Anykščių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus duomenimis, šiais mokslo metais į vieną rajono mokyklą ateis daugiau mokinių nei praėjusiais metais.


" Mokinių skaičius mažėja visose bendrojo ugdymo rajono mokyklose, išskyrus vieną – Antano Vienuolio progimnazijoje planuojama, kad į mokyklą šiemet ateis 507 mokiniai, o 2018-2019 mokslo metais joje mokėsi 492 mokiniai", - informavo skyriaus vedėja Jurgita Banienė.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Įdomu?

  Nuoroda

  O kaip su keliais mokiniais Raguvėlės mokykloje?Gal sugrįžo išėjusieji iš Panevėžio?

  Prieš 9 mėnesių
 • sudie, mokykla

  Nuoroda

  Jau seniai man nuskambėjo Kurklių mokyklos skambutis, bet kaskart rugsėjo pirmąją vis prisimenu, kaip paskutinį kartą liūdni , kad tenka atsisveikinti su draugais, su mielais mokytojais,stovėjome bendrai fotografijai ant mokyklos laiptų.Jau užaugo beržai, kurie tuomet buvo dar visai liauni.Išėjome ieškoti savos dalios...Gera buvo žinoti, kad būsime laukiami, kad galėsime sugrįžti, nors mūsų suoluose sėdės kiti vaikai.
  Deja šiandien tokia graži mokykla visam laikui užveria duris.Gal tik negausaus būrelio pradinukų krykštavimas drums pertraukų tylą...
  Susimąstau, kas kaltas dėl šio šviesos žiburėlio užgesinimo..Nejaugi tik neigiama demografinė situacija? Bet juk daug kurkliečių išvažiuoja mokytis į kitas mokyklas Kodėl? Juk mokytojai darbštūs,jie mus paruošė taip , kad tapome ir bakalaurais, ir magistrais.Ačiū , mielieji.
  O tau, mokyklėle, sudie . Man baugu dėl neaiškaus tavo likimo...

  Prieš 9 mėnesių
 • ttttt

  Nuoroda

  Planuojama ,tai dar nerei6kia kad atejo

  Prieš 9 mėnesių