Pirmieji privatūs senelių namai rajone atidaryti 2015 metais.

Trečiadienį Anykščių rajono savivaldybės vadovai dalyvaus pasitarime dėl privačių senelių globos namų steigimo Anykščių rajone, praneša Anykščių rajono savivaldybė.


Anykščių rajone jau veikia vieni privatūs senelių namai - jie yra įsikūrę Debeikių seniūnijos Kuprių kaime. Egidijaus Matelio kaimo turizmo sodyba prieš ketverius metus buvo pertvarkyta į pirmuosius Anykščių rajone privačius senelių globos namus "Sidabrinis amžius". Dvylikoje kambarių čia gali vienu metu gyventi 24 seneliai.

 

Pagal gyventojų amžių Anykščių rajonas yra priskiriamas prie vienų seniausių rajonų Lietuvoje.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • gyventojas

  Nuoroda

  na ir prirašyta. Mano mama gyvena šituose namuose ir aš labai patenkintas, nes visas kolektyvas labai nuoširdžiai dirba. O kas supranta kiek reikia įdėti darbo, kad tokie namai veiktų, tai taip nerašytų. Man pačiam tenka dirbti su žmonėmis, tai puikiai matau, kas tokius neigiamus komentarus rašo. Savininkui šių namų patarčiau kreiptis į teisėsaugą už šmeižtą. Manau nesunku bus identifikuoti "rašytojus".

  Prieš 9 mėnesių
 • mes

  Nuoroda

  Jetau kokie pikti zmones, kodel jums tiesiog tiesei nepasiteiravus tu namu direktoriaus, kas ir kaip ten vyksta, o cia tie'' senelis'','' artojas'' patys tikriausiai dirbe ir prisidirbe buvot atleisti va is pykcio neriates is kailio kaip ikasti, tik nepavyksta tikriausiai. kiekvienas turi sava nuomone, nekurkite savu demagogiju o tiesei klauskite.

  Prieš 9 mėnesių
 • Senelis

  Nuoroda

  Prašau sudaryti komisiją ir pasidomėti kas dedasi E. M. senelių namuose, baisu kaip išnaudojami ten gyvenantys ir dirbantys žmonės.

  Prieš 9 mėnesių
 • Artojas

  atsakymas į: Senelis Nuoroda

  Kam ten ta komisija šitam bailiui? Slapstysis nuo visų ir skambinės,kad gelbėkit! Visi va tokie vagys prieina liepto galą anksčiau ar vėliau. Prieis ir šitie supuvėliai.

  Prieš 9 mėnesių
 • Benamis

  Nuoroda

  Tai čia liberalų politinės programos dalis, įsisavinant su privačiu sektoriumi socialinei politikai skiriamas tam biudžeto lėšas. Kad bus nakvynės namai žmonėms, neturintiems pastogės- benamiams?

  Prieš 9 mėnesių
 • nei vienas senelis

  Nuoroda

  isdirbe po 50 metu tokiu pensiju negauna ,tad tik pasigirt ir pasvajot ,nekurkit iliuziju

  Prieš 9 mėnesių
 • Brangu

  Nuoroda

  Na tai kas ,kad atsidarys,vien kainos nerealios iš kur žmogui gauti pinigėlių,na tai kas kad savivaldybė sakykim kompensuoja jai seno žmogaus pensija maža,ir tarkim šeimos juk nariai tai pat neturi iš ko pridėti.Žodžiu nėra išeities jokios .Visur viskas brangu

  Prieš 9 mėnesių
 • Dėja.

  Nuoroda

  Čia tik skambus pavadynimas, o ten kaip ir visur taupoma ir spaudžiama dirba ne profesonalai o tik kursus praėje...

  Prieš 9 mėnesių
 • Atsakymas V.

  Nuoroda

  780 eurų

  Prieš 9 mėnesių
 • Taip

  atsakymas į: Atsakymas V. Nuoroda

  Tiek ir turi kainuoti, nes darbas itin atsakingas ir sunkus. Valstybė turi daug prisidėti, ir, manau, prisideda, nes kitaip tokios privačios įstaigos neegzistuotų. Senelių namai privalo būti. Yra privatūs ir yra valstybiniai. Visų pirma, tai pagalba senam žmogui, nes nei vienas nenori, kad iš beviltiškumo būtų uždusintas pagalve artimųjų, privestų iki išprotėjimo ribos.

  Prieš 9 mėnesių
 • Kiek kainuoja per mėnesį tokia priežiūra?

  Prieš 9 mėnesių
 • Taip, tikrai

  Nuoroda

  Čia ne ubagynai, o privačias slaugos paslaugas teikiančios įmonės. Kai šiknos nepavelki, turi kažkur prisiglausti. Puiku, jei vaikai keli ir jie visi gali viską mesti, kad taptų slaugų komanda, neturėti savo gyvenimo, bet gerų norų neužtenka, reikia ne tik rimto medicininio išsilavinimo, bet ir puikių slaugos įgūdžių. O kur dar visa įranga slaugai? Jei lėšų nėra, nesirinkit privačių senelių namų, yra ir nemokamų, kuriuose dirba savanoriai, bet čia ne Anykščiuose.

  Prieš 9 mėnesių
 • tai seniau vadinami

  Nuoroda

  ubagynau ,tai kiek tokiu turime rajoneir kiek senialiams tenka susimoketi

  Prieš 9 mėnesių
 • Dar ne pensininkė

  atsakymas į: tai seniau vadinami Nuoroda

  Iš kur tas negatyvizmas pas Tamsta. Ar teko pabuvoti nors vienuose nesvarbu ar jie privatūs ar ne. Per mažai laiko dar praėjo nuo anų dienų, kaip vadinate ubagynu, tamstos galvoje stereotipai nepasikeitė, o realybė sugebėjo pasikeisti. O kodėl darželių nevadinat ubagynu, juk ten irgi atiduodat didesne dienos dalį vaiką buti. Viskas čia yra labai gerai su tais jūsų vadinamais "ubagynais". Kad tik savo laiku vietos atsirastų tenai.

  Prieš 9 mėnesių
 • Kristina

  atsakymas į: Dar ne pensininkė Nuoroda

  Norėčiau dirbti senelių namuose...

  Prieš 9 mėnesių
 • mes

  atsakymas į: Kristina Nuoroda

  o kodel jums nepasiskambinus paciam direktoriui?

  Prieš 9 mėnesių