik viena belikus ,tai nera vaikams kur eiti,o taip tai pagarbos ir elito vardo mokykla buvo ,tai Baranausko mokykla ,ten ir mokytojai kaip normalus zmones ,mokykla silta,o Biliunas visada dvelke ir dvelks Tarybiniais laikais,o Biliuno mokykla niekada nebuvo ir nebus silta,nors ir Biliuno mokykloj yra keletas geru mokytoju,bet dauguma tai ne mokytojo varda nesioja.

  Prieš 4 mėnesių
 • paskut.komentr.

  Nuoroda

  Tikrai nesimato pavydo,bet ateina laikas,kai tenka užleisti vietas jaunesniems,nors kaip bedžiugintų geri rezultatai.Kaip mokykla atsinaujins be jaunų veržlių mokytojų?O bobutėms nuoširdžiai padėkoti už triūsą ir lai likusį laiką skiria SAU,nes nežinom kada teks išeiti...

  Prieš 4 mėnesių
 • oi,...gal laikas praėjęs

  Nuoroda

  Na,pažiūrėkit į tų mokytojų rezultatus- puikūs! Nepavydėti, o džiaugtis reikia!

  Prieš 4 mėnesių
 • Oi oi oi!

  Nuoroda

  Kai kam matosi labai skalsi duona!

  Prieš 4 mėnesių
 • gal laikas praėjęs?

  Nuoroda

  ...ar taip jau visi mokytojai "elitiniai",jeigu dar randasi seniai išėjusios į pensiją?

  Prieš 4 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: gal laikas praėjęs? Nuoroda

  Ar taip sunku perskaityti tekstą? Meras kalbėjo apie gimnazistus. Kultūros , komentatoriai, kultūros... VISADA atsiminkit lazdą su dviem galais.

  Prieš 4 mėnesių
 • oi

  Nuoroda

  to Rasai ,tu gal jai pavydi?Puiki mokytoja,gera aktorė

  Prieš 4 mėnesių
 • Rasai

  Nuoroda

  Jei gali nevesti renginių, tai nevesk, duok jaunimui.Dėja, tavo.laikas praėjo , turi tai suprast.

  Prieš 4 mėnesių
 • Kažin,

  atsakymas į: Rasai Nuoroda

  kas būtų geriau pravedęs? Man tai tikrai buvo gražu. Ir liūdna už tuos anoniminius "elitinius" kolegas, kurie rodo, kad elitas šioj gimnazijoj ir yra tik mokiniai...

  Prieš 4 mėnesių