Molėtuose prasidėjo Anykščiams aktualių teismo posėdžių maratonas. Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmai šią savaitę ėmė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinamuoju yra buvęs Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis. Bylą nagrinėja teisėja Monika Benetė.

K.Tubis Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnų buvo sulaikytas šių metų sausio pabaigoje. Jam pareikšti įtarimai prekiavus poveikiu, kyšio ėmimu, siekiant sudaryti išskirtines sąlygas įsigyjant žemės sklypą bei išasfaltuoti keliuką į įmonės teritoriją Antrųjų Kurklių kaime. Vėliau K.Tubiui buvo paskirtos kardomosios priemonės. Viena jų - nušalinimas nuo mero pareigų. Į mero kabinetą po nušalinimo jis nebegrįžo.

Vykstant šiems procesams, K. Tubis pralaimėjo tiesioginius Anykščių rajono mero rinkimus.

 

Pinigai priimti tik antruoju bandymu

Trečiadienį, rugpjūčio 21-ąją, pirmajame K.Tubio baudžiamosios bylos teismo posėdyje Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Dalia Markauskienė perskaitė kaltinimus K.Tubiui, o pastarasis teismui davė parodymus.

Buvęs Anykščių rajono meras į teismą atvyko su dviem advokatais. K.Tubiui teisme atstovauja advokatai Giedrius Danėlius ir Arūnas Petrauskas.

K.Tubis kaltinamas prekyba poveikiu pagal tris epizodus. Pagal pirmąjį epizodą nurodoma, kad K.Tubis reikalavo atlygio iš anykštėno Rimvydo Kugio už tai, kad pažadėjo paveikti valdininkus, jog R.Kugio žmonos Karolės įmonei ,,Teradenta“ būtų suteiktas žemės sklypas Anykščiuose, Šaltupio g. 6 A (priešais parduotuvę ,,Raginta“ , - red. pastaba). Per trečiuosius asmenis R.Kugys pervedė 1000 eurų į K.Tubio visuomeninio rinkimų komiteto ,, Anykščių krašto labui“ sąskaitą.

Su tuo pavedimu išėjo nesusipratimas. R.Kugio pinigus į K.Tubio visuomeninio komiteto sąskaitą pervedė Daiva Gudavičienė, tačiau nustačius, kad 1000 eurų auka sudaro daugiau nei 10 proc. jos metinių pajamų, pinigus moteriai teko grąžinti. Antrą kartą 1000 R.Kugio eurų į K.Tubio komiteto sąskaitą pinigus pervedė Aušra Pakarklė. Tačiau ir A.Pakarklės auka buvo atmesta. Abi šios moterys neanykštėnės gydytojos.

Pažadėjo paveikti tarnautojus, kad būtų paklotas asfaltas

Antrajame epizode figūruoja verslininkas Darius Lackus ir jo įmonė VLI Timber. Anot kaltinimo, už nenustatyto dydžio, bet didesnį nei 1 MGL atlygį K.Tubis pažadėjo paveikti valstybės tarnautojus ir pasiekti, kad būtų išasfaltuotas kelias - įvažiavimas į įmonės teritoriją Antruosiuose Kurkliuose .

Darbas mainais į ligoninės auditą

Pagal trečiąjį epizodą K.Tubis kaltinimas, kad ,,priėmė nematerialų kyšį“ - sutarė, kad Anykščių rajono tarybos narys (dabar jau buvęs), į tarybą 2015-aisiais išrinktas pagal Arūno Liogės visuomeninio komiteto sąrašą Arvidas Pajuodis nesitrauks iš valdančiosios koalicijos ir padės balsavime rajono Taryboje dėl neeilinio Anykščių rajono ligoninės veiklos audito atlikimo mainais už darbo vietą.

Prokurorė D.Markauskienė teisme sakė, kad K.Tubis pažadėjo A.Pajuodžiui paveikti laikinąjį UAB ,,Anykščių vandenys“ direktorių Alvydą Gervinską, kad šis politiką įdarbintų savivaldybės valdomoje bendrovėje inžinieriumi.

STT įrašė pokalbius

Teisėsaugininkai, prieš sulaikydami tuometinį Anykščių rajono merą, surinko duomenis apie K.Tubio telefoninius pokalbius ir susitikimus.

Prokurorė D.Markauskienė vardijo dienas, kuriomis K.Tubis 2018-ųjų pabaigoje - 2019-ųjų pradžioje kalbėjosi telefonu su R.Kugiu (fiksuoti 9 pokalbiai). Taip pat ji teigė, kad R.Kugys šiuo laikotarpiu tris kartus lankėsi K.Tubio darbo kabinete, kartą su eksmeru susitiko savivaldybės administracijos kieme ir kartą - Anykščių menų inkubatoriuje.

Žadėjo į komitetą deleguoti žmoną

K.Tubis kaltinimus pagal visus tris epizodus neigė. Jis tikino, kad verslininkams stengėsi padėti todėl, kad sudaryti palankias sąlygas verslui yra mero pareiga, o pokalbius su A.Pajuodžiu jis vadino savotišku žaidimu, nes, pasak K.Tubio, pastarasis ne kartą elgėsi neadekvačiai.

Pasak K.Tubio, R.Kugys savo iniciatyva į visuomeninio komiteto sąskaitą per trečiuosius asmenis pervedė pinigus. ,,Aš pažinojau jo tėvus. Jie paprasti žmonės. /.../ Su Rimvydu susipažinau, kai jis atėjo prašyti pagalbos. Sakė, kad jam ,,nunešė daug pinigų“, prašė padėti per Rusijos, Baltarusijos teisėsaugą. Pasiūliau jam kreiptis į mūsų teisėsaugą“, - teismui apie pažintį su R.Kugiu kalbėjo K.Tubis. ,,Niekada nei iš R.Kugio, nei iš kitų asmenų nereikalavau jokių pinigų. Nesu nei taręsis, nei susitaręs, nei žadėjęs“, - teismui aiškino buvęs Anykščių rajono meras K.Tubis. Jis tikino, kad dar iki pažinties su R.Kugiu su jo tėvais buvo pažįstamas, turėjo ,,smulkių reikalų“.

Buvęs meras aiškino, kad, ieškodamas patalpų žmonos dantų klinikai ,,Teradenta“, R.Kugys jam skambinėjo ir rašėsi į priėmimus pas jį, kaip rajono vadovą. ,,R.Kugys prašė atlaisvinti Šaltupio g.1 patalpas, nes ten neva nelabai kas vyksta, bet pasikviečiau Turto skyriaus vedėją Audronę Savickienę, ji paaiškino, kad ten yra veikianti įmonė (dantų klinika DPC - red.past.), ir aš R.Kugiui pasakiau, kad to nebus“, - teisme kalbėjo K.Tubis. Buvęs meras dėstė, kad R.Kugiui siūlė įvairias patalpas, bet jam jos netiko ir tada jis pradėjo norėti žemės sklypo. ,,Lyg tarp kitko paklausiau, ką jis galvoja apie rinkimus. R.Kugys atsakė, kad mane laiko geriausiu kandidatu, o Dalio Vaigino dienos, pasak jo, jau praėjusios. Jam pasiūliau eiti su manimi į komitetą. R.Kugys sakė pasiūlysiąs žmonai, nes ji vietinė, žinoma anykštėnė“, - dėstė K.Tubis.

,,Paskui jis vėl atvyko dėl sklypo. Man atrodė logiška pagreitinti procedūras. Visada reaguodavau, kai kreipdavosi žmonės“, - teismui aiškino buvęs rajono vadovas. Pasak K.Tubio, per tą susitikimą jis R.Kugiui rodė dokumentus, aiškino, kad sklypas yra regioninio parko teritorijoje, kur pastatų aukštingumus nustato architektai.

,,Kaip seni pažįstami, kalbėjomės ir apie rinkimus. Paklausiau dėl jo žmonos dalyvavimo komitete, R.Kugys atsakė, kad neturėjęs laiko su ja pasikalbėti. O kai vėliau jo dar kartą to paties paklausiau, atsakė: ,,Žmona dirba ir neturi laiko“. Bet juk telkti rinkėjus yra normalus procesas“, - teisme sakė politikas. K.Tubis atskleidė, jog kai R.Kugiui pranešė, jog bus paskelbta sklypo, esančio Šaltupio g. 6A nuoma, verslininkas atsakęs - ,,Skolingas neliksiu“. ,,Paskui į ausį pašnibždėjo, kad Vytenis Daunoras planuoja projektuoti statinį tuo adresu. Aš jam atsakiau, kad dar neaišku, kas laimės nuomos aukcioną“,- apie santykius su R.Kugiu kalbėjo eksmeras.

Jis aiškino, kad jam nuostabą sukėlė, kodėl Anykščių savivaldybės administracijos architektūros ir urbanistikos skyrius, rengdamas valdiškų sklypų, kuriuos galima nuomoti privatininkams, planą, neįtraukė Šaltupio g. 6 A esančio sklypo. Buvęs meras tikino, kad tik iš R.Kugio kalbos jis supratęs, kad Šaltupio g. 6A sklypo nuomai nebus skelbiamas aukcionas, ir liepęs tuometiniam Anykščių savivaldybės administracijos direktoriui Audroniui Gališankai atlikti patikrinimą. Tačiau A.Gališanka nieko nedaręs, nes neva nenorėjęs bloginti mikroklimato.

Aukotojos asmens kodą pranešė SMS žinute

Vienas iš susitikimų vykęs Anykščių menų inkubatoriuje, nes K.Tubis aiškino neturėjęs laiko ir R.Kugiui galėjęs skirti tik kelias minutes per pertrauką tarp renginių. Tame susitikime R.Kugys eksmerui pasakęs, kad paaukosiąs 1000 eurų. ,,Savo vardu sakė nenorįs, nes aukotojai vieši. Prasidės komentarai, žeminimai. Paskui R.Kugys paskambino, pranešė, kad D.Gudavičienė komitetą parėmė 1000 eurų“,- teismui nurodė K.Tubis.

O mero ir verslininko susitikimas savivaldybės kieme, pasak K.Tubio, vyko todėl, kad susirgo verslininko tėvas, o ligoninėje netvarka ir R.Kugys prieš tai paskambinęs atlėkė į savivaldybės kiemą pasiskųsti.

Kaip ,,vaikščiojo“ komiteto pinigai, K.Tubis tikino labai nesidomėjęs - apie D.Gudavičienės aukos grąžinimą jis sakė buvęs informuotas, tačiau kad ,,įkrito“ D.Pakarklės auka, jam nebuvę pranešta. Dar jis sakė, kad yra gavęs iš R.Kugio žinutę, kurioje įrašytas asmens kodas (matyt, aukotojos asmens kodas - red. .past.).

Verslininkas sužavėjo vadybos gebėjimais ir intelektu

Neigdamas kaltę dėl antrojo epizodo, K.Tubis kalbėjo, kad jis gerai pažino VLI Timber vadovus Darių ir Rimantą Lackus. K.Tubis teismui sakė kartą dalyvavęs įmonės baliuje ir likęs sužavėtas darbuotojų santykių, šiuolaikinės vadybos.

Buvęs Anykščių rajono meras K.Tubis aiškino, kad, kai D.Lackus ėmė domėtis kelio į jo įmonę remonto galimybėmis, jis tame neįžvelgė jokio kriminalo. Pasak K.Tubio, jis pasikvietė Statybos skyriaus ekonomistą Nikolajų Stanislavovą, kuris nurodė, kad yra programa, pagal kurią finansuojamas privažiavimų prie įmonių remontas. Taip pat jis sakė, kad davęs nurodymą VLI Timber kelią, esantį Antrųjų Kurklių kaime, apžiūrėti Kurklių seniūnui Algimantui Jurkui. ,,Kelių klausimą spręsti buvo įprastinė veikla. Bet nei Kurklių seniūnas, nei N.Stanislavovas apie įvažiavimą neinformavo ir aš nebesirūpinau“, - kaip baigėsi VLI Timber kelio klausimas, teisme kalbėjo buvęs Anykščių rajono vadovas.

,,D.Lackus sužavėjo savo intelektu, strateginiu mąstymu ir pasiūliau jam dalyvauti rinkimuose. Jis susidomėjo. /.../Jokių pinigų, jokių reikalavimų, jokio spaudimo nebuvo./.../ Gruodžio 17 dieną susitikome mano kabinete. Jis paaiškino, kad eiti kartu į rinkimus jam siūlė ir kiti. Informavo, kad buvo seniūnas apžiūrėti kelio. Daugiau kalbų su D.Lackumi nebuvo. Paramos neprašiau“, - teismui sakė politikas, taip pat jis nurodė, kad D.Lackus į komiteto sąrašą nėjo, nes tvirtino, kad mokosi ir politikai neturi laiko.

Arvidas Pajuodis rodė

nepadorius gestus?

Aiškindamasis dėl trečiojo epizodo, pagal kuri yra kaltinamas, K.Tubis dėstė visą santykių su tuometinės rajono Tarybos nariu A.Pajuodžiu eigą.

Pasak eksmero, A.Pajuodis buvo valdančiosios daugumos narys, gerai lankė Tarybos posėdžius, bet po metų jis ėmė prašyti darbo.

Kai pagal LSDP sąrašą į Anykščių rajono tarybą išrinktas, bet prie valdančiosios daugumos prisišliejęs Alvydas Gervinskas tapo UAB ,,Anykščių vandenys“ direktoriaus pavaduotoju, o įmonės direktoriui Arvydui Katuokai išėjus į pensiją - laikinuoju bendrovės direktoriumi, UAB ,,Anykščių vandenys“ nusprendė įsidarbinti ir A.Pajuodis. Priminsime, jog A.Gervinskas buvo ir K.Tubio visuomeninio rinkimų komiteto ,,Anykščių krašto labui“ pirmininkas, o socialdemokratų sąraše į Tarybą jis kandidatavo, nes Artūro Zuoko liberalai, kurių Anykščių skyriaus vadovu buvo A.Gervinskas, savo kandidatų sąrašo 2015-ųjų savivaldos rinkimuose nesudarinėjo.

,,Spalio mėnesį į mano kabinetą užėjo A.Pajuodis ir pareikalavo atleisti A.Gervinską iš pavaduotojų, o jį paskirti į šias pareigas./.../Daug ir nepagrįstai norėjo, jam tik jo nauda buvo svarbi“, - teismui apie buvusį bendražygį aiškino eksmeras.

Pasak K.Tubio, A.Pajuodis ne vieną kartą elgėsi neadekvačiai. UAB ,,Anykščių šiluma“ dirbo A.Pajuodžio žmona, o kai ji išėjo iš darbo, pasak K.Tubio, A.Pajuodis užsipuolęs ir jį, ir UAB ,,Anykščių šiluma“ direktorių Virgilijų Vaičiulį. ,,A. Pajuodis V. Vaičiulį įžeidinėjo ne tik žodžiais, bet ir gestais. Mintyse nusprendžiau, kad su A.Pajuodžiu santykius nutrauksiu./.../ A.Gališankai ir A.Gervinskui papasakojau apie nemalonų pokalbį su A.Pajuodžiu. Paskui jis vėl užėjo ir pradėjo aiškinti, kad išeis iš koalicijos, jei negaus darbo“, - teismui kalbėjo K.Tubis.

A.Pajuodis visgi buvo įrašytas į K.Tubio visuomeninio rinkimų komiteto ,,Anykščių krašto labui“ kandidatų į Anykščių rajono tarybą sąrašą. Tačiau jis A.Pajuodžiui skyręs tik 30-ąją vietą, nes nenorėjęs, kad šis pakliūtų į Tarybą. K.Tubis A.Pajuodžiu sakė nepasitikėjęs, net Tarybos narį, pagal liberalų sąrašą išrinktą Donatą Tuską perspėjo, kad atsargiai su juo bendrautų. ,,Aš su A.Gervinsku ir A.Gališanka kalbėjau, kad priimti A.Pajuodžio į ,,Anykščių vandenis“ nederėtų“, - tikino kaltinamasis, kad ne tik nereikalavęs, jog A.Pajuodžiui būtų savivaldybės valdomoje bendrovėje surastas darbas, bet atvirkščiai - pats pataręs jo neįdarbinti.

Ligoninės auditas buvo

prioriteto klausimas

Grįždamas prie ligoninės audito klausimo, dėl kurio jis išskirtinai derėjosi su A.Pajuodžiu, K.Tubis sakė, jog šis klausimas buvęs to laiko aktualija.

,,Ligoninė 2017 m. patyrė 174-180 tūkst. nuostolių. Į mane kreipėsi Vaida Klimkevičienė (prieš Naujuosius metus mirusi gydytoja - red.past.), išsakė daug negerų dalykų apie ligoninę. Vėliau V.Klimkevičienė suorganizavo susitikimą su gydytojomis“, - teismui dėstė buvęs Anykščių rajono meras.

Jis tvirtino, kad ligoninėje buvo baisi netvarka, o vos kelis ar keliolika pacientų per metus priėmusiam gydytojui, traumatologui ortopedui, išmokėta 11 tūkst. eurų (omenyje turimas buvęs ligoninės direktorius Dalis Vaiginas, vėliau mero rinkimuose dalyvavęs kaip ,,valstiečių“ partijos kandidatas, - red. pastaba).

Neatvažiuosi - išsiveš

Ketvirtadienį, rugpjūčio 22-ąją, Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmuose iš esmės buvo nagrinėjamas pirmasis bylos epizodas.

Į apklausą buvo iškviestos A.Pakarklė, D.Gudavičienė, buvusi K.Tubio visuomeninio komiteto ,,Anykščių krašto labui“ finansininkė Gražina Linkevičienė bei R. ir K. Kugiai. Pastarieji tyrimo pradžioje turėjo įtariamųjų statusą, tačiau po to, kai savo kaltę pripažino, tapo liudininkais. D.Gudavičienė į teismą neatvyko. Ji telefonu pranešė, kad turėjo skubiai išvykti į ligoninę, nes į medikų globą pateko jos motina.

Kugių liudijimas buvo nukeltas į antrąją posėdžio dalį, nes šalys sutarė, kad sutuoktinių apklausa truks gerokai ilgiau nei kitų liudininkų.

A.Pakarklė teisme liudijo, kad pervesti 1000 eurų į K.Tubio visuomeninio rinkimų komiteto sąskaitą jos paprašė draugė K.Kugienė.

,,Paprašė manęs neklausinėti, kodėl reikia to pavedimo“, - teismui sakė A.Pakarklė. Ji aiškino politika nesidominti, o K.Tubis nei kaip meras, nei kaip politikas jai nebuvo įdomus. Po to, kai A.Pakarklė pervedė pinigus K.Tubio komitetui, ji gavo pavedimą iš K.Kugienės. ,,Po poros dienų paskambino iš STT: čia ir dabar turiu atvažiuoti, nes, jei neatvažiuosiu, - išsiveš“, - kaip nemaloni istorija rutuliojosi toliau, teismui aiškino jauna moteris.

Pervesti komitetui 1000 eurų jai buvo grąžinti, o ji savo ruožtu pinigus sugrąžino K.Kugienei.

Aukotojos nerado registre

Buvusi K.Tubio visuomeninio komiteto iždininkė G.Linkevičienė teismui aiškino, kad ji turi privačią buhalterijos įmonę ir su eksmero komitetu rinkimų laikotarpiui buvo sudariusi sutartį dėl šio politinio darinio buhalterijos tvarkymo.

Teisme liudijusi G.Linkevičienė aiškino, kad visus finansinius komiteto reikalus aptarinėjo ne su K.Tubiu, o su komiteto pirmininku A.Gervinsku. ,,Kiekvieną auką reikėjo patikrinti valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Jei aukotojas nedeklaravo pajamų ar nepakanka pajamų - auka nėra priimama“, - aiškino finansininkė. D.Gudavičienės auka buvo nepriimta todėl, kad komitetui pervesti 1000 eurų yra daugiau nei 10 proc. jos metinių pajamų, o A.Pakarklės auka buvo nepriimta todėl, kad, pasak G.Linkevičienės, ,,registre nerado tokio gyventojo“.

G.Linkevičienė tikino, kad apie šias aukotojas ,,gal“ kalbėjo su A.Gervinsku, o su K.Tubiu ji sakė bendravusi tik po antrojo rinkimų turo, kai reikėjo padengti likusias komiteto skolas.

A. Pakarklės auka į komiteto sąskaitą ,,įkrito“ sausio 25-ąją, o sausio 28-ąją G.Linkevičienė jau buvo apklausta STT.

Vadino Kęstučiu

Iš Kugių poros pirmąją nuspręsta apklausti K.Kugienę. ,,Vyras nužiūrėjo vieną sklypą ir žadėjo paderinti su Kęstučiu“, - kaip prasidėjo įvykiai, teisme pasakojo dantų klinikos UAB ,,Teradenta“ vadovė ir savininkė K.Kugienė. ,,Kęstutis pasakė, kad mums gali padėti išsinuomoti tą sklypą. /.../Vyras sakė, kad reikalai juda“, - dėstė verslininkė. Ji teismui aiškino, kad 1000 eurų į komiteto sąskaitą pervedė todėl, kad tokia suma buvo įvardyta - ,,man įvardijo vyras, o vyrui – Kęstutis“.

K.Tubį Kęstučiu teisme K.Kugienė liovėsi vadinti po to, kai teisėja M.Benetė subtiliai perklausė, ar, kai liudininkė kalbanti apie Kęstutį, tai ji omenyje turinti Kęstutį Tubį.

Kugiai nenorėjo, kad sąrašuose matytųsi jų pavardės

K.Kugienė kalbėjo, kad trečiųjų asmenų, kurie atliktų pavedimą į visuomeninio komiteto sąskaitą, ieškojo todėl, kad nenorėjo, jog jų pačių pavardės figūruotų tarp aukotojų.

Pirmiausia K.Kugienė kreipėsi į savo motinos draugę D.Gudavičienę. Ji į Kauną nuvežė grynais 1000 eurų, D.Gudavičienė padarė pavedimą, tačiau auka buvo atmesta. ,,Man vyras pasakė, kad grąžino pinigus, ir reikia ieškoti kito žmogaus. Manau, jam pasakė meras. Vyras pasakė, kad reikia vėl pervesti pinigus ir kuo greičiau“, - teismui kalbėjo odontologijos kliniką ,,Teradenta“ turinti verslininkė.

Teisėja M.Benetė K.Kugienės klausė apie konkuruojančią įmonę – odontologijos kliniką DPC. K.Kugienė sakė žinanti, kad DPC Anykščiuose turi kliniką Šaltupio gatvėje, visai šalia sklypo Šaltupio 6A, į kurį pretendavo Kugiai.

K.Kugienė turėjo lapuką, kuriame nurodyta K.Tubio visuomeninio rinkimų komiteto sąskaita, rekvizitai. ,,Lapuką, manau, vyras gavo iš mero. Man lapuką jis perdavė pietaujant“, - kaip gavo lapelį su komiteto rekvizitais, atskleidė K.Kugienė.

Nenorėjo stoti į partiją, bet norėjo atsidėkoti

,,Kokių tikslų turėjote, pervesdami pinigus? Kas inicijavo auką?“ - liudininkės klausė prokurorė D.Markauskienė. ,,Toks buvo susitarimas. Į partiją stoti nenorėjome, reikėjo kitaip atsidėkoti, atsilyginti“, - į prokurorės klausimus atsakė liudininkė.

,,Ar vyras sakė, kad K.Tubis prašė šios aukos?“ - liudininkės klausė K.Tubio advokatas G.Danėlius. ,,Taip. Menų inkubatoriuje paprašė aukos“, - atsakė K.Kugienė.

Ir trečiadienio, ir ketvirtadienio teismo posėdžiuose skambėjo architekto V.Daunoro pavardė. Tiesa, kol kas besiginančioji pusė neatskleidžia, kokią įtaką bylai gali turėti Kugių pažintis su šiuo architektu. ,,Ar jūsų vyras bendravo su architektu V.Daunoru?“ - klausė G.Danėlius. K.Kugienė sakė, jog V.Daunoras projektavo dabartines ,,Teradentos“ patalpas.

Politikas Lukas Pakeltis vadybininkui pervedė didelę sumą

Dar vėliau advokatai nuėjo ir iki Luko Pakelčio bei jo bendrovės ,,ESSPO“.

Priminsime, kad L.Pakeltis - Anykščių liberalų lyderis. 2015 metais ši partija į Anykščių rajono merus atvedė ir nepartinį pensininką K. Tubį, buvusį Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotoją. Po nepilnų dviejų metų liberalai ir meru išrinktas K. Tubis susipyko, jų deleguoti į rajono savivaldybės administraciją žmonės išėjo iš darbo su trenksmu, o liberalai rajono taryboje perėjo į opoziciją. 2019 metų rinkimuose L. Pakeltis buvo K. Tubio priešininkas – jis pats kandidatavo į Anykščių rajono merus.

R.Kugys dirba L.Pakelčio įmonėje ,,ESSPO“ vadybininku.

,,2018 metų pabaigoje L.Pakeltis pervedė jūsų vyrui 10 tūkstančių eurų“, - į K.Kugienę kreipėsi K.Tubio advokatas. Ir nors prokurorė D.Markauskienė bandė stabdyti piniginių L.Pakelčio ir R.Kugio santykių nagrinėjimą, motyvuodama, kad tai nėra susiję su byla, tačiau teisėja M.Benetė leido šį aiškinimąsi tęsti. K.Kugienė sakė, kad iš L.Pakelčio jos vyras gavo 13 tūkst. eurų, o advokato paklausta apie pinigų grąžinimą verslininkui atsakė, jog, jos žiniomis, pinigų grąžinti L. Pakelčiui nereikės.

Teisinosi, kad prašė už sklypą paramos

Ketvirtadienio teismo posėdžio ,,vinimi“ visgi tapo R.Kugio liudijimas. Jį prie sienos rėmė ir abu advokatai, ir pats kaltinamasis K.Tubis.

,,Viskas prasidėjo prieš Naujuosius metus. Į K.Tubį kreipėmės dėl sklypo - ar būtų galimybė nusipirkti, išsinuomoti. Iš esmės atsakymas buvo teigiamas, tarėmės dėl ilgalaikės sklypo nuomos. /.../Visas blogumas - mūsų prašė paremti K.Tubio komitetą. Buvo paprašyta paremti per kitą asmenį, taip ir padarėme - parėmėme per kitą asmenį. /.../ K.Tubį seniai pažįsta tėvai, pačiam teko sveikintis prieš daugelį metų. Į klinikos atidarymą buvome merą pakvietę. Visuomet K.Tubiu pasitikėjau ir tikėjau, kad jis laimės mero rinkimus“, - teisme kalbėjo R.Kugys.

Jis aiškino, kad sklypą Šaltupio g. 6A surado per regia.lt puslapį, o į K.Tubį kreipėsi todėl, kad jis buvo meras. Teisėjos M.Benetės paklaustas, iš kur gavo K.Tubio telefoną, R.Kugys atsakė: ,,Telefono greičiausiai tėvuko paprašiau“.

,,Į politinę veiklą vieną ar du kartus kvietė. Manau, kai susitikdavome, kiekvieną kartą meras grįždavo prie politikos./.../ K.Tubis sakė, kad sklypo pirkti negalima, bet galima išsinuomoti, ir sakė, kad padės sutvarkyti, padės išsinuomoti. Daugiau nei komiteto parėmimo iš mūsų pusės nereikėjo padaryti. ,,Procesas vyksta“, - paprastai atsakydavo K.Tubis, kai jo paklausdavau, kas vyksta su sklypu./.../Tikėjau Kęstučio žodžiu. Jeigu pasakė, kad gausiu - tikėjau, kad gausiu . /.../Nebuvo kalbų apie kažkokius sklypo nuomos konkursus ar aukcionus. Ar bus galima statyti dviejų aukštų pastatą? - paklausiau K.Tubio. Jis ant lapelio užrašė ,,suderinsim“ ir lapelį pasiėmė atgal. Man pasirodė keista, kad ant lapelio užrašė. Kvietė dalyvauti rinkimuose, bet politika mūsų nedomino. Tada išėjo šneka paremti komitetą - pervesti pinigų. K.Tubis sakė pervesti per trečius asmenis, o kitam susitikime įvardijo sumą. Lyg ir atsipirkimas nuo dalyvavimo politikoje“, - pasakojimą tęsė R.Kugys.

Prokurorė D.Markauskienė liudininko klausė, kodėl reikėjo aukoti per trečius asmenis. R.Kugys atsakė, jog toks buvęs K.Tubio pageidavimas. ,,Kad nesimatytų mūsų, kaip aukotojų, nes mes planuojame išsinuomoti sklypą“, - kam tie tretieji asmenys, atskleidė R.Kugys. Į prokurorės klausimą, iš kur Kugiai sužinoję komiteto rekvizitus, R.Kugys atsakė: ,,Gavau Menų inkubatoriuje susitikimo metu rekvizitus ant lapelio. Kęstutis važiavo į fotosesiją ir pakvietė atvažiuoti į Menų inkubatorių. Menų inkubatoriuje aš paklausiau, kokią sumą pervesti - šimtus ar tūkstančius? Atsakė, kad tūkstantis būtų gerai.“

R.Kugys tvirtino, kad apie tai, jog pirmajai aukotojai D.Gudavičienei grąžinta auka, jam pranešė pats K.Tubis. Taip pat R.Kugys sakė, kad vienos aukotojos asmens kodą K.Tubiui nusiuntė SMS žinute, o kitos - padiktavo kalbėdamas telefonu.

,,Esate į K.Tubį kreipęsis dėl verslo santykių su Martinkumi? Ko prašėte?“ - R.Kugio klausė advokatas R.Danėlis. ,,Prašiau, ar galėtų padėti. Turėjau problemų su Rusija. Martinkus prisidėjęs prie tų pinigų vagystės. Maniau, kad K.Tubis gali patarti. Bet niekas nevyko“, - atsakė R.Kugys.

Po to R.Kugys buvo klausinėjamas, ar prašė, jog K.Tubis nutrauktų savivaldybės patalpų nuomos sutartį su DPC klinika ir šias patalpas išnuomotų ,,Teradentai“. Verslininkas pripažino, jog šiomis patalpomis domėjosi.

L. Pakelčio tūstančiai esą buvo paskola

,,Ar dėl aukos teko bendrauti su savo draugu Kalade?“ - toliau R.Kugį spaudė advokatai. ,,Galbūt“, - atsakė liudininkas. ,,Pokalbyje su Kalade minimi narkotikai. Ar jūs vartojate narkotikus?“ - verslininko klausė advokatas G.Danėlis. Kodėl teismo posėdyje kelis kartus minėti narkotikai, paaiškėjo vėliau, kai buvo perklausytas R. Kugio ir jo vaikystės draugo Romualdo Kaladės STT įrašytas telefoninis pokalbis.

,,Ar L.Pakeltis nėra pervedęs pinigų 2018 metų pabaigoje?“ - klausimą uždavė advokatas G.Danėlis. Prokurorei bandant stabdyti L.Pakelčio pinigų linijos nagrinėjimą teisme, advokatas aiškino, kad jis šį klausimą kartoja antrajam iš sutuoktinių, todėl kad ,,liudytojai galimai buvo papirkti tokiu būdu“.

Teisėjai M.Benetei leidus toliau nagrinėti L.Pakelčio pinigų temą, R.Kugys sakė, kad iš L.Pakelčio gavo ,,gal 15 tūkstančių“, tačiau tai yra paskola, kurios sąlygos nurodytos sutartyje.

R.Kugys aiškino, kad žmonai apie paskolą nesakė, nes, jo nuomone, tai nėra reikšminga informacija.  

Kai STT klausosi - geriau nejuokauti

K.Tubio advokatų prašymu teisme buvo perklausytas telefoninio pokalbio tarp R.Kugio ir R.Kaladės įrašas bei trijų R.Kugio ir K.Tubio susitikimų įrašai.

Tiesa, pastarieji įrašai - teismo salėje sunkiai girdėjosi, bet šalys turi tų įrašų stenogramas.    

O pokalbis tarp R.Kugio ir R.Kaladės buvęs gana linksmas:

-Sergi?

-Kaulus laužo.

-Nuo ko?

-Nuo narkotikų.

-Aš tau sakiau, kad staigiai negalima mest, - bus lomkės.

Panašiai taip sausio 14-osios pokalbio pradžioje komunikavo bičiuliai.

Po šios įžangos R.Kugys ir R.Kaladė dar aptarė Dakaro ralį, kol galų gale perėjo prie esminės temos - paramos K.Tubio komitetui.

R.Kugys prašė R.Kaladę paremti partiją, o šis to daryti per savo įmonę nepageidavo, sakė, kad jo ,,mokesčiai netvarkingi“. ,,Ką aš žinau...Kai įmonė neuždirba daug pinigų, o remia partiją - įdomiai atrodo. Skambino man ir daktaras Vaiginas. Reik kažką pafilmuoti. Svaigsta per ,,facebook“-ą, pi..a. Kaip vaikas, žaislą gavęs. Klausia... aš patyliu. Man moralinė dilema, tokie man nepatinka“, - savo politines pažiūras STT deklaravo R.Kaladė.

Kai R.Kugys galų gale R.Kaladei pasakė, jog reiks paremti K.Tubio komitetą, R.Kaladė entuziazmo taip pat nerodė. Beje, R.Kugys, prieš įvardydamas paramos gavėją, ieškojo lapelio, kuriame užrašyta, kaipgi tas K.Tubio politinis darinys vadinasi, o pavadinimą išgirdęs R.Kaladė ,,googlino“, ieškodamas informacijos apie K.Tubį ir apskritai apie komitetus. ,,Neturi šaibų, kad eitų į rinkimus?“ - retoriškai klausė R.Kaladė. ,,Per daug reikalų ir per mažai naudos. Dar sakytum - iš idėjos remiu. Iš idėjos aš ,, Laisvės TV“ remiu. K.Tubis niekada man nepatiko, neturiu jam šiltų jausmų“,   - dalyvauti ,,projekte“ nebuvo linkęs R.Kaladė. Jis draugui patarė pasiieškoti kelių ,,rėmėjų“, kurie pervestų po mažesnę sumą - ne taip kris į akis.

Po šio pokalbio perklausos R.Kugys išgirdo kelis advokatų ir paties K.Tubio klausimus. ,,Ar STT pareigūnus informavote apie nesutvarkytus draugo mokesčius?“ - klausimą, į kurį, žinoma, atsakė ,,ne“, išgirdo R.Kugys.

K.Tubis liudininko klausė, kodėl ,,Teradenta“ remia savivaldybės organizuojamas šventes. R.Kugys aiškino, kad tik dėl įmonės reklamos.

Iš advokatų nuskambėjo ir klausimas R.Kugiui apie tai, ar STT jį instruktavo, kaip turi elgtis teisme.

Posėdžio pabaigoje ataka prieš liudininką

Perklausius tris STT įrašytų pokalbių tarp R.Kugio ir K.Tubio, vykusių mero kabinete, įrašus, panašu, kad apie pinigus kalbėta tik viename iš jų.

Po to, kai K.Tubis R.Kugiui pasakė, kad jo sklypo reikalai juda, verslinkas pažadėjo: ,,Skolingas neliksiu“. ,,Aš pats gerai gyvenu. Gerą 862 eurų pensiją gaunu. Jei galėsi ir norėsi, paremsi mūsų komitetą, biški“, - R.Kugiui atsakė K.Tubis.

Šiame, geriausiai girdimame pokalbyje R.Kugys pasakė K.Tubiui, kad nei jis, nei jo žmona į komitetą neis, o tuometinis meras verslininkui aiškino, kokie jo sklypo reikalai ir gana ilgai kalbėjo, kokius prasižengimus padarė tuometinė Anykščių verslo informacijos centro direktorė Renata Gudonienė, beje, rinkimuose į savivaldybės tarybą kandidatavusi ir išrinkta ,,valstiečių“ partijos sąraše. Priminsime, kad K. Tubis, spausdamas R. Gudonienę dėl jos neva padarytų prasižengimų darbe, taikė neįprastą vadybos taktiką - buvo pasiuntęs savivaldybės ūkvedį antspauduoti direktorės kabineto durų. Po šio akto R. Gudonienė parašė pareiškimą išeiti iš darbo.

,,Bandėt įtikinti, kad, jei nebus aukos, - nebus nuomos. Bet pasakėt, kad į sąrašą neisit, o K.Tubis nepasakė, kad sulėtės procesai“, - lyg klausė, lyg teigė advokatas G.Danėlis. ,,Paremsi mūsų komitetą, kiek galėsi, biški“, - ,,Kaip šią frazę supratote?“ - klausimą, kuriame taip pat pakankamai aiškus atsakymas, liudininkui uždavė prokurorė D.Markauskienė. ,,Supratau, kad kitaip nepavyks išsinuomoti sklypo“, - atsakė R.Kugys.

Suteikus teisę klausimus liudininkui užduoti K.Tubiui, šis pabėrė jų visą šūsnį.

Dauguma kaltinamo eksmero klausimų buvo apie faktinius įvykius, aplinkybes, apie tai, kada ir apie ką jiedu šnekėjosi. K.Tubis kalbėjo pakeltu tonu (arba, sakykim, emocingai), kaip mokytojas su mokiniu. Nuo K.Tubio atakų R.Kugys, regis, net sumažėjo ir dažniausiai atsakinėjo: ,,neprisimenu“ arba ,,negaliu pasakyti“.

Šią savaitę vyks dar du K.Tubio bylos teismo posėdžiai.

Toliau bus nagrinėjamas pirmasis bylos epizodas, liudininkais kviečiami penki asmenys.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Max A Bent

  Nuoroda

  Ar jums reikia skubios paskolos, kad išvalytumėte skolas, ar jums reikia nuosavybės paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Ar jus atmetė bankai ir kitos finansinės agentūros? Ar jums reikia paskolos konsolidavimo ar hipotekos? Neieškokite daugiau kaip mes čia, kad visos jūsų finansinės problemos taptų praeitimi. Susisiekite su mumis el. Paštu:

  oceanfmortgages@gmail.com
  oceanfmortgages@gmail.com

  Tai yra „Ocean Finance“ hipotekos. Mes siūlome paskolas tiems, kurie domisi pagrįsta 2% palūkanų norma. Diapazonas svyruoja nuo 5 000,00 USD iki daugiausia 100 000 000,00 USD.

  Prieš 4 mėnesių
 • Sss

  atsakymas į: Max A Bent Nuoroda

  Pas Dainiuka kreiptis reikia,taip,oho kaip praturtejo.

  Prieš 4 mėnesių
 • As

  Nuoroda

  Dainiukas taip bizni varo su zemem atiminedamas jis zmoniu,ir tada susituoks abu su savo sugyventine ,nes ji labai biednos seimos,ir tada ji bus jau turtinga va nu cia kaip toj pasakoh

  Prieš 5 mėnesių
 • To"Sss"

  Nuoroda

  Kodėl žemėtvarkos darbuotojai tyli,kai juos visus mulkina tas "garsusis"Dainiukas Petrauskas?Visi mato,visi nepatenkinti Petrausko kai kuriais veiksmais,bet tyli?O kai dauguma tyli ar "apsimeta"jog nemato tokiems petrauskiukams labai paranku...

  Prieš 5 mėnesių
 • tyli, nes visi žino

  atsakymas į: To"Sss" Nuoroda

  kad tuoj jis bus pašalintas iš šio "aruodo"...

  Prieš 5 mėnesių
 • Sss

  atsakymas į: tyli, nes visi žino Nuoroda

  Nu jo gal ir bus pasalintas sitas eferistas,bet kiek prisilobe is zmoniu,senu zmoniu kuriuos lengva apknisinet,slykstu i toki snuki ir ziuret,slykstyne,kad tik greiciau isspirtu ,gana vogt.

  Prieš 5 mėnesių
 • Sss

  atsakymas į: To"Sss" Nuoroda

  Dainiukas taip suka bizni,dabar susituoks gal su savo sita lusnyno, biedana sugyventine.ir tada jau bus turtinga.,nu cia kaip toj pasakoj

  Prieš 5 mėnesių
 • As

  atsakymas į: To"Sss" Nuoroda

  Ten Anyksciu zemetvarkoj daug darbuotoju dainiukas turi nuo savo sugyventines krasto garsiuju Kurkliu km,pries dainiuka jie net ant keliu klumpa ,taip klauso jo eferisku paliepimu,nepanasu kad jis nepatiktu zemetvarkos darbuotojams,vadinasi bendras visu biznis.

  Prieš 5 mėnesių
 • Sss

  atsakymas į: To"Sss" Nuoroda

  Va toki kaip Dainiukas Petrauskas tikrai reikia kisti i cype,va cia eferistas,ir vagis ,kleptomanas jis,baisu melagis,tik Anyksciu zemetvarjoj toks ir gali dirbt klaunas jis,kur yra stt ,reikua kalbet kad tokiems eferistams ateitu pabaiga nesvariems darbeliams,kiek zemiu yra atemes is zmoniu,is senu zmoniu ,kur yra institucijos kad tokiu parazitu nesutvarko,kancia ir dirbantiems salia,yra ten tokiu kurie Dainiukui planus perdarineja.

  Prieš 5 mėnesių
 • Psss

  atsakymas į: Sss Nuoroda

  Na ir kam tu čia tokius kaltinimus ant to Dariuko varai? Man? Bet aš ne spectarnyba ir ne prokuroras. Kitaip sakant tuščiai drebini orą. Negi nežinai į ką kreiptis?

  Prieš 5 mėnesių
 • P.S.

  atsakymas į: Psss Nuoroda

  ...Dainiuko...

  Prieš 5 mėnesių
 • Gyventojas

  Nuoroda

  Kai sėdės,tai duos darbo, ar tik valgys už mokesčių mokėtojų pinigus? Geriau būtų jei šuotų gatvės, valytų kanalizacijos sistemas ir pn. Arba tegul moka baudą.

  Prieš 5 mėnesių
 • Bliamba Kukaliamba

  Nuoroda

  Visos ylos turi savybę ankščiau ar vėliau išlysti iš maišo! Vaiginai, gėda džiunglėms, a ne? O kaip dabar? Po kiek ligonių gydai dabar kaip chirurgas? Irgi po kelkis ar kelioliką į mėnesį? Kiek moka? Išeis tie patys 11000 eurų?

  Prieš 5 mėnesių
 • frose

  atsakymas į: Bliamba Kukaliamba Nuoroda

  ir vel prie vaigino ka neskaitot kad jau buvo auditas ir nieko nerado viskas tvarkoj su ligonine o jum bile rasyt kaip durnelem blogi jus anykstenai

  Prieš 5 mėnesių
 • As

  atsakymas į: frose Nuoroda

  Svarbu kad Vaiginas geras su savo Almelu mat jie ne is Anyksciu,uztat ir tokie geri bet gera Anyksciuose zemint ir skriausti darbuotojus,jei Anykstenai blogi tegu mina abu i savus miestus ir kaimus ir ten bus visi geri tai ko cia sedi abu

  Prieš 5 mėnesių
 • Sakai?

  atsakymas į: frose Nuoroda

  Argi auditas auditavo tuos 11000 eurų? Ar nustatė, kad per metus tebuvo keletas ar keliolika pacientų? O gal tų pacientų buvo šimtai kas mėnesį? Tamsta tas audito išvadas savo akimis matei?

  Prieš 5 mėnesių
 • Pss

  atsakymas į: Sakai? Nuoroda

  Nereikia ir matyt visiems ir taip aisku.

  Prieš 5 mėnesių
 • Pritariu"atsakymui"

  Nuoroda

  Ko paklausti,kai dabar mero patarėju dirba?Ir ką gi jis atsakys?Gal prabudo sąžinė?Tik dar labiau keista,kad kiti kartu dirbę medikai nebuvo vieningi ir solidarūs,prieš tokius vadovo veiksmus.Reikėjo viešai ir garsiai skelbti "pavojaus aliarmą",kas vyksta su ligoninės finansais.

  Prieš 5 mėnesių
 • Reiktų paklausti...

  Nuoroda

  Teisybei ar tiesai įrodyti niekad nebūna"per vėlu",jeigu TO TIK SIEKIAMA.O kad jis(Vaiginas)sėdėjo Obelevičiaus malonėje,kai mero pareigas ėjo pats Obelevičius,tai ko daugiau reikia:daryk,elkis kaip tik nori,nes užtarimas garantuotas!Gal reiktų mero paklausti ir lai jis aiškinasi,kodėl "pražiūrėjo"tokius Vaigino savivaliavimus į savo kišenę,nes ligoninės vadovo atlyginimas LABAI SOLIDUS ir be visokių "traumatologų"?

  Prieš 5 mėnesių
 • Pss

  atsakymas į: Reiktų paklausti... Nuoroda

  Uztat kai O beleviciu sunegaluodavo ,tai Vaiginas pasitikdavo prie priemimo duru,perspedavo priemimo darbuotojus kad sie atsiklaupti ant keliu pries pasitinkat,man tai slykstu bjauru,kas zmogus kitoks,jam kitaip skauda,man zinokit labiau bobutes senos kuri labai ilgai laukia gyd ,o ne tokiu,man bjauru nuo situ zvaigziu,kaimas isivaizduoja galybes,va jau vaiginui galybe pasibaige.

  Prieš 5 mėnesių
 • Manau, kad...

  Nuoroda

  ... jei bus nustatyta, kad, kaip rašo V.Šmigelskas, "vos kelis ar keliolika pacientų per metus priėmusiam gydytojui, traumatologui ortopedui, išmokėta 11 tūkst. eurų (omenyje turimas buvęs ligoninės direktorius Dalis Vaiginas..." yra pagrindas pareikalauti, kad neteisėtai sumokėti pinigai būtų grąžinti į ligoninės biudžetą.

  Prieš 5 mėnesių
 • durneli, ar bent skaitei

  atsakymas į: Manau, kad... Nuoroda

  audito ataskaitą ? :-)

  Prieš 5 mėnesių
 • Sss

  Nuoroda

  Dar zemetvarka reikia papurtyt gerai ,ypac Dainiuka Petrauska.

  Prieš 5 mėnesių
 • гость

  Nuoroda

  Man atrodo , iš dideliausio burbulo , dideliausio kipišo - bus ir didelis ,,PLIURKŠT,, .......

  Prieš 5 mėnesių
 • Įdomu?

  Nuoroda

  Kodėl tuo metinė valdžia leido buvusiam ligoninės vadovui taip nachališkai šitokiu būdu pasipinigauti,prisidurti prie atlyginimo "la dirbdamas"traumatologu?Nejaugi nebuvo kam sustabdyti Vaigino finansiniam savavaliavimui?Kur buvo ligoninės darbuotojai?Bijojo?Štai kaip nutinka,kai vadovas pasijaučia viešpačiu...O kur to žmogaus buvo sąžinė ir garbė prieš savo kolegas?Bet gal jos ir nebuvo?...

  Prieš 5 mėnesių
 • Pss

  atsakymas į: Įdomu? Nuoroda

  Jis gi buvo ligoninej visagaliu,viespaciu viespatis,kas gi galejo jam nepaklust baisu issidirbinejimas ju abieju su pilkauskaite is darbuotoju,ju engimas,zeminimas,niekinimas,jis gi su almute lobdavo abu ,o darbuotojams spyga ir patycios.

  Prieš 5 mėnesių
 • SVARBU ŽINOTI

  atsakymas į: Įdomu? Nuoroda

  Senojoje "Anykštoje" buvo gyd. Leono Alesionkos kritinis straipsnis, kuriame rašyta butent apie Vyr. gydytojo D.Vaigino "išsipūtusią" algą ir gydytojų atlyginimus. Jau tada drąsiai ir viešai kalbėta apie šią problemą. Tačiau tuometinis meras S.Nefas nereagavo. Gobšumo liga įsisenėjo. O juk labai lengva ištirti, ar iš tiesų D.Vaiginas aprašomu laikotarpiu priimdavo tik po "kelis ar kelioliką ligonių" per metus. Net ir per mėnesį tokie skaičiai būtų stebėtinai maži. Nėra už ką mokėti 11000 eurų! Yra medicininė dokumentacija. O joje viskas tiksliai užfiksuota ir patikrinama. Archyvai viską saugo. Ligonių kasa savo elektroniniuose laikmenyse taip pat viską saugo. Tai gal laikas patikrinti?

  Prieš 5 mėnesių
 • Faktas su klausimiuku :)

  atsakymas į: SVARBU ŽINOTI Nuoroda

  O tuose archyvuose gaisro nebuvo? Ir tikriausiai iki ištyrimo gaisras nekils? :)

  Prieš 5 mėnesių
 • Atsakymas

  atsakymas į: Įdomu? Nuoroda

  Kai kvepia pinigais apie sąžinę užmirštama,o gal jos ir nebuvo.

  Prieš 5 mėnesių
 • Manau, kad...

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  ... antrasis variantas.

  Prieš 5 mėnesių
 • Kaip ne gėda?

  Nuoroda

  Ir mokytojai aukojo?Tai ko jie verkia,kad mažai uždirba?Jeigu tikrai mažai uždirbtų,kaip antai G.Ražanskas,D.Nefienė ir kt.-neaukotų savo "paskutinių grašių"!Gėda gėda skųstis "maža"alga!

  Prieš 5 mėnesių
 • gal jiems pazadejo ex meras

  atsakymas į: Kaip ne gėda? Nuoroda

  asfalto prie namu ? Ar vaikams darbą "vandenyse", (gal "komunaliniame" juristu, arba "šilumos" inžinierium ? ) o gal suremontuoti dantis dantų klinikoje (visiems žinomoje) nemokamai ? Sklypo centre išsinuomoti ("nemokamai") tikriausiai nenorės ? :-)

  Prieš 5 mėnesių
 • Nemanau

  Nuoroda

  Niekas jo nei baus, nei kas jam nutiks, prisivoge pinigu reklamos pasidare ir fsio

  Prieš 5 mėnesių
 • Tai vis gi ant kieno sąžinės gydytojos mirtis?

  Nuoroda

  Šeštadienio "Anykštoje" V.Šmigelskas, straipsnyje apie K.Tubio teismą Molėtuose rašo: ",,Ligoninė 2017 m. patyrė 174-180 tūkst. nuostolių. Į mane kreipėsi Vaida Klimkevičienė (prieš Naujuosius metus mirusi gydytoja - red.past.), išsakė daug negerų dalykų apie ligoninę. Vėliau V.Klimkevičienė suorganizavo susitikimą su gydytojomis“, - teismui dėstė buvęs Anykščių rajono meras. Jis tvirtino, kad ligoninėje buvo baisi netvarka, o vos kelis ar keliolika pacientų per metus priėmusiam gydytojui, traumatologui ortopedui, išmokėta 11 tūkst. Eurų (omenyje turimas buvęs ligoninės direktorius Dalis Vaiginas, vėliau mero rinkimuose dalyvavęs kaip ,,valstiečių“ partijos kandidatas, - red. pastaba)."
  Gyd, Vaida Klimkevičienė turėjo vyrišką, kietą ir reiklų charakterį. Tiesą į akis galėjo išrėžti bet kam - net ligoniui. Jei nebeapsikentusi D.Vaigino savivaldžiavimu ligoninėje kreipėsi į merą, o pati buvo atsisakiusi skyriaus vedėjos pareigų ir, neapsikentusi Vaigino išsidirbinėjimų, net iš vis išėjusi iš ligoninės, reiškia padėtis ligoninėje buvo tikrai bloga. Jos vyras, chirurgas Giedrius Klimkevičius ilgametis tarybos narys per konservatorių sąrašą. Jis ką, tylėjo susigūžęs ir nieko nesakė merui S.Obelevičiui ? Nepersergėjo neimti į patarėjus susikompromitavusio Vaigino?! Kas merui iš vis tokį patarėją pakišo?
  O G.ir V.Šmigelskai? Kas jiems taip susuko smegenis, kas taip aptemdė protus, kad įsivėlė į Vaigino reklamavimą ir panegiriką, taip dalyvaudami susimovusiame projekte "Vaiginą į merus". Kartu su "baurakarbauskiniais".
  Gydytoją Vaidą Klimkevičienę, susirūpinusią dėl ligonių, nebeapsikentusią ir labai pergyvenusią dėl Vaigino įžūlaus savanaudiško vadovavimo pasėkmių ir ligoninės likimo, pakirto insultas. Kaip manote skaitytojai, ant kieno sąžinės gydytojos mirtis?

  Prieš 5 mėnesių
 • Leonai Alesion, niekaip negali nepašlovinti Vaigino, net ir mirusius pasitelkdamas. Kas prisidėjo prie tokios išeities- atsakymo pasiteirauk savo kumyro, dabar teisiamojo Kęstučio, kurio jau laukia ir kita byla - dėl neturtinės żalos atlyginimo Vaiginui. Tokia pat laukia ir tavęs, susimovęs prieš 18 metu mer..

  Prieš 5 mėnesių
 • Žinau

  atsakymas į: Taigi aha Nuoroda

  Ligoninės darbuotojai irgi duos ieškinį dėl vaigino- labai jau teisingo vadovo. Teisis dėl moralinės žalos atlyginimo. Už sugadintą sveikatą, už atlyginimą, kuris nevienodas saviems ir kitokiems. Saviems net darbo krūviai buvo prirašinėjami. Duomenys yra. Vaiginui nėra šventesnio dalyko už pinigus, tai reiks pamokėti. Neištvers. Ir gerai. Menkas nuostolis.

  Prieš 5 mėnesių
 • Tikrai?

  atsakymas į: Taigi aha Nuoroda

  Bandai užkišti žmogui gerklę, a ne? Manai jei mirė gydytoja, tai ir galai į vandenį? Niekas nieko nesužinos? Neatsiras nei vieno sąžiningo žurnalistinio tyrimo, kuris nustatytų slepiamą tiesą? Nebent tik Anykščiuose. Kitur atsirastų.

  Prieš 5 mėnesių
 • Sakai ?

  atsakymas į: Tikrai? Nuoroda

  Tipo Vaiginui vis trūksta pinigų?

  Prieš 5 mėnesių
 • onse o

  atsakymas į: Sakai ? Nuoroda

  o kam ju nereikia tai tas kvailas

  Prieš 5 mėnesių
 • Prokurorams

  Nuoroda

  Kiek iš jų aukojo savo noru? Ar irgi norėjo keliukų, dviejų aukštų ar pavaduotojo pareigų?
  2. RIMANTAS JUODELIS 2019-01-07 FAA 300,00 Priimtas
  3. AUDRONĖ SAVICKIENĖ 2019-01-08 FAA 200,00 Priimtas
  4. ALVYDAS GERVINSKAS 2019-01-10 FAA 400,00 Priimtas
  5. ALVYDAS GERVINSKAS 2019-01-11 FAA 1000,00 Priimtas
  6. GINTAUTAS MAŽEIKA 2019-01-14 FAA 500,00 Priimtas
  7. EGIDIJUS MATIUKAS 2019-01-14 FAA 200,00 Priimtas
  8. SIGITA MAČYTĖ-ŠULSKIENĖ 2019-01-17 FAA 100,00 Priimtas
  9. ARVYDAS VALIULIS 2019-01-24 FAA 200,00 Priimtas
  10. AISTĖ DEVEIKIENĖ 2019-01-31 FAA 50,00 Priimtas
  11. RAIMUNDAS RAZMISLAVIČIUS 2019-02-18 FAA 40,00 Priimtas
  12. VAIVA KERNAGIENĖ 2019-02-19 FAA 50,00 Priimtas
  14. JOLITA ABRAŠKEVIČIENĖ 2019-04-04 KL 190,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  15. DAIVA KAPČIUVIENĖ 2019-04-04 KL 180,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  16. ALGIRDAS GANSINIAUSKAS 2019-01-14 KL 100,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  17. ALGIRDAS GANSINIAUSKAS 2019-04-04 KL 200,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  18. AGNIUS ABRAŠKEVIČIUS 2019-01-14 KL 1000,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  19. AGNIUS ABRAŠKEVIČIUS 2019-04-05 KL 180,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  20. VALDAS SKLIAUSTYS 2019-04-05 KL 100,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  21. VAIDA ZLATKUTĖ 2019-04-05 KL 200,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  22. DAIVA TYLIENĖ 2019-03-01 KL 50,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  23. DAIVA TYLIENĖ 2019-04-05 KL 100,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  24. JUOZAS MAČYS 2019-02-06 KL 200,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  25. JUOZAS MAČYS 2019-04-05 KL 200,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  26. PAULIUS ŠIMĖNAS 2019-04-05 KL 180,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  27. TADAS TAURELĖ 2019-02-27 KL 260,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  28. TADAS TAURELĖ 2019-04-05 KL 180,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  29. VALDAS SKLIAUSTYS 2019-04-05 KL 80,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  30. JULIUS JAKUBĖNAS 2019-04-05 KL 180,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  31. VIKTORIJA ŽIOGĖ 2019-04-05 KL 180,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  32. JONAS BUZILIAUSKAS 2019-02-28 KL 100,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  33. JONAS BUZILIAUSKAS 2019-04-09 KL 180,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  34. ALIUTĖ KURMINIENĖ 2019-04-09 KL 180,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  35. ALFRYDAS SAVICKAS 2019-01-22 KL 50,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  36. ALFRYDAS SAVICKAS 2019-02-28 KL 150,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  37. ALFRYDAS SAVICKAS 2019-04-09 KL 50,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  38. VYTAUTAS SENVAITIS 2019-04-10 KL 400,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  39. REGINA ŽVIRBLIENĖ 2019-04-10 KL 180,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  40. DAIVA ŽIOGIENĖ 2019-01-14 KL 100,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  41. DAIVA ŽIOGIENĖ 2019-04-10 KL 180,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  42. GEDIMINAS KUTKA 2019-02-13 KL 200,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  43. DONATAS TUSKA 2019-04-11 KL 180,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  44. GEDIMINAS KUTKA 2019-04-10 KL 200,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  45. RAMŪNAS BLAZARĖNAS 2019-01-21 KL 200,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  46. RAMŪNAS BLAZARĖNAS 2019-04-11 KL 200,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  47. GINTARAS RAŽANSKAS 2019-04-11 KL 180,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  48. ALVYRA SIMANONIENĖ 2019-04-11 KL 180,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  49. LINAS PRAVILIONIS 2019-02-27 KL 100,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  50. LINAS PRAVILIONIS 2019-04-11 KL 280,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  51. SKAIVĖ MEŠKAUSKIENĖ 2019-04-11 KL 180,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  52. KRISTINA BEINORYTĖ 2019-04-11 KL 360,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  53. RENATAS PUIKIS 2019-04-11 KL 180,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  54. AUDRONIUS GALIŠANKA 2019-01-03 KL 300,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  55. AUDRONIUS GALIŠANKA 2019-03-05 KL 100,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  56. AUDRONIUS GALIŠANKA 2019-04-11 KL 100,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  57. DAIVA TYLIENĖ 2019-04-12 KL 80,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  58. NERIJA ŠIRVELIENĖ 2019-04-12 KL 180,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  59. ALGIRDAS PUPKIS 2019-01-04 KL 20,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  60. ALGIRDAS PUPKIS 2019-04-12 KL 180,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  61. DANGUOLĖ MATULIENĖ 2019-04-12 KL 200,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  62. RITA JUODIŠKIENĖ 2019-02-14 KL 50,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  63. RITA JUODIŠKIENĖ 2019-04-12 KL 200,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  64. VILMA PETRAITIENĖ 2019-04-12 KL 180,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  65. LAURA PLISKAUSKIENĖ 2019-01-11 KL 20,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  66. LAURA PLISKAUSKIENĖ 2019-04-12 KL 290,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  67. JŪRATĖ BERNATONIENĖ 2019-04-12 KL 200,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  68. DONALDAS VAIČIŪNAS 2019-04-12 KL 50,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  69. GEDIMINAS KUTKA 2019-04-12 KL 200,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  70. KRISTINA BEINORYTĖ 2019-04-12 KL 300,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  71. DANGIRA NEFIENĖ 2019-04-15 KL 498,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  72. VYTAUTAS DATENIS 2019-02-12 KL 350,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  73. VYTAUTAS DATENIS 2019-04-15 KL 200,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  74. RITA JUODIŠKIENĖ 2019-04-15 KL 300,00 Piniginės lėšos, Priimtas
  76. ARVIDAS PAJUODIS 2019-01-18 KL 300,00 Piniginės lėšos, Priimtas

  Prieš 5 mėnesių
 • Gėda Džiunglėms

  atsakymas į: Prokurorams Nuoroda

  Vienas dvasios ubagas tą patį sąrašą vis kiša ir kiša. Kitų argumentų neturi. Visiškas me kė kė...

  Prieš 5 mėnesių
 • Visiems mintinai žinomas

  atsakymas į: Gėda Džiunglėms Nuoroda

  kyšininkų sąrašas :-)

  Prieš 5 mėnesių
 • Ei slunkiau!

  atsakymas į: Prokurorams Nuoroda

  Bandai nukreipti dėmesį nuo esmės?

  Prieš 5 mėnesių
 • Galiu lažintis.

  Nuoroda

  Tubis nesės. Pirmą kartą teisiamam už nesunkų arba apysunkį nusikaltimą laisvės atėmimo bausmė ( tiek reali, tiek lygtinai) paprastai netaikoma. Paprastai pritaiko areštą arba laisvės apribojimą, kai reikia naktį namie būti ir pabezdėti tik su probacijos leidimu. Bet kažkodėl manau, kad Tubis net ir tuo nebus nubaustas. Uždės jam baudą ir tiek žinių. Paminėsit mano žodį.

  Prieš 5 mėnesių
 • Pritariu , nesilažinu

  atsakymas į: Galiu lažintis. Nuoroda

  Pagal straipsnį, tai yra sunkus nusikaltimas. Bet netikiu, kad teisėsaugos klanas nepasistengs savo ištraukti ir pasitenkins bauda.

  Prieš 5 mėnesių
 • Nea

  atsakymas į: Pritariu , nesilažinu Nuoroda

  Tubio nusikaltimas yra apysunkis,kaip reglamentuoja BK "Apysunkis nusikaltimas yra tyčinis nusikaltimas, už kurį baudžiamajame įstatyme numatyta didžiausia bausmė viršija trejus metus laisvės atėmimo, bet neviršija šešerių metų laisvės atėmimo." PAGAL Tubio straipsnį maksimali bausmė yra 5 metai. Teisėjai nerizikuos jo paleisti, bet už šį nusikaltimą yra numatyta ir bauda, taigi bauda ir atsipirks.

  Prieš 5 mėnesių
 • Bobutė

  Nuoroda

  Visi vienose sultyse virė. kas žino, kas viską organizavo ir kurį teisti reikia. Dar turiu pasidžiaugti, kad Kugiai puikų vaiką užaugino - landus, pažiūros pagal reikalą. Jei sodins Tubį, visiems minimiems turi vietos atsirasti.

  Prieš 5 mėnesių
 • PRIVALOMA

  Nuoroda

  visus, susijusius su šia afera ,sodinti ,nes visi pazeide istatymusir verslininkus ir emejus ir merus

  Prieš 5 mėnesių
 • Tikra

  atsakymas į: PRIVALOMA Nuoroda

  Tiesa. Visi norėjo gero sau! Vienam sklypo, kitam keliuko, visi suko reikaliukus. Tad visi lai prisiima už kišio davimą, paramą ir pan. Nes jei nebūtų reikaliuko, nebūtų buvę ir euriukų :)

  Prieš 5 mėnesių
 • Davatka

  atsakymas į: Tikra Nuoroda

  Kodėl verslininkas ir dar politikas gali duoti " paskolą" be grąžinimo, o klebonas už tai baudžiamas? Reikia melsti Dievą dėl teisybės mūsų žemėj.

  Prieš 5 mėnesių
 • Niekas buvusių

  Nuoroda

  Pareigūnų kartu ne sodina jiems yra savas kurortas

  Prieš 5 mėnesių
 • TI

  atsakymas į: Niekas buvusių Nuoroda

  Dėl to drąsiai reketavo Kūgį, nes žinojo, kad sėdės patogiai.

  Prieš 5 mėnesių
 • Scenarijus

  Nuoroda

  Labai liūdnai atrodo cirkas. Manau, kad Jakubėno baltas megztukas, Abraškevičiaus filosofinis žvilgsnis pagyvintų pasirodymą. Labai tiktų Nefienės palaikomieji šūksniai ir Šimkaus svajingas kinkavimas į taktą.

  Prieš 5 mėnesių
 • Oi

  Nuoroda

  Man įdomu pasidarė kokios Luko Pakelčio metinès pajamos..?

  Prieš 5 mėnesių
 • Man irgi

  atsakymas į: Oi Nuoroda

  Idomu kokios tavo metinės pajamos ir metinės išlaidos

  Prieš 5 mėnesių
 • Labai lengva išmokti

  atsakymas į: Oi Nuoroda

  Nemoki naudotis internetu? Bibliotekoje pensininkams vyksta kursai, priims ir jaunesnius.

  Prieš 5 mėnesių
 • Aiškiai prekybininkas poveikiu pasakė...

  Nuoroda

  "...jei nebus aukos, - nebus nuomos.." :-)

  Prieš 5 mėnesių
 • visus juos

  Nuoroda

  sodinti ,nes visi pazeide istatymusir verslininkus ir emejus ir merus,bet argi taip bus

  Prieš 5 mėnesių
 • Tai kad čia viskas tuo ir pasakyta !

  Nuoroda

  "Viskas prasidėjo prieš Naujuosius metus. Į K.Tubį kreipėmės dėl sklypo - ar būtų galimybė nusipirkti, išsinuomoti. Iš esmės atsakymas buvo teigiamas, tarėmės dėl ilgalaikės sklypo nuomos. /.../Visas blogumas - mūsų prašė paremti K.Tubio komitetą. Buvo paprašyta paremti per kitą asmenį, taip ir padarėme - parėmėme per kitą asmenį. /.../ K.Tubį seniai pažįsta tėvai, pačiam teko sveikintis prieš daugelį metų. Į klinikos atidarymą buvome merą pakvietę. Visuomet K.Tubiu pasitikėjau ir tikėjau, kad jis laimės mero rinkimus“, - teisme kalbėjo R.Kugys." - Nu kad čia ir durnam aišku...- Vienas aferistas (p.s korumpuotas valstybes tarnautojas) kyšio paprašė - kitas ("bagotas", p.s. korumpuotas verslininkas) - d a v ė !

  Prieš 5 mėnesių
 • tikėti ,KAD bubys GALI LAIMĖTI tik visiškas durnius, visame Anykščių rajone tokių durnų atsirado vos keliasdešimt -

  Prieš 5 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: ui u i ui Nuoroda

  Ir tik trys gaidžiai tikisi realios bausmės

  Prieš 5 mėnesių
 • Sąrašas kurie tikėjo

  atsakymas į: ui u i ui Nuoroda

  Alvydas GERVINSKAS Visuomeninio rinkimų komiteto koordinatorius 868520436 alvydas.gervinskas@gmail.com
  Jolita ABRAŠKEVIČIENĖ narys
  Agnius ABRAŠKEVIČIUS narys
  Jurgita BANIENĖ narys
  Kristina BEINORYTĖ narys
  Jūratė BERNATONIENĖ narys
  Ramūnas BLAZARĖNAS narys
  Algis BUKAUSKAS narys
  Ligita BUKAUSKIENĖ narys
  Jonas BUZILIAUSKAS narys
  Dangirutė ČEKANAUSKIENĖ narys
  Vytautas DATENIS narys
  Audronius GALIŠANKA narys
  Algirdas GANSINIAUSKAS narys
  Julius JAKUBĖNAS narys
  Rita JUODIŠKIENĖ narys
  Rolandas JURKĖNAS narys
  Elvyra KARALIŪNIENĖ narys
  Aliutė KURMINIENĖ narys
  Gediminas KUTKA narys
  Danutė KUTKIENĖ narys
  Žana LOGINOVA narys
  Juozas MAČYS narys
  Sigita MAČYTĖ-ŠULSKIENĖ narys
  Egidijus MATIUKAS narys
  Asta MISIŪNĖ narys
  Neringa MISIŪNĖ narys
  Kazys MORKŪNAS narys
  Dangira NEFIENĖ narys
  Viktorija NOREIKIENĖ narys
  Arvidas PAJUODIS narys
  Vilma PETRAITIENĖ narys
  Laura PLISKAUSKIENĖ narys
  Nijolė PRANCKEVIČIENĖ narys
  Virginija PRANSKEVIČIENĖ narys
  Gintautas PRANSKEVIČIUS narys
  Linas PRAVILIONIS narys
  Algirdas PUPKIS narys
  Jorūnė RAGAIŠIENĖ narys
  Deividas RAMONAS narys
  Raimundas RAZMISLAVIČIUS narys
  Gintaras RAŽANSKAS narys
  Žydrė SAPRIGONAITĖ narys
  Alfrydas SAVICKAS narys
  Audronė SAVICKIENĖ narys
  Jurgita SENVAITIENĖ narys
  Vytautas SENVAITIS narys
  Asta SEREIKIENĖ narys
  Dalius STASIUKONIS narys
  Rita ŠIMKIENĖ narys
  Algirdas ŠIMKUS narys
  Tadas TAURELĖ narys
  Daiva TYLIENĖ narys
  Kęstutis TUBIS narys
  Donatas TUSKA narys
  Birutė TUSKIENĖ narys
  Donaldas VAIČIŪNAS narys
  Prima VAIŠVILIENĖ narys
  Vaida ZLATKUTĖ narys
  Aušrius ŽĄSINAS narys
  Regina ŽVIRBLIENĖ narys

  Prieš 5 mėnesių
 • Atsakymas

  atsakymas į: Sąrašas kurie tikėjo Nuoroda

  Gal jau duokit gerbiamo a. a. G.P. sielai ramybę... Atsibodot su tuo sąrašu - seniai mokam atmintinai

  Prieš 5 mėnesių
 • Naujienos

  atsakymas į: Sąrašas kurie tikėjo Nuoroda

  Tokios Noreikienės jau pusmetis nebėr. Yra Žiogė.

  Prieš 5 mėnesių
 • 0000

  atsakymas į: Sąrašas kurie tikėjo Nuoroda

  Dangirutė ČEKANAUSKIENĖ narys - mokykloje mokėsi gerai, o taip degradavo , kad ėjo su Tubiu ?

  Prieš 5 mėnesių
 • Gerbėjos

  Nuoroda

  Ar išgirsime kalbą apie dešros galą?

  Prieš 5 mėnesių
 • Klausimas

  Nuoroda

  Kiek metų atsėdės?

  Prieš 5 mėnesių
 • tokiam užtektu ir metu...

  atsakymas į: Klausimas Nuoroda

  ..zekiai toki išdulkintu per visus galus.

  Prieš 5 mėnesių
 • Tai ir žiūriu- ko tamsta išsiskėtęs ir prasižiojęs vaikštai

  Prieš 5 mėnesių
 • Kad,

  atsakymas į: tokiam užtektu ir metu... Nuoroda

  Lietuvoje tokie įstatymai, kad už vištos ar Starkos butelio vagystę, sėda į zoną, o tokie kaip šitas, sėdės specialiame kalėjime pareigūnams.

  Prieš 5 mėnesių
 • o saube !

  Nuoroda

  ,,D.Lackus sužavėjo savo intelektu, strateginiu mąstymu ir pasiūliau jam dalyvauti rinkimuose. Jis susidomėjo. /..."
  O šv.Viešpatie..Juk jis ta pačia "meile" buvo apžavėtas ir Gretos !
  Mama Gražyte, juk suprantate, kad teisiamasis meluoja ?

  Prieš 5 mėnesių
 • Nu jooo,

  atsakymas į: o saube ! Nuoroda

  Gražytė..???,gal galima plačiau !!!

  Prieš 5 mėnesių
 • ale tikrai idomiai

  atsakymas į: Nu jooo, Nuoroda

  "Spalio mėnesį į mano kabinetą užėjo A.Pajuodis ir pareikalavo atleisti A.Gervinską iš pavaduotojų, o jį paskirti į šias pareigas./.../Daug ir nepagrįstai norėjo, jam tik jo nauda buvo svarbi“, - teismui apie buvusį bendražygį aiškino eksmeras..."

  Prieš 5 mėnesių
 • NIEKO RIMTO, TIK MEILĖ

  atsakymas į: o saube ! Nuoroda

  Užjaučiu antrąją žmoną (Elvyrą)

  Prieš 5 mėnesių
 • Oho

  Nuoroda

  Bet kaip Tubys meluoja... Kažin ar teismas nenubaus už melavimą?

  Prieš 5 mėnesių
 • Tuby,

  Nuoroda

  kokius prasižengimus padarė tuometinė Anykščių verslo informacijos centro direktorė Renata Gudonienė?

  Prieš 5 mėnesių
 • pagrindinis "nusikaltimas"..

  atsakymas į: Tuby, Nuoroda

  ,....kandidatavo ir buvo išrinkta ,,Valstiečių“ partijos sąraše..." (tai "didžiulis nusikaltimas" - žinant kokiais būdais kaltinamasis terorizavo savo pavaldinius ir verslininkus dalyvauti ir remti jo komitetą.) ?

  Prieš 5 mėnesių
 • Nesutinku

  atsakymas į: pagrindinis "nusikaltimas".. Nuoroda

  Nenubraukim rastų pažeidimų, kuriuos gal reikėtų dar kartą patikrinti, dėl politikos. Tai skirtingi dalykai!

  Prieš 5 mėnesių
 • Tubio cirkas tęsiasi

  Nuoroda

  Tubio gynyba neturi jokių argumentų apginti kaltinamąjį, todėl daro cirką. Kaltinimai narkomanija, bandymas darbdavio ir pavaldinio piniginiuose santykiuose pamatyti politiką ir pan.

  Prieš 5 mėnesių
 • na

  Nuoroda

  Pakelcio vietoj as sita sudziu vyciau lauk,nes priduos ir ji,kaip Martinku bande apsikt.

  Prieš 5 mėnesių
 • nu

  atsakymas į: na Nuoroda

  ka nors is kur nors vyti pakelciui klynas per zemai

  Prieš 5 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: na Nuoroda

  dar ir atlyginimą patrigubint, nes jei labiau paspaus, viską išklos apie tipo paskolą

  Prieš 5 mėnesių
 • Laikas

  atsakymas į: na Nuoroda

  Laikas Lukui atsirinkti draugus.

  Prieš 5 mėnesių
 • Panorama

  atsakymas į: Laikas Nuoroda

  Nuo kada darbuotojas vadinamas draugu. Stasė, kuri visiems kasė, yra Juškos draugė?

  Prieš 5 mėnesių