Ketvirtadienį Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmuose buvusio Anykščių mero Kęstučio Tubio byloje liudiję anykštėnai Rimvydas ir Karolė Kugiai pateko į tikrą mėsmalę. Teisme paaiškėjo, kad R.Kugys, kurio epizodas gali būti esminiu K.Tubio byloje, prieš Naujuosius metus iš vieno Anykščių verslininko ir politiko gavo 15 tūkst. eurų.

Pats R.Kugys teismui sakė, jog šie pinigai jam buvo paskolinti. K.Kugienė sakė, kad gauta suma buvo mažesnė - 13 tūkst. eurų. Pasak K.Kugienės, šių pinigų jos vyrui reikėjo, kad grąžintų paskolą. O vieno iš K.Tubio advokatų paklausta, ar jos vyras turės grąžinti iš politiko ir verslininko gautus pinigus sakė: ,,Kiek žinau – ne“.

 

R.Kugys kelis kartus K.Tubio advokatams aiškinosi, jog jis nėra narkomanas. Už narkomanijos motyvo užsikabinta dėl R.Kugio telefoninio pokalbio su vaikystės draugu Romualdu Kalade. Per šį pokalbį R.Kugys prašė R.Kaladės pervesti pinigus K.Tubio komitetui, tačiau pokalbio pradžioje vyrai ,,paišsidirbinėjo“:

-Sergi?

-Kaulus laužo.

-Nuo ko?

-Nuo narkotikų.

-Aš tau, sakiau, kad staigiai negalima mest, - bus lomkės.

Panašiai tokią R.Kugio pokalbio su R.Kalade pradžią sausio 14-ąją užfiksavo STT pareigūnai. Akivaizdu, kad kalba apie narkotikus buvęs vaikystės draugų pasilinksminimas, tačiau jei tavęs klausosi STT - geriau nejuokauti.

Teisme perklausyti ir trijų R.Kugio susitikimų su K.Tubiu audio įrašai.

Kas tas geradarys, padėjęs R.Kugiui, kas skamba pokalbių tarp K.Tubio ir R.Kugio bei R.Kugio ir R.Kaladės įrašuose, ką teismui liudijo K.Tubio visuomeninio rinkimų komiteto Anykščių krašto labui iždininkė Gražina Linkevičienė bei K.Tubio komitetui 1000 eurų pervedusi Aušra Pakarklė - skaitykite šeštadienio ,,Anykštoje“.    

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • SVARBU ŽINOTI

  Nuoroda

  Šeštadienio "Anykštoje" V.Šmigelskas, straipsnyje apie K.Tubio teismą Molėtuose rašo: ",,Ligoninė 2017 m. patyrė 174-180 tūkst. nuostolių. Į mane kreipėsi Vaida Klimkevičienė (prieš Naujuosius metus mirusi gydytoja - red.past.), išsakė daug negerų dalykų apie ligoninę. Vėliau V.Klimkevičienė suorganizavo susitikimą su gydytojomis“, - teismui dėstė buvęs Anykščių rajono meras. Jis tvirtino, kad ligoninėje buvo baisi netvarka, o vos kelis ar keliolika pacientų per metus priėmusiam gydytojui, traumatologui ortopedui, išmokėta 11 tūkst. Eurų (omenyje turimas buvęs ligoninės direktorius Dalis Vaiginas, vėliau mero rinkimuose dalyvavęs kaip ,,valstiečių“ partijos kandidatas, - red. pastaba)."
  Gyd, Vaida Klimkevičienė turėjo vyrišką, kietą ir reiklų charakterį. Tiesą į akis galėjo išrėžti bet kam - net ligoniui. Jei nebeapsikentusi D.Vaigino savivaldžiavimu ligoninėje kreipėsi į merą, o pati buvo atsisakiusi skyriaus vedėjos pareigų ir, neapsikentusi Vaigino išsidirbinėjimų, net iš vis išėjusi iš ligoninės, reiškia padėtis ligoninėje buvo tikrai bloga. Jos vyras, chirurgas Giedrius Klimkevičius ilgametis tarybos narys per konservatorių sąrašą. Jis ką, tylėjo susigūžęs ir nieko nesakė merui S.Obelevičiui ? Nepersergėjo neimti į patarėjus susikompromitavusio Vaigino?! Kas merui iš vis tokį patarėją pakišo?
  O G.ir V.Šmigelskai? Kas jiems taip susuko smegenis, kas taip aptemdė protus, kad įsivėlė į Vaigino reklamavimą ir panegiriką, taip dalyvaudami susimovusiame projekte "Vaiginą į merus". Kartu su "baurakarbauskiniais".
  Gydytoją Vaidą Klimkevičienę, susirūpinusią dėl ligonių, nebeapsikentusią ir labai pergyvenusią dėl Vaigino įžūlaus savanaudiško vadovavimo pasėkmių ir ligoninės likimo, pakirto insultas. Kaip manote skaitytojai, ant kieno sąžinės gydytojos mirtis?

  Prieš 5 mėnesių
 • As

  atsakymas į: SVARBU ŽINOTI Nuoroda

  Gyd Klimkeviciene buvo teisi ,baisi betvarke buvo ligoninej,tyciojimasis is darbuotoju,hu mulkinimas,zeminimas,apgavystes,patycios,A.Pilkauskaites baisu kas hi per padaras,o jis jos klausydavi ,jis neklausydavo protingu kolegu ,bet klausydavo sitos ilganoses,slykstynes kuri zemindavo darbuotojus,visi zino tvarka ligonineje,tik yra vienetai kurie padako ,yra daug paskalikiu,prisiplakeliu Almelos,bjaurybes.

  Prieš 5 mėnesių
 • Nuotrauka

  Nuoroda

  Kažkada norejau turėti patikimą šunį, nu duokit jį man, ir aš jį pasiliksiu ! Juk jam tik sulaužytos kojos ir šonkauliai , ir stuburas...Smegenys juk jo dirba taip pat kaip ir 1991 m...? Aš jį galiu išgydyti.. :-)
  Veterinaras Sergis, @bahamai.com

  Prieš 5 mėnesių
 • Nuomone

  Nuoroda

  Tubio statytas Ovsiukas su Blažiene pavaduotoja išeina iš sporto centro. Gražu. Atėjo du vadovauti nei karto nebuvę tose pareigose, tai ko norėt.
  Duok dieve, kad po jų išėjimo, sportas ir darbuotojai atsigaus.

  Prieš 5 mėnesių
 • to Panevėzio Lione

  Nuoroda

  na gerai pavarėte dauguma taip masto. .

  Prieš 5 mėnesių
 • Paneveze Lione

  Nuoroda

  Nesuprantu aš vis tiek kažko - buvo susikabinę rankomis šitie "ale verslininkai" ir "ale merai" Baltijos kelyje, ar ne ? Ar jie jau ir tada "rezgė" planus pasipelnyti iš žmonių skausmo ?....Nu protas man jau nebesugeba apdoroti šios informacijos..Lacskai, Kugiai, Tubiai, Pajuodžiai, Gražiai, Linkevičiai, Kalades ir visos kt.malkos ? Nu visa sarašą imkite "Anykščių krašto labui" ir visi su pirščiukais lenktais i save ? Nu visa sarašą peržiūriu - nu visi ("ale verslininkai" , " "ale inžinieriai", "ale asfalto norintys prie savo namų....) Kodėl jie nebus teisiami ? Kodėl tik vienas - atpirkimo ožys bus teisiamas ...?

  Prieš 5 mėnesių
 • rinkėjas

  Nuoroda

  Jeigu Kugiokui 15 tūkst. Eur paskolino nunešti Tubio komitetui Lukas Pakeltis, tuomet jis - jau politinis lavonas be mero kėdės. Juk kaip vertinti viešą Tubio puolimą ir tuo pačiu skolinti 15 tūkst. pakišai?

  Prieš 5 mėnesių
 • Rinkėjui

  atsakymas į: rinkėjas Nuoroda

  Jei verslininkas Pakeltis duoda 15 (gal 13) tūkstančių eurų verslininkui Kugiui ir dar negražintinai, tai daro taip ko gero ne už gražias akis. Nenustebčiau jei paaiškėtų, kad tai mokestis už provokaciją prieš k.Tubį. Suplanuotą ir surežisuotą provokaciją. Ir dar kito rankomis. Jums taip neatrodo?

  Prieš 5 mėnesių
 • Teisingai

  atsakymas į: rinkėjas Nuoroda

  Tubis seniai jau politikavimo lavonas

  Prieš 5 mėnesių
 • a tai ka cia teisia ?

  Nuoroda

  Ar ta narkomana kad vartoja narkotikus ? A tai kada teis poveikio prekybininka ?

  Prieš 5 mėnesių
 • Marijana

  atsakymas į: a tai ka cia teisia ? Nuoroda

  prie ko čia šioje byloje kokie tai vaikystės draugai ir ju bėdos su narkotikais ? Nagrinėkit tokius klausimus apie kyšio paėmimu, davymu, pažadus asfaltuoti privačius kelius, poveikį savivaldybės pavaldžiose įstaigose žmones priimant nekompetentingus darbuotojus ("švogerius") ir t.t. O ne kokius Kalades narkomanus..Dar pradėkite aiškintis su kuo teisiamojo draugai jaunystėje miegojo ,...?

  Prieš 5 mėnesių
 • Gėda

  Nuoroda

  Kokia gėda Kugiams. O dar Kugienė mokyklos direktorė...
  Nebeisiu pas Kugius į Teradenta dantų taisytis.

  Prieš 5 mėnesių
 • Žinoma neisi

  atsakymas į: Gėda Nuoroda

  norint taisyti dantis juos reikia turėti.

  Prieš 5 mėnesių
 • o tai

  atsakymas į: Gėda Nuoroda

  ir dantystai ten kyšininkai narkomanai, ar kaip..

  Prieš 5 mėnesių
 • Ai, skaudas

  atsakymas į: o tai Nuoroda

  Taigi kai dantis gydyti ar užtaisyti skyles ateini pas daktarę, tai tau pirna suleidžia nuskausminamųjų , paskui kiša visokius padargus burnon, o tau jau tas pats- guli patenkintas atsilošęs :) Kas neaišku?

  Prieš 5 mėnesių
 • nieko nebesuprantu

  Nuoroda

  A tai jis narkomanas ?

  Prieš 5 mėnesių
 • Skaitytojas

  Nuoroda

  Ar neprivaloma išimti netinkamus komentarus?

  Prieš 5 mėnesių
 • A ne?

  atsakymas į: Skaitytojas Nuoroda

  Ims tau ir išims "Anykšta" antitubiškus komentarus. Nejuokink. :)

  Prieš 5 mėnesių
 • Ne politikas

  Nuoroda

  Kokie advokatai atsvauja Kęstuti ?Gal iš Panevežio.

  Prieš 5 mėnesių
 • Svarbu

  Nuoroda

  Teiseja turėdama tokia informacija turi pareikalauti markotikų testo.

  Prieš 5 mėnesių
 • Svarbu pasitikrinti pas Gustą

  atsakymas į: Svarbu Nuoroda

  Koks skirtumas kieno duotą kyšį priėmė?
  Vyras? Moteris? Juodaodis? Pensininkas? Sergantis diabetu ar alergija? Vegetaras ar kalnakasys?

  Prieš 5 mėnesių
 • Nugi

  Nuoroda

  Nugi žiūrėsim, kas įdomesnio bus per ateinantį posėdį rugpjūčio 29 d.

  Prieš 5 mėnesių
 • tik

  atsakymas į: Nugi Nuoroda

  Mano nuomonė tokia, kad Kęstutis Tubis yra tik pakištas'' nešvarių rankelių, kada vyko prieš rinkiminė konkurencija į Merų postą, nežinau ar jis galėjo būti toks -kyšininkas ir sukčius'' manęs ir daugelio kas pažinojo K. Tubį nėitikina tas.

  Prieš 5 mėnesių
 • Miela mano

  atsakymas į: tik Nuoroda

  As irgi netikiu del Tubio cia tik tycinis pakisimas itariu,nes Tubis protingas zmogus ,nes jis paskutiniu metu isitaise priesa ,ir tas priesas ji pakiso ,sventai tikiu.

  Prieš 5 mėnesių
 • Sutapimai? Nemanau

  Nuoroda

  Kaip paaiškėjo, kad 15 000, tai gresia kalėjimu. Atsiminkite už kokią sumą sėdėjo Audrius Butkevičius. Irgi iš Viešintų seniūnijos.

  Prieš 5 mėnesių
 • STT kaltino pagal 2 dali

  atsakymas į: Sutapimai? Nemanau Nuoroda

  O čia jau išaiškėjo kad bus teisiamas pagal BK 226 str. 4 dalį ?

  " 4. Tas, kas padarė šio straipsnio 2 dalyje numatytus veiksmus, tiesiogiai arba netiesiogiai pats ar per tarpininką pažadėjęs ar susitaręs priimti arba reikalavęs ar provokavęs duoti, arba priėmęs didesnės negu 250 MGL vertės kyšį,baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų."

  Prieš 5 mėnesių
 • na

  Nuoroda

  tau akivaizdu,o tubio advokatam tikrai bus akivaizdu ,ot ir bus ryzam pizdukui.

  Prieš 5 mėnesių
 • Budrus pilietis

  Nuoroda

  Taip ir reikia tam šššš džiui

  Prieš 5 mėnesių
 • nuotrauka

  Nuoroda

  ale kaip šuva prie mano durų guli

  Prieš 5 mėnesių
 • Taigi aha !

  Nuoroda

  Šmigelskas rašo: "Akivaizdu, kad kalba apie nakotikus buvęs vaikystės draugų pasilinksminimas...". Nuo kada čia jis tampa "pasilinksminimų ekspertu"? O kuo ne dvie narkomanų pokalbis? Ne, nes taip Šmigelskas nustatė? Ar taip mums reikia tikėti?

  Prieš 5 mėnesių
 • nieko nesuprantu

  Nuoroda

  a tai jis bus nuteistas ar ne ? Juk - vogė naudodamasis savo, "valstybės remiamamais" privalumais ?

  Prieš 5 mėnesių
 • Aišku

  Nuoroda

  Aiškėja schema. Paėmė 15 , oficialiai pervedė 1 , o kitus turėjo paduoti komitetui grynaisiais. Patyrusio kriminalistikos verta schema.

  Prieš 5 mėnesių
 • aš tai londeje girdejau pletkus

  atsakymas į: Aišku Nuoroda

  kad elminyku valgykloje yra sandeliuojama kokaino produkcija ! :-)

  Prieš 5 mėnesių
 • Stafkė

  Nuoroda

  Reketuota 15 000 € ? Turbūt čia standartinė stafkė ????

  Prieš 5 mėnesių
 • o Dieve tavim nebetikiu

  atsakymas į: Stafkė Nuoroda

  Gražytė pina mafijos pinkles ?

  Prieš 5 mėnesių
 • 1 mgl juk smulkmena

  atsakymas į: Stafkė Nuoroda

  juk asfaltas prie Timber dirbtuvių butu kainavęs šimta štukiu € ?

  Prieš 5 mėnesių
 • tai ką

  Nuoroda

  sūnus narkomanas,motina mokyklos direktorė?

  Prieš 5 mėnesių
 • tai ka veikia naujasis respublikos prezidentas

  Nuoroda

  negi nemato kokios afioros vykdomos šitame kaime ? O gal čia smulkmena ? (Respublikos mastu)

  Prieš 5 mėnesių
 • Nuotrauka

  Nuoroda

  Nusikaltėlio veidas - atrodo kad gėrė 3 mėnesius ?

  Prieš 5 mėnesių
 • Mokslo

  atsakymas į: Nuotrauka Nuoroda

  Bitės nevagia ir netinsta nuo gėrimo.

  Prieš 5 mėnesių
 • Nu pyzdec

  Nuoroda

  visi rajono verslininkai - mafiozai ? Viskas perkama, viskas parduodama,... bet kodėl šitie visi "verslininkai" (aferistai) naudojasi eilinių žmogelių surinktais mokesčiais ? Štai kur klausimas ?

  Prieš 5 mėnesių
 • Je

  Nuoroda

  Kaliuzen, kaliuzen

  Prieš 5 mėnesių
 • Nuotrauka

  atsakymas į: Je Nuoroda

  Rankose laiko kompiuterį (plančetę) - ar jis/ji jam padės šioje situacijoje ? Visi žinome kad NE ! Juk ten aiškiai parašyta..LR BK 226 str. 2 d....ir šių, jo įvykdytų nusikaltimų pasekmės ! Nu nebent jis rankose laiko šv.Bibliją ?

  Prieš 5 mėnesių
 • JEI TIK

  atsakymas į: Nuotrauka Nuoroda

  Nereikia taip išsireikšti su tokia pajuoka, nes gyvenime gali atsidurti tokioje vietoje, kaip dabar K.Tubis, Jei pasidomėtume , tai kiek yra tokių kyšininkų tai galimai neužtektų kalėjimo kamerų juos susodinti, tokių kyšininkų, , pilnas seimas, pradedant nuo teisininkų pačių, nuo sėdinčių valdžiažmogių...}.

  Prieš 5 mėnesių
 • Ne Biblija

  atsakymas į: Nuotrauka Nuoroda

  Tubis oficialiai prisiekė neprašydamas Dievo pagalbos. Jis tikras komunistas- tremtinys.

  Prieš 5 mėnesių
 • šudo malunas

  atsakymas į: Je Nuoroda

  geriau pasidomėkite kaip ten tos malkos gaminamos ? Iš kokio miško (kieno) atvežamos ? Papirsčiojo žurnalistas keliomis frazėmis, bet juk jis gi ne detektyvas ? Patikrinkite sąskaitas-faktūras to malku gamintojo , kuris norejo asfalto už 1 mgl ? Ir sužinosite stebuklų !

  Prieš 5 mėnesių
 • 10 metu

  atsakymas į: Je Nuoroda

  mažiausiai

  Prieš 5 mėnesių
 • Mintyse

  Nuoroda

  Pradeda aiškėti, kodėl vakar kaltinamasis prakalbo apie Kūgio problemas Rusijoje. Šiandien per advokatus kalba užvesta apie narkotikus. Kvaili skaitytojai ( kaltinamasis tik iš tokių gali tikėtis palaikymo) suvesti du faktus ir susiformuos nuomonę, kad jaunuolis Rusijije turėjo bėdų dėl narkotikų. Jei narkomanas, tai kyšį davė apsvaigęs ir todėl jo negalima laikyti kyšiu ir t.t.

  Prieš 5 mėnesių
 • Co

  Nuoroda

  Pinigai paskolinti, bet kiek zinau atiduoti nereiks ????????

  Prieš 5 mėnesių